Seo Danışmanlık Güncel Bilgi

SEO Nedir, Tabii SEO Çaldatmaışması Nasıl Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli saksılı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tutulmak üzere tüm taharri motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çaldatmaışması Nasıl Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her dönem kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir kucaki optimizasyonlar, uran yapı ve dayanıklı kucakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak hak ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dönem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek gerekirse anahtar sözcük araştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir kucaki ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast saksılıklar halinde inceleyerek, elbette âlâ bir SEO çaldatmaışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Mimarilır?
Site kucaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının abat gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel kucakeriklerimiz, duru ve hızlı şifre konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu ara suret ve belli saksılı taharri motoru etiketleridir. Site kucaki optimizasyonunda temel gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız kucakin dunda şehir kucaki SEO mevzularını ast saksılıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız hatlar ne denli kaliteli ve tabii olursa, o denli şahıs kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı kucakeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Mimarilır?
Sağlam yürekğinin, Google yanında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu manzara hasetmüzde çok bileğhizmetti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik hiçbir başına yerinde olmadı. çıktı kaliteli ve tabii kucakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size selen verdik. Evet dayanıklı kucakeriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nasıl kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan kucakerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz biraşkın araç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu manzara, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Kelime Yenidenından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Fakat bu selen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en kılıklı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğhizmettirebilirsiniz.

4- Saksılık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne saksılık gibi ast saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast saksılıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere abat ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Saksılıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları süresince geçerlidir. Saksılıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve ast saksılıklarımızda mutlaka gaye anahtar sözcük ile saksılamamız botlara kucakerik üzerine âlâ bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına saksılıklarımızı ifade edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne saksılığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta çabucak bir küme H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair saksılık etiketlerinden elan oylumlu başüstüneğu kucakin bir sayfanın ana anne saksılığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap saksılıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu ast saksılıklar ile ifade edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve sair ast saksılıklar ise yeniden hak bir hiyerarşide tutulmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Takatı ve Pak Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun yanında, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve yararsız bir şifre konstrüksiyonsı yerine duru ve abat taranabilir bir şifre konstrüksiyonsı ile muhaliflaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Konu Takatı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Konu çabuklukı, yürekğin kullanıcı tarafından fonlenene denli sabık süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren dönem ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Takatı Illet Önemli?
Öncelikle şehir çabuklukının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan bir küme dönem takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O dönem yalnız bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör yanında Gzip kullanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu hizmetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde uygulamak yerine, 2 veya elan uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Aşkın Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde konstrüksiyonlabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir kucakin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi biraşkın dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faik trafiğe ilişkilı ceninisakıt izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ bağlanaksına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda özen sağlayıcınız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise kucakerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması sebebiyle, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabuklukımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı araştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Kontra halde fayda beklerken mazarrat müşahede durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı hak indirdiğinde, mukteza alanlarda yer düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını ciddi oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçâlâ tarafıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen ana amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna için dundaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu yürekğin tezahür süresini ifade etmektedir. Majör kucakerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Doğrusu sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne denli sabık müddet içinde, sayfada mevcut dahişenlerin hak boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine malik olmayan görseller, konu yüklenene denli sabık müddet içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği kucakin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site kucaki SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından âlâ alacaklanmasını ve taharri neticelerinda hak indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen saksılıca parametreler; konu saksılıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, hak konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Mevsuk konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına sefer açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duygulu ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en oylumlu hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en oylumlu sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çaldatmaışmalar, zaman olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dcivarüşü zor yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir sair bileğhizmetle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google hak orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok elan duygulu davranılması gereken bap olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler kucakin korku yeryüzü etmektedir.

Tabii Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir saksıkalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en oylumlu ve eleştiri pot burada saksılıyor. SEO ile dayalı zevat, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, sıkışık ve kalitesiz haber sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval tabii yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlanaklar yerine, kaliteli ve aktüel kucakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişmüterakki en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı yararların başında; bellik bilinirliği, rağbet ve satış arkaışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız konstrüksiyonsı olması sebebiyle, projeye özel çaldatmaışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, hak bir çaldatmaışma düşünceı oluşturarak, hizmetlemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, hak ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza usturuplu çaldatmaışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size usturuplu stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir