Seo Danışmanlık İncelemeleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çalışması Ne Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli temellı kurallar ile tatminkâr hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yapmak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çalışması Ne Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu için SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her hengâm kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent içi optimizasyonlar, teknik yapı ve dimdik içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek dayamak gerekirse anahtar lafız aralıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı konularını elan detaylı ve zir temellıklar halinde inceleyerek, elbette yararlı bir SEO çalışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Kuruluşlır?
Site içi SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının gamsız gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel içeriklerimiz, necip ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu aralık surat ve belli temellı taharri motoru etiketleridir. Site içi optimizasyonunda baz gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu evet? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız için kötüda kent içi SEO konularını zir temellıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız ovalar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar nüfus içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik içeriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Kuruluşlır?
Metanetli gönülğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hâl günümüzde çok bileğemekti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik hiçbir başına yerinde olmadı. Daha çok kaliteli ve saf içerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Pekâlâ dimdik içeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niye hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan içerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biraşırı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biraşırı ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Mabeyinştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz biraşırı aralıkç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar akildır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Söz Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu selen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en güzel denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğemektirebilirsiniz.

4- Esaslık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana temellık üzere zir temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı zir temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir temellıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere gamsız ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi taksimmlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Esaslıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi için ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları süresince geçerlidir. Esaslıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve zir temellıklarımızda mutlaka erek anahtar lafız ile temellamamız botlara içerik hakkında yararlı bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına temellıklarımızı ifade edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana temellığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak zait H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair temellık etiketlerinden elan yetişkin başüstüneğu için bir sayfanın üs ana temellığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bahis temellıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu zir temellıklar ile ifade edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve vesair zir temellıklar ise gene esaslı bir hiyerarşide yapmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Momentumı ve Safi Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite benekınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve abes bir kod strüktürsı alegori necip ve gamsız taranabilir bir kod strüktürsı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife Momentumı Nedir, Ne Artırılır
Sahife şiddetı, gönülğin kullanıcı tarafından sahnelenene kadar geçen süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden hengâm ile bile ölçülebilmektedir. Sahife şiddetını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Site Momentumı Niye Önemli?
Öncelikle kent şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan zait hengâm yapmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O hengâm takkadak temelı müessir hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör cepheında Gzip kullanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşırı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve abes bütün karakterler) Bu emeklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde düzenlemek alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir araba Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent için bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları üzere biraşırı dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen biraşırı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; koca trafiğe bağlamlı sakıt bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ irtibatsına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise içerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Zıt halde fayda beklerken hüsran rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri abes yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, zaruri alanlarda iz kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını gerçek oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyararlı huzurıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek dayamak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında üs amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü başüstüne. Buna bakılırsa kötüdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin gönülğin oluş süresini ifade etmektedir. Kocaman içerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek dayamak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan karşılık süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana kadar geçen süre içerisinde, sayfada kâin üstelikşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene kadar geçen süre içerisinde temelı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği için ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site içi SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yararlı alacaklanmasını ve taharri sonuçlarında esaslı indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, esaslı sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir payanda almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarik açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok hassas ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en yetişkin hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en yetişkin sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çalışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları saptama etmek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Menfi tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dyamaçüşü yaş yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çalışmalara, bir gayrı bileğemekle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan hassas davranılması gereken bahis olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler için korku genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Ne Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok niteliksiz. İyi bir içerik sunmanız yerinde, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir temelkalarına referans dayamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en yetişkin ve nazik hata burada temellıyor. SEO ile müteallik kişiler, bütün çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, hummalı ve kalitesiz sav sitelerinden alınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu merkez saf yollardan alınmayan ve ücretli alınan irtibatlar alegori, kaliteli ve güncel içerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en tatminkâr bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde katkısızladığı faydaların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış peşışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çalıştık. Basıcı ki ne kadar etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has strüktürsı olması nedeniyle, projeye özel çalışma strüktürlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çalışma niyetı oluşturarak, emeklemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, esaslı ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri tatminkâr çalışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size tatminkâr stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir