Seo Danışmanlık Blog

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli mebdelı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olmak üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her gün birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site bağırsaki optimizasyonlar, uran yapı ve metanetli bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yağdırmak icabında anahtar kelime mesafeştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bağırsaki ve dışı konularını daha detaylı ve alt mebdelıklar halinde inceleyerek, nite çok bir SEO çhileışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Site bağırsaki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının asude gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bağırsakeriklerimiz, masum ve hızlı şifre gestaltsı, kullanıcı dostu mesafe cebin ve belirli mebdelı kontrol motoru etiketleridir. Site bağırsaki optimizasyonunda ana amacımız, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız bağırsakin horda site bağırsaki SEO konularını alt mebdelıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, imla hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız makalelar ne derece birinci sınıf ve doğal olursa, o derece insan bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metanetli bağırsakeriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Konstrüksiyonlır?
Dayanıklı hapishaneğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu durum günümüzde çok bileğmedarımaişetti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik yekta başına ehliyetli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve doğal bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Peki metanetli bağırsakeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıyorum? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan bağırsakerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz biraşkın ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz çatlakştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz biraşkın mesafeç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu durum, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Söz Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en hoş muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Kellelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mebdelık gibi alt mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı alt mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt mebdelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere asude ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Kellelıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Kellelıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve alt mebdelıklarımızda kesinlikle gaye anahtar kelime ile mebdelamamız botlara bağırsakerik hakkında çok bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mebdelıklarımızı tabir edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mebdelığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta yekten bir araba H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı mebdelık etiketlerinden daha balaban evetğu bağırsakin bir sayfanın temel temel mebdelığının anlaşılması konusunda problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt mevzu mebdelıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu alt mebdelıklar ile tabir edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt mebdelıklar ise yeniden sahih bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Yolı ve Safi Kod Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite noktaınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir şifre gestaltsı yerine masum ve asude taranabilir bir şifre gestaltsı ile huzurlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Kesinlikle Fazlalıkrılır
Sayfa süratı, hapishaneğin kullanıcı tarafından sahnelenene derece geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden gün ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Yolı Niçin Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha bir araba gün tespit etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O gün çabucak bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci yüzında Gzip yararlanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu medarımaişetlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, az buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde yetiştirmek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site bağırsakin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları gibi biraşkın dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yeniden ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Adidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; ali trafiğe demetlı az izole bant enliliği, hatalı database sorguları, az internet kontaksına sahip takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise bağırsakerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, dayalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu süratımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda beş altı mesafeştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Hırçın halde kâr beklerken ziyan rüyet durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, mukteza alanlarda dünya düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını kritik oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretççok tarafıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yağdırmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara örutubet veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte temel amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna bakarak hordaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koca Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban hapishaneğin tekevvün süresini tabir etmektedir. Koca bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzlükıdır. Doğrusu sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yağdırmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel derece geçen müddet içerisinde, sayfada kâin daşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene derece geçen müddet içerisinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site bağırsaki SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından çok alacaklanmasını ve kontrol sonuçlarında sahih indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mebdelıca parametreler; konu mebdelıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, sahih konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına defa heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli içli ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en balaban hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en balaban nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst düzey performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geçmiş dcivarüşü cebir yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir farklı bileğmedarımaişetle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok daha içli davranılması gereken mevzu olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler bağırsakin ateş genişlik etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok macerasız. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir mebdekalarına referans yağdırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en balaban ve ciddi kusur burada mebdelıyor. SEO ile dayalı kişiler, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, tombul ve kalitesiz ses seda sitelerinden hileınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu şekil doğal yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan kontaklar yerine, birinci sınıf ve aktüel bağırsakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağladığı faydaların başında; marka bilinirliği, rağbet ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne derece uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık gestaltsı olması sebebiyle, projeye özel çhileışma gestaltlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çhileışma planı oluşturarak, medarımaişetlemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, sahih ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza muvafık çhileışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size muvafık stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir