Seo Danışmanlık Full İndir Yükle

SEO Nedir, Tabii SEO Çkızılışması Nite Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki kontralığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli başlı kurallar ile orantılı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sarhoş olmak üzere tüm taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkızılışması Nite Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu yürekin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her devran birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent yüreki optimizasyonlar, yol yapı ve dimdik yürekerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sadık ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek görmek icabında anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent yüreki ve dışı konularını daha detaylı ve ast başlıklar halinde inceleyerek, ne düzgün bir SEO çkızılışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Bünyelır?
Kent yüreki SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel yürekeriklerimiz, eksiksiz ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu boşluk yüzey ve belli başlı taharri motoru etiketleridir. Kent yüreki optimizasyonunda kök amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız yürekin zirda kent yüreki SEO konularını ast başlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, yazım hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız yazgılar ne denli birinci sınıf ve doğal olursa, o denli insan yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dimdik yürekeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Bünyelır?
Dayanıklı yürekğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu perese hasetmüzde çok değişti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik hiçbir başına yeterli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve doğal yürekerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size olgun verdik. Peki dimdik yürekeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nite yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan yürekerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birhayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birhayli görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Aralıkştırması
Hedef kitlenizin sorularına karşılık veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birhayli boşlukç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu perese, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli usludır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Söz Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak yeterli değildir. Bunun en aynalı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değiştirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlık kabil ast başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı ast başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir başlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi namına yürekğinizi bölümlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Söz ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Kafalıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve ast başlıklarımızda behemehâl garaz anahtar lügat ile başlamamız botlara yürekerik karşı düzgün bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı söyleyiş edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak bir araba H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki başlık etiketlerinden daha yüce evetğu yürekin bir sayfanın temel ana başlığının anlaşılması dair sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu başlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu ast başlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve öteki ast başlıklar ise gene sadık bir hiyerarşide sarhoş olmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Temiz Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre strüktürsı adına eksiksiz ve kolaylıkla taranabilir bir şifre strüktürsı ile kontralaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sahife Güçı Nedir, Nite Artırılır
Sahife ivintiı, yürekğin kullanıcı tarafından manzaralenene denli sabık süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren devran ile de ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent Güçı Neden Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir araba devran kaydetmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O devran takkadak temelı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce sunucu tarafında Gzip tasarrufı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu işlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde edinmek adına, 2 yahut daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent yürekin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil birhayli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; şiddetli trafiğe bağlı düşük izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ irtibatsına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile inançerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki kontralığı ise yürekerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Huysuz halde fayda beklerken muhatara müşahede durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sadık indirdiğinde, vacip alanlarda bucak vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını tehlikeli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdüzgün yanıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek görmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna gereğince zirdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girizgâhi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce yürekğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Oylumlu yürekerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun yürekin ilk görüntülük girizgâhinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek görmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana denli sabık süre içinde, sayfada kâin birlikteşenlerin sadık boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği yürekin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent yüreki SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda sadık indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, sadık sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına ezgi heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli santimantal ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en yüce hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en yüce sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkızılışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, gelişememiş dkatüşü çetin yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir özge değişle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sadık orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha santimantal davranılması gereken konu olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler yürekin tehlike yer etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir yürekerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir başkalarına referans görmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yüce ve nazik suç burada başlıyor. SEO ile müntesip zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, kesif ve kalitesiz sav sitelerinden kızılınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu usul doğal yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan irtibatlar adına, birinci sınıf ve güncel yürekerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en orantılı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Yayımcı ki ne denli derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf strüktürsı olması haysiyetiyle, projeye özel çkızılışma strüktürlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, sadık bir çkızılışma tasarı oluşturarak, işlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sadık ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip orantılı çkızılışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size orantılı stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir