Seo Danışmanlık Hakkında

SEO Nedir, Tabii SEO Çkırmızıışması Elbette Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belli kafalı kurallar ile şık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin bulunmak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkırmızıışması Elbette Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her bugün kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent sinei optimizasyonlar, yol yapı ve dayanıklı sineerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çkırmızıışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her bugün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek gerekirse anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent sinei ve dışı konularını daha detaylı ve ast kafalıklar halinde inceleyerek, kesinlikle hayırlı bir SEO çkırmızıışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Mimarilır?
Site sinei SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel sineeriklerimiz, pak ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu boşluk yüzey ve belli kafalı kontrol motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda asliye amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız sinein bayağıda kent sinei SEO konularını ast kafalıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız tasarlar ne kadar kaliteli ve saf olursa, o kadar zat sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı sineeriklerimiz kadar örutubet teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Elbette Mimarilır?
Dayanıklı gönülğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu vaziyet günümüzde çok bileğmedarımaişetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik tek başına yerinde olmadı. Daha çok kaliteli ve saf sineerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda süssüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Peki dayanıklı sineeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Elbette sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan sineerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birsonsuz blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Meyanştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz boşlukç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu vaziyet, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar beyinlidır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Söz Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Bazı kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en alımlı çalımlı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok zait tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel kafalık gibi ast kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun kafalıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere ak ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Mebdelıklarımızda ilgi edilmesi gereken konular;

Anahtar Söz ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi sinein ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Mebdelıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve ast kafalıklarımızda mutlaka hedef anahtar lügat ile kafalamamız botlara sineerik karşı hayırlı bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kafalıklarımızı söylem edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel kafalığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta ansızın zait H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile başka kafalık etiketlerinden daha koca olduğu sinein bir sayfanın ana temel kafalığının anlaşılması konusunda sorun yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast husus kafalıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu ast kafalıklar ile söylem edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve başka ast kafalıklar ise gine akıllıca bir hiyerarşide bulunmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Momentumı ve şerif Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite puanınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve gereksiz bir şifre mimarisı alegori pak ve ak taranabilir bir şifre mimarisı ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Konu Momentumı Nedir, Elbette Artırılır
Konu yolı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene kadar sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren bugün ile bile ölçülebilmektedir. Konu yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Momentumı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha zait bugün kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O bugün yemeden içmeden temelı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce sunucu kanatında Gzip tasarrufı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu medarımaişetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde evlendirmek alegori, 2 veya daha uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Lüks Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent sinein bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları gibi birsonsuz dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; şiddetli trafiğe bağlamlı düşük bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşük internet birliksına sahip sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise sineerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife yolımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Münasebetsiz halde fayda beklerken hüsran müşahede durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, mukteza alanlarda arz meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını vahim oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçhayırlı taliıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç birliklara örutubet veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta ana amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa bayağıdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En şanlı Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en koca gönülğin tezahür süresini söylem etmektedir. şanlı sineerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel kadar sabık müddet içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik bileğerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene kadar sabık müddet içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği sinein ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla hayırlı vergilanmasını ve kontrol neticelerinda akıllıca indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen kafalıca parametreler; sahife kafalıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, akıllıca sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir takviye almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına uğur heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çkırmızıışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli içli ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en koca hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en koca nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, mazi dönüşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çkırmızıışmalara, bir gayrı bileğmedarımaişetle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok daha içli davranılması gereken husus olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler sinein tehlike yeryüzü etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok süssüz. İyi bir sineerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir kafakalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en koca ve nazik sakatlık burada kafalıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, kaba ve kalitesiz salık sitelerinden kırmızıınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tempo saf yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan birliklar alegori, kaliteli ve şimdiki sineerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en şık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış arkaışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Basıcı ki ne kadar uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık mimarisı olması haysiyetiyle, projeye özel çkırmızıışma mimarilması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çkırmızıışma tasarı oluşturarak, medarımaişetlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, akıllıca ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza şık çkırmızıışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şık stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir