Seo Danışmanlık Kaynakça

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Ne Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe zıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere bütün taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çallıkışması Ne Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu bâtınin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her çağ birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bâtıni optimizasyonlar, beceri yapı ve tekst bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çallıkışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak namuslu ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her çağ muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak icabında anahtar söz araştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bâtıni ve dışı konularını elan detaylı ve madun başlıklar halinde inceleyerek, ne güzel bir SEO çallıkışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Konstrüksiyonlır?
şehir bâtıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bâtıneriklerimiz, masum ve hızlı şifre örgüsı, kullanıcı dostu ara beniz ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. şehir bâtıni optimizasyonunda baz gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bâtınin adida kent bâtıni SEO konularını madun başlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, yazım hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız makalelar ne derece birinci sınıf ve natürel olursa, o derece kişi bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst bâtıneriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Konstrüksiyonlır?
Dimdik içeriğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hesap hasetmüzde çok bileğaksiyonti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik yalnızca başına ehliyetli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve natürel bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Peki tekst bâtıneriklerinin bu derece önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Ne bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bâtınerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birbunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birbunca görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Mesafeştırması
Garaz kitlenizin sorularına karşılık veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birbunca araç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hesap, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Söz Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en yalabık muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğaksiyontirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlık kadar madun başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı madun başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere hafif ulaşılabilmesi adına içeriğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Temellıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Temellıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve madun başlıklarımızda behemehâl garaz anahtar söz ile başlamamız botlara bâtınerik hakkında güzel bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlıklarımızı dışa vurum edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta takkadak ziyade H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı başlık etiketlerinden elan şanlı olduğu bâtınin bir sayfanın nesep esas başlığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bahis başlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun başlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun başlıklar ise yeniden namuslu bir hiyerarşide sürdürmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir Takatı ve Eksiksiz Harf Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve gereksiz bir şifre örgüsı alegori masum ve hafif taranabilir bir şifre örgüsı ile zıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Konu Takatı Nedir, Ne Artırılır
Konu şiddetı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Takatı Niye Önemli?
Öncelikle kent şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan ziyade çağ iletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O çağ yemeden içmeden bazı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce sunucu tarafında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu aksiyonlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yalnızca seferde kurmak alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Ziyade Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yalnızca seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent bâtınin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kadar birbunca dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Zirdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; şiddetli trafiğe ilişkilı düşüt izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, düşüt internet temassına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe zıtlığı ise bâtınerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, ilgili dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu şiddetımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Zıt halde kâr beklerken pert müşahede durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı namuslu indirdiğinde, gerekli alanlarda arz meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını resmî oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel semtıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz düşüncemlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte nesep amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna bakarak adidaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı içeriğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Muhteşem bâtınerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan karşılık süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas derece güzeşte müddet içinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin namuslu boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik bileğerlerine ehil olmayan görseller, konu yüklenene derece güzeşte müddet içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bâtınin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bâtıni SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel algılanmasını ve taharri neticelerinda namuslu indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlıca parametreler; konu başlıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, namuslu konu bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hakikat örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir dayanak almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks kayıplarına teknik harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok alıngan ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en şanlı hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en şanlı sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları saptama geçirmek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, gelişememiş dönüşü zor yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çallıkışmalara, bir ayrıksı bileğaksiyonle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google namuslu orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok elan alıngan davranılması müstelzim bahis olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bâtınin ateş genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir bâtınerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir başkalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en şanlı ve eleştiri suç burada başlıyor. SEO ile ilgili eşhas, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, sıkı ve kalitesiz salık sitelerinden allıkınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu yol natürel yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan temaslar alegori, birinci sınıf ve güncel bâtınerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kredi ve satış peşışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne derece uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız örgüsı olması nedeniyle, projeye özel çallıkışma örgülması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, namuslu bir çallıkışma maksatı oluşturarak, aksiyonlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, namuslu ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli makul çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size makul stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir