Seo Danışmanlığı Ürünleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çdüzenışması Ne Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli çıbanlı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sarhoş olmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Ne Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu bağırsakin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her mevsim nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bağırsaki optimizasyonlar, yöntem yapı ve tekst bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her mevsim başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak gerekirse anahtar söz çatlakştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, nasıl eksiksiz bir SEO çdüzenışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Strüktürlır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bağırsakeriklerimiz, berrak ve hızlı şifre bünyesı, kullanıcı dostu çatlak beniz ve belli çıbanlı arama motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda baz gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız bağırsakin dunda şehir bağırsaki SEO mevzularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, nitelikli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız tasarlar ne kadar nitelikli ve tabii olursa, o kadar erkek bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca tekst bağırsakeriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Strüktürlır?
Dimdik gönülğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu manzara günümüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik birlik başına yeterli olmadı. Artık nitelikli ve tabii bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda olağan bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Evet tekst bağırsakeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği ne hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan bağırsakerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Antraktştırması
Gaye kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birmebzul çatlakç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu manzara, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar aptaldır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Kelime Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 söz tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en kıvrak aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Esaslık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl çıbanlık üzere zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere geniş ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Esaslıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Kelime ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları içinde geçerlidir. Esaslıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla asıl ve zir çıbanlıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar söz ile çıbanlamamız botlara bağırsakerik karşı eksiksiz bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına çıbanlıklarımızı tabir edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl çıbanlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden şu denli H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer çıbanlık etiketlerinden daha makro olduğu bağırsakin bir sayfanın soy asıl çıbanlığının anlaşılması dair problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir konu çıbanlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl mevzuyu zir çıbanlıklar ile tabir edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve diğer zir çıbanlıklar ise gine haklı bir hiyerarşide sarhoş olmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir çabaı ve Eksiksiz Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite benekınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve lüzumsuz bir şifre bünyesı adına berrak ve geniş taranabilir bir şifre bünyesı ile huzurlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa çabaı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Sayfa hızı, gönülğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar sabık süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren mevsim ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa hızını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir çabaı Neden Önemli?
Öncelikle şehir hızının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha şu denli mevsim nakletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O mevsim çabucak temelı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce sunucu yüzında Gzip yararlanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu işlemlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde salgılamak adına, 2 veya daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları üzere birmebzul dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi tekrar görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Süflidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüce trafiğe rabıtalı düşük izole bant rahatliği, hatalı database sorguları, düşük internet angajmansına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayannız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki huzurlığı ise bağırsakerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu hızımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on çatlakştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Zıt halde kâr beklerken muhatara müşahede durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, vacip alanlarda alan kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçeksiksiz cihetıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz tasarımlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç angajmanlara önem veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte soy amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna bakarak dundaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali sağladığı süreden, görünen ekrandaki en makro gönülğin tekevvün süresini tabir etmektedir. Oylumlu bağırsakerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük methalinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte lüzumsuz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan karşılık süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl kadar sabık süre içerisinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik bileğerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene kadar sabık süre içerisinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bağırsakin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından eksiksiz rüşvetlanmasını ve arama sonuçlarında haklı indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, haklı konu adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir dayanak almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına muamele heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli alıngan ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en makro hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en makro nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çdüzenışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları tespit kılmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Aksi tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dönüşü yüküm yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir ayrıksı bileğişlemle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile müşterek, backlink konusu çok daha alıngan davranılması müstelzim konu olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler bağırsakin ateş arz etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok olağan. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir çıbankalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en makro ve kritik teltik burada çıbanlıyor. SEO ile alakalı zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, derin ve kalitesiz sava sitelerinden düzenınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu minval tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan angajmanlar adına, nitelikli ve güncel bağırsakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık bünyesı olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma bünyelması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çdüzenışma tasavvurı oluşturarak, işlemlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, haklı ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip oranlı çdüzenışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size oranlı stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir