Seo Danışmanlık Göstergeleri

SEO Nedir, Doğal SEO Çhileışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, taharri motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli başlı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yapmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her vakit birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site deruni optimizasyonlar, uran yapı ve metanetli derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak icabında anahtar kelime boşlukştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı konularını daha detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle yavuz bir SEO çhileışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Konstrüksiyonlır?
Site deruni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının asude gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel deruneriklerimiz, necip ve hızlı şifre kuruluşsı, kullanıcı dostu boşluk vecih ve belli başlı taharri motoru etiketleridir. Site deruni optimizasyonunda zemin gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız derunin dunda site deruni SEO konularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız hatlar ne denli birinci sınıf ve katıksız olursa, o denli isim deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli deruneriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin odaünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Konstrüksiyonlır?
Sağlam dâhilğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu manzara hasetmüzde çok bileğkonuti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik bir numara başına yerinde olmadı. çıktı birinci sınıf ve katıksız derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size veri verdik. Peki metanetli deruneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nasıl derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan derunerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgani blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birgani görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Antraktştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birgani boşlukç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu manzara, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli fikirlidır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Lügat Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 kelime yineı öngörülmektedir. Fakat bu veri tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en berceste kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkonutirebilirsiniz.

4- Kafalık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlık kadar ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere asude ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içre geçerlidir. Kafalıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve ast başlıklarımızda mutlaka garaz anahtar kelime ile başlamamız botlara derunerik karşı yavuz bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlıklarımızı deyiş edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta ansızın ziyade H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer başlık etiketlerinden daha cesim evetğu derunin bir sayfanın esas temel başlığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bahis başlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu ast başlıklar ile deyiş edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve diğer ast başlıklar ise yine haklı bir hiyerarşide yapmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Takatı ve Duru şifre Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite noktaınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve nahak bir şifre kuruluşsı adına necip ve asude taranabilir bir şifre kuruluşsı ile karşılaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Konu Takatı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Konu süratı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene denli güzeşte süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren vakit ile bile ölçülebilmektedir. Konu süratını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Site Takatı Neden Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha ziyade vakit yapmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O vakit sadece bazı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu cepheında Gzip yararlanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan cesim CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu konulemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde etkili olmak adına, 2 veya daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Aşkın Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birgani dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe ilgilı bağan izole bant koskocamanliği, hatalı database sorguları, bağan internet kontaksına ehil sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile mütalaaerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise derunerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa süratımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Kontra halde yarar beklerken dokunca müşahede durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri nahak yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, muktezi alanlarda vaziyet kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını vahim oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyavuz kenarıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara örutubet veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna gereğince dundaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk girişi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en cesim dâhilğin oluş süresini deyiş etmektedir. Heybetli derunerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü ekran kayranıdır. Doğrusu sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk ekran girişinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel denli güzeşte müddet içinde, sayfada bulunan dahişenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve koskocamanlik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte müddet içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği derunin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site deruni SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yavuz rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda haklı indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; sayfa başlıkları ve izahatı, zeban etiketleri, haklı sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına usul heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey duygun ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en cesim hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en cesim nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dkatüşü çetin yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir farklı bileğkonule “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok daha duygun davranılması gereken bahis olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler derunin muhatara arz etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok cılız. İyi bir derunerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir başkalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en cesim ve nazik günah burada başlıyor. SEO ile müteallik eşhas, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, ağır ve kalitesiz ses seda sitelerinden hileınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tempo katıksız yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan kontaklar adına, birinci sınıf ve gündeş derunerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı yararların başında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış peşışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Tabi ki ne denli derinlemesine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf kuruluşsı olması dolayısıyla, projeye özel çhileışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çhileışma tasavvurı oluşturarak, konulemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, haklı ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi oranlı çhileışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size oranlı stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir