Seo Danışmanlık Detaylar

SEO Nedir, Katıksız SEO Çallıkışması Nasıl Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki zıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli kafalı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yürütmek üzere bütün arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her ahit birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir midei optimizasyonlar, uygulayım yapı ve tekst mideerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tevdi etmek gerekirse anahtar lügat araştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir midei ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast kafalıklar halinde inceleyerek, nite esen bir SEO çallıkışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Yapılır?
şehir midei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel mideeriklerimiz, hijyen ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu ara sebebiyle ve belli kafalı arama motoru etiketleridir. şehir midei optimizasyonunda anayasa gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız midein aşağıda şehir midei SEO mevzularını ast kafalıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız yazılar ne derece birinci sınıf ve tabii olursa, o derece şahıs mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst mideeriklerimiz derece önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Tekst dâhilğinin, Google tarafında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâl günümüzde çok değmedarımaişetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik biricik başına yerinde olmadı. Daha çok birinci sınıf ve tabii mideerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Pekâlâ tekst mideeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan mideerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birkötü blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birkötü ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Açıklıkştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birkötü araç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâl, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece fikirlidır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Lügat Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Kimisi kaynakta %5 lügat yineı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak yerinde değildir. Bunun en kandırıcı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmedarımaişettirebilirsiniz.

4- çıbanlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl kafalık üzere ast kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı ast kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast kafalıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere erinçli ulaşılabilmesi adına dâhilğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. çıbanlıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi midein ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları süresince geçerlidir. çıbanlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve ast kafalıklarımızda kesinlikle maksat anahtar lügat ile kafalamamız botlara mideerik üzerine esen bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kafalıklarımızı dışa vurum edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl kafalığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta çabucak bir küme H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki kafalık etiketlerinden daha yüce başüstüneğu midein bir sayfanın hamur asıl kafalığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast bap kafalıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl mevzuyu ast kafalıklar ile dışa vurum edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve öteki ast kafalıklar ise tekrar rast bir hiyerarşide yürütmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir Yolı ve Arı Kod Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve gereksiz bir kod dokuması yerine hijyen ve erinçli taranabilir bir kod dokuması ile zıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Nasıl Artırılır
Sayfa ivintiı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene derece sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren ahit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Yolı Sebep Önemli?
Öncelikle şehir ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha bir küme ahit kazıklamak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O ahit hemen bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce takdimci tarafında Gzip yararlanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birkötü dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu medarımaişetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, az format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde düzenlemek yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Aşkın Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde dokumalabilecek manipülasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir midein bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları üzere birkötü dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birkötü faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; faziletli trafiğe sargılı az izole bant enliliği, hatalı database sorguları, az internet angajmansına ehil takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile mütalaaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki zıtlığı ise mideerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Menfi halde kâr beklerken pert rüyet durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, muktezi alanlarda taraf alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını sağlam oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçesen katıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tevdi etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında hamur amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak aşağıdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girizgâhi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce dâhilğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Eke mideerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran alanıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun midein ilk ekran girizgâhinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek tevdi etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl derece sabık süre içerisinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik değerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene derece sabık süre içerisinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği midein ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir midei SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla esen vergilanmasını ve arama sonuçlarında rast indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen kafalıca parametreler; konu kafalıkları ve izahatı, dil etiketleri, rast konu bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına sırat açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey santimantal ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en yüce hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en yüce sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, anlayışsız dyamaçüşü emekli yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir değişik değmedarımaişetle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok daha santimantal davranılması gereken bap olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler midein tehlike yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir mideerik sunmanız yerinde, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir kafakalarına referans tevdi etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yüce ve eleştiri yanlışlık burada kafalıyor. SEO ile ait kişiler, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, şişman ve kalitesiz bilgi sitelerinden allıkınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu şekil tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan angajmanlar yerine, birinci sınıf ve aktüel mideerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişgelecek en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış enseışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne derece derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf dokuması olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma dokumalması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çallıkışma planı oluşturarak, medarımaişetlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, rast ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi isabetli çallıkışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size isabetli stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir