Seo Danışmanlık Faydaları Ve Zararları

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Kesinlikle Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli serlı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta sarhoş olmak üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Kesinlikle Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu dâhilin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her saat kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir dâhili optimizasyonlar, yol yapı ve metin dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak hakikat ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak gerekirse anahtar lafız açıklıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir dâhili ve dışı konularını henüz detaylı ve zir serlıklar halinde inceleyerek, nite çok bir SEO çhileışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Kesinlikle Bünyelır?
şehir dâhili SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel dâhileriklerimiz, necip ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu açıklık taraf ve belli serlı kontrol motoru etiketleridir. şehir dâhili optimizasyonunda zemin hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız dâhilin süflida şehir dâhili SEO konularını zir serlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız makalelar ne kadar kaliteli ve natürel olursa, o kadar erkek dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin dâhileriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Bünyelır?
Tekst içeriğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu gidiş günümüzde çok değfiilti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik yekta başına ehliyetli olmadı. Daha çok kaliteli ve natürel dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgi verdik. Peki metin dâhileriklerinin bu kadar önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan dâhilerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgani blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birgani ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Açıklıkştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birgani açıklıkç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu gidiş, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Kelime Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilgi tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en kıvrak denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kesif bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değfiiltirebilirsiniz.

4- Serlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas serlık gibi zir serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı zir serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir serlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamaktadır. Serlıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Kelime ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne kadar önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Serlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve zir serlıklarımızda mutlaka maksat anahtar lafız ile serlamamız botlara dâhilerik hakkında çok bir bilgi verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına serlıklarımızı deyiş edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas serlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden lüks H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka serlık etiketlerinden henüz kocaman olduğu dâhilin bir sayfanın cins esas serlığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir husus serlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu zir serlıklar ile deyiş edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve başka zir serlıklar ise yine hakikat bir hiyerarşide sarhoş olmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Pak Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir kod binası yerine necip ve kolaylıkla taranabilir bir kod binası ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sayfa güçı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene kadar sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren saat ile de ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Süratı Ne Önemli?
Öncelikle şehir güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz lüks saat yapmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O saat çabucak bazı patetik hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce anonsör canipında Gzip kullanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve boşuna bütün karakterler) Bu fiillemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde kurmak yerine, 2 yahut henüz uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

çokça Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde binalabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir dâhilin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi birgani dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüce trafiğe ilgilı bağan bant çokliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ temassına sahip anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile mütalaaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise dâhilerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, ilişkin dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife güçımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Menfi halde kâr beklerken zarar müşahede durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini aramak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı hakikat indirdiğinde, mukteza alanlarda bucak saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını sağlam oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretççok yanıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz düşüncemlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara örutubet veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna gereğince süflidaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Büyük Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman içeriğin teşekkül süresini deyiş etmektedir. Büyük dâhilerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde boşuna ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas kadar sabık süre içerisinde, sayfada kâin deşenlerin hakikat boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene kadar sabık süre içerisinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği dâhilin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir dâhili SEO’nun yol konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla çok kazançlanmasını ve kontrol neticelerinda hakikat indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen serlıca parametreler; sahife serlıkları ve açıklamaları, zeban etiketleri, hakikat sahife adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Muhik binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına reviş açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duyar ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en kocaman hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en kocaman nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çhileışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları saptama buyurmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dcivarüşü müşkül yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çhileışmalara, bir değişik değfiille “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google hakikat orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok henüz duyar davranılması gereken husus olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler dâhilin ateş yeryüzü etmektedir.

Saf Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir serkalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en kocaman ve ciddi teltik burada serlıyor. SEO ile ilişkin zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, kesif ve kalitesiz sav sitelerinden hileınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu yol natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan temaslar yerine, kaliteli ve aktüel dâhilerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağladığı yararların başında; marka bilinirliği, ölçü ve satış arkaışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık binası olması nedeniyle, projeye özel çhileışma binalması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, hakikat bir çhileışma niyetı oluşturarak, fiillemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, hakikat ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza yaraşıklı çhileışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir