Seo Danışmanlık İnternet Sitesi

SEO Nedir, Saf SEO Çkırmızıışması Nite Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli sarrafiyelı kurallar ile normal hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle başlamak üzere tüm taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkırmızıışması Nite Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri sonuçlarında, her ahit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent deruni optimizasyonlar, fen yapı ve metin derunerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak gerekirse anahtar lügat araştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent deruni ve dışı konularını daha detaylı ve ast sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, kesinlikle âlâ bir SEO çkırmızıışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Yapılır?
Kent deruni SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel deruneriklerimiz, hijyenik ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu ara vecih ve belirli sarrafiyelı taharri motoru etiketleridir. Kent deruni optimizasyonunda çizgi hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız derunin kötüda kent deruni SEO konularını ast sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız hatlar ne derece kaliteli ve saf olursa, o derece şahsiyet deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin deruneriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Yapılır?
Metanetli derunğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu keyfiyet hasetmüzde çok bileğalışverişti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik yek başına yerinde olmadı. Daha çok kaliteli ve saf derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Pekâlâ metin deruneriklerinin bu derece önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nite derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan derunerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz biraşkın araç mevcut. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu keyfiyet, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece düşüncesizdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kalın Kelime Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Birtakım kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en berceste muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğalışveriştirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel sarrafiyelık kabilinden ast sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast sarrafiyelıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Temellıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi derunin ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içinde geçerlidir. Temellıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve ast sarrafiyelıklarımızda kesinlikle hedef anahtar lügat ile sarrafiyelamamız botlara derunerik üzerine âlâ bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı dışa vurum edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel sarrafiyelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta çabucak çokça H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair sarrafiyelık etiketlerinden daha muhteşem evetğu derunin bir sayfanın cins temel sarrafiyelığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast mevzu sarrafiyelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu ast sarrafiyelıklar ile dışa vurum edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve sair ast sarrafiyelıklar ise gine rast bir hiyerarşide başlamak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent Gayretı ve Arı şifre Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir harf bünyesı yerine hijyenik ve kolaylıkla taranabilir bir harf bünyesı ile mukabillaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa Gayretı Nedir, Nite Pozitifrılır
Sayfa şiddetı, derunğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene derece güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden ahit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Gayretı Ne Önemli?
Öncelikle kent şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha çokça ahit takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O ahit hemen bazı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce anonsör canipında Gzip tasarrufı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan muhteşem CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve abes tüm karakterler) Bu alışverişlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yek seferde etkili olmak yerine, 2 veya daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Fazla Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yek seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent derunin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden biraşkın dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; etkili trafiğe bağlı düşüt izole bant makroliği, hatalı database sorguları, düşüt internet bağlanaksına ehil anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Gayretınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise derunerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa şiddetımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı araştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Münasebetsiz halde kâr beklerken hüsran rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, gerekli alanlarda alan düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını ciddi oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçâlâ yerıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara ögönen veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa kötüdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en muhteşem derunğin oluşma süresini dışa vurum etmektedir. Yüce derunerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan cevap süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel derece güzeşte süre içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene derece güzeşte süre içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği derunin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Kent deruni SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla âlâ vergilanmasını ve taharri sonuçlarında rast indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sayfa sarrafiyelıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, rast sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir dayanak almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına reçete heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi ziyaret etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey santimantal ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en muhteşem hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en muhteşem sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, geri dilküşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir ayrıksı bileğalışverişle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile kredi duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok daha santimantal davranılması gereken mevzu olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler derunin ateş sunu etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir derunerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir sarrafiyekalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en muhteşem ve kritik suç burada sarrafiyelıyor. SEO ile ilgili kişiler, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, koyu ve kalitesiz selen sitelerinden kırmızıınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu minval saf yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan bağlanaklar yerine, kaliteli ve gündeş derunerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en normal bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış geriışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkırmızııştık. Basıcı ki ne derece derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız bünyesı olması yüz, projeye özel çkırmızıışma bünyelması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, rast bir çkırmızıışma tasavvurı oluşturarak, alışverişlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, rast ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, gerekli normal çkırmızıışmayı esenlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size normal stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir