Seo Danışmanlık Avrupa Amerika

SEO Nedir, Natürel SEO Çdüzenışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli serlı kurallar ile yarar hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin tamamlanmak üzere bütün taharri motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çdüzenışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her dakika nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site deruni optimizasyonlar, beceri yapı ve dimdik derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dakika muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek icabında anahtar sözcük mesafeştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı konularını elan detaylı ve ast serlıklar halinde inceleyerek, nasıl yerinde bir SEO çdüzenışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nasıl Konstrüksiyonlır?
Kent deruni SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel deruneriklerimiz, harbi ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu mesafe vecih ve belli serlı taharri motoru etiketleridir. Kent deruni optimizasyonunda gerçek hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız derunin zirda site deruni SEO konularını ast serlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız yazgılar ne denli nitelikli ve tabii olursa, o denli nefer deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik deruneriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Konstrüksiyonlır?
Metin yürekğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâlet hasetmüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik tenha başına yerinde olmadı. Daha çok nitelikli ve tabii derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Pekâlâ dimdik deruneriklerinin bu denli önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan derunerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birgani blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birgani görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Araştırması
Erek kitlenizin sorularına karşılık veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birgani mesafeç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâlet, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Lafız Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Birtakımı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en oflaz denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok zait gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana serlık kabil ast serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı ast serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Ast serlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere sükûnet ulaşılabilmesi namına yürekğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve ast serlıklarımızda mutlaka gaye anahtar sözcük ile serlamamız botlara derunerik karşı yerinde bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına serlıklarımızı dışa vurum edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana serlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın zait H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öbür serlık etiketlerinden elan mefret evetğu derunin bir sayfanın asıl ana serlığının anlaşılması dair iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu serlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu ast serlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve öbür ast serlıklar ise yine doğru bir hiyerarşide tamamlanmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hükümı ve Aydınlık Harf Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite puanınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf bünyesı yerine harbi ve sükûnet taranabilir bir harf bünyesı ile alınlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa Hükümı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sayfa çabaı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene denli güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren dakika ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Hükümı Illet Önemli?
Öncelikle site çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan zait dakika yazmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O dakika vakit kaybetmeden bazı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce anonsör cihetında Gzip kullanımı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgani dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu işlemlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, az kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde gitmek yerine, 2 veya elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Bir araba Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabil birgani dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci karşılık süresini etkileyen birgani faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mualla trafiğe ilişkilı az izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, az internet bağlanaksına malik anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile görüşerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise derunerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık mesafeştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Münasebetsiz halde yarar beklerken hüsran rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, vacip alanlarda taraf meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını ciddi oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde cepheıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz düşüncemlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte asıl amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna için zirdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret yürekğin oluş süresini dışa vurum etmektedir. Majör derunerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana denli güzeşte müddet içinde, sayfada mevcut deşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene denli güzeşte müddet içinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği derunin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent deruni SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yerinde rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda doğru indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen serlıca parametreler; sahife serlıkları ve izahatı, zeban etiketleri, doğru sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir dayak almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına suret harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi çıkmak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli duygulu ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en mefret hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en mefret nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları belirleme buyurmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Aksi tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dhuzurüşü emekli yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çdüzenışmalara, bir diğer bileğişlemle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok elan duygulu davranılması gereken konu olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler derunin korku sunma etmektedir.

Natürel Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir serkalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en mefret ve kritik suç burada serlıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, dolu ve kalitesiz salık sitelerinden düzenınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu soluk tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlanaklar yerine, nitelikli ve gündeş derunerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en yarar bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Bağımlı ki ne denli uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık bünyesı olması nedeniyle, projeye özel çdüzenışma bünyelması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çdüzenışma tasavvurı oluşturarak, işlemlemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, doğru ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip yarar çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yarar stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir