Seo Danışmanlık Bilgileri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çaldatmaışması Ne Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki katlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belirli saksılı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle cereyan etmek üzere bütün taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çaldatmaışması Ne Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her dem kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site muhtevai optimizasyonlar, uygulayım yapı ve tekst muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak harbi ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak icabında anahtar lafız meyanştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site muhtevai ve dışı konularını daha detaylı ve zir saksılıklar halinde inceleyerek, nasıl eksiksiz bir SEO çaldatmaışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Konstrüksiyonlır?
şehir muhtevai SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel muhtevaeriklerimiz, duru ve hızlı kod dokuması, kullanıcı dostu meyan faça ve belirli saksılı taharri motoru etiketleridir. şehir muhtevai optimizasyonunda bel kemiği gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız muhtevain zirda site muhtevai SEO konularını zir saksılıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, yazım hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız tasarlar ne kadar kaliteli ve katıksız olursa, o kadar erkek muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst muhtevaeriklerimiz kadar önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Konstrüksiyonlır?
Metanetli dâhilğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu boyut hasetmüzde çok değişlemti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik uslu başına yerinde olmadı. Imdi kaliteli ve katıksız muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Pekâlâ tekst muhtevaeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan muhtevaerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biröte blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Fasılaştırması
Amaç kitlenizin sorularına yanıt veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz biröte meyanç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu boyut, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Sözcük Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Kimi kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak yerinde değildir. Bunun en aynalı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz tombul bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişlemtirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne saksılık kadar zir saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı zir saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast saksılıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere aldırmaz ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi taksimmlendirmenize fayda esenlamaktadır. Temellıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları süresince geçerlidir. Temellıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve zir saksılıklarımızda mutlaka amaç anahtar lafız ile saksılamamız botlara muhtevaerik için eksiksiz bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına saksılıklarımızı tabir edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne saksılığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden çokça H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür saksılık etiketlerinden daha makro evetğu muhtevain bir sayfanın hamur anne saksılığının anlaşılması dair iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir husus saksılıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu zir saksılıklar ile tabir edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve öbür zir saksılıklar ise tekrar harbi bir hiyerarşide cereyan etmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Ivintiı ve Kılıklı Kod Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite benekınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve nahak bir kod dokuması alegori duru ve aldırmaz taranabilir bir kod dokuması ile katlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife Ivintiı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Sahife momentumı, dâhilğin kullanıcı tarafından hayallenene kadar sabık süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden dem ile de ölçülebilmektedir. Sahife momentumını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Ivintiı Niçin Önemli?
Öncelikle site momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha çokça dem savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O dem yalnız bazı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce sunucu cepheında Gzip yararlanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve nahak bütün karakterler) Bu işlemlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde çıkarmak alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde dokumalabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site muhtevain bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kadar biröte dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; erdemli trafiğe rabıtlı sakıt bant çokliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ bağlanaksına ehil sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki katlığı ise muhtevaerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu momentumımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on meyanştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Menfi halde fayda beklerken dokunca rüyet durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı harbi indirdiğinde, vacip alanlarda nokta alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını kritik oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçeksiksiz cihetıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta hamur amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna gereğince zirdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk girizgâhi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en makro dâhilğin oluş süresini tabir etmektedir. Oylumlu muhtevaerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Kısaca sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar sabık müddet içinde, sayfada bulunan deşenlerin harbi boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene kadar sabık müddet içinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği muhtevain ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir muhtevai SEO’nun uygulayım konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından eksiksiz idraklanmasını ve taharri neticelerinda harbi indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen saksılıca parametreler; konu saksılıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, harbi konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir dayanak almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına hız heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli rafine ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en makro hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en makro nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları saptama etmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Menfi tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dönüşü sıkıntı yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir ayrıksı değişlemle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google harbi orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha rafine davranılması gereken husus olarak katmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler muhtevain tehlike yer etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok niteliksiz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları rahatlıkla bir saksıkalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en makro ve kritik yanlış burada saksılıyor. SEO ile ilişkin zevat, bütün çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, tombul ve kalitesiz ses seda sitelerinden aldatmaınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept katıksız yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan bağlanaklar alegori, kaliteli ve gündeş muhtevaerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en uygun bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte esenladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış arkaışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Tabi ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık dokuması olması sebebiyle, projeye özel çaldatmaışma dokumalması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, harbi bir çaldatmaışma çekimı oluşturarak, işlemlemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, harbi ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip uygun çaldatmaışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size uygun stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir