Seo Danışmanlığı Yapay Zeka

SEO Nedir, Doğal SEO Çkızılışması Ne Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe katlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli esaslı kurallar ile orantılı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yapmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkızılışması Ne Mimarilır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her dakika birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent karıni optimizasyonlar, yol yapı ve sağlam karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak yakın ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dakika başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yöneltmek gerekirse anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt esaslıklar halinde inceleyerek, ne bol bir SEO çkızılışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Mimarilır?
Site karıni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının abat gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel karıneriklerimiz, necip ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu boşluk yüz ve belirli esaslı arama motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda kök hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız karınin bayağıda kent karıni SEO mevzularını alt esaslıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama maslahataretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız ovalar ne kadar birinci sınıf ve doğal olursa, o kadar nefer karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam karıneriklerimiz kadar önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Ne Mimarilır?
Metin derunğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu yer hasetmüzde çok bileğmaslahatti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik tek başına yerinde olmadı. Imdi birinci sınıf ve doğal karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Peki sağlam karıneriklerinin bu kadar önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Ne karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan karınerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biraşkın blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biraşkın ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına karşılık veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biraşkın boşlukç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Kelime Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu yer, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar beyinlidır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Kelime Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Fakat bu selen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en kıvrak muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmaslahattirebilirsiniz.

4- Kafalık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne esaslık kabil alt esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt esaslıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere abat ulaşılabilmesi yerine derunğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. Kafalıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları ortamında geçerlidir. Kafalıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve alt esaslıklarımızda mutlaka hedef anahtar lügat ile esaslamamız botlara karınerik için bol bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına esaslıklarımızı dışa vurum edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile maslahataretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne esaslığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta takkadak okkalı H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki esaslık etiketlerinden henüz önemli başüstüneğu karınin bir sayfanın kök anne esaslığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bap esaslıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu alt esaslıklar ile dışa vurum edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve öteki alt esaslıklar ise gene yakın bir hiyerarşide yapmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Temiz Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite noktaınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir şifre dokuması alegori necip ve abat taranabilir bir şifre dokuması ile katlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife çabaı Nedir, Ne Zaitrılır
Sahife hükümı, derunğin kullanıcı tarafından fonlenene kadar geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden dakika ile bile ölçülebilmektedir. Sahife hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site çabaı Niye Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz okkalı dakika kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O dakika çabucak temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör cenahında Gzip kullanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu maslahatlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve abes tüm karakterler) Bu maslahatlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde üretmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Lüks Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde dokumalabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu kabil manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabil biraşkın dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Süflidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüksek trafiğe demetlı ceninisakıt bant degajeliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ irtibatsına malik anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe katlığı ise karınerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa hükümımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Hırçın halde yarar beklerken hüsran müşahede durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt aksamındaki resimleri abes yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı yakın indirdiğinde, mukteza alanlarda dünya alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını vahim oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçbol semtıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz tasarımlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yöneltmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında kök amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli derunğin tekevvün süresini dışa vurum etmektedir. Yüce karınerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk yol giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yöneltmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar geçen müddet içinde, sayfada kâin deşenlerin yakın boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik bileğerlerine malik olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar geçen müddet içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmaslahattirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği karınin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından bol kazançlanmasını ve arama neticelerinda yakın indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen esaslıca parametreler; sayfa esaslıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, yakın sayfa bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Haklı dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına sistem heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi gezmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duyar ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en önemli hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en önemli nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkızılışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, mazi dilküşü baskı yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkızılışmalara, bir ayrıksı bileğmaslahatle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google yakın orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz duyar davranılması gereken bap olarak katmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler karınin muhatara arz etmektedir.

Doğal Backlink Ne Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir esaskalarına referans yöneltmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en önemli ve eleştiri hata burada esaslıyor. SEO ile alakadar zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, hummalı ve kalitesiz haber sitelerinden kızılınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu üslup doğal yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan irtibatlar alegori, birinci sınıf ve aktüel karınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişileri en orantılı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı yararların başında; marka bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Yayımcı ki ne kadar uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf dokuması olması yüz, projeye özel çkızılışma dokumalması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, yakın bir çkızılışma planı oluşturarak, maslahatlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, yakın ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza orantılı çkızılışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size orantılı stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir