Seo Danışmanlığı Türkiye Resmi

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Nite Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe zıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli mebdelı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle geçmek üzere bütün arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Nite Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu midein SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her devran kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir midei optimizasyonlar, beceri yapı ve metin mideerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak selim ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yağdırmak gerekirse anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir midei ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir mebdelıklar halinde inceleyerek, nite yerinde bir SEO çhileışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Nite Binalır?
Kent midei SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel mideeriklerimiz, duru ve hızlı şifre binası, kullanıcı dostu açıklık sima ve belirli mebdelı arama motoru etiketleridir. Kent midei optimizasyonunda kök gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız midein horda şehir midei SEO mevzularını zir mebdelıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, imla hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz midein hazırladığımız makaslamaklar ne denli kaliteli ve natürel olursa, o denli şahsiyet mideeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metin mideeriklerimiz denli ögönen oluşum etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Binalır?
Metanetli yürekğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu manzara günümüzde çok bileğmedarımaişetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince mideerik vahit başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve natürel mideerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilgelik verdik. Peki metin mideeriklerinin bu denli önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite mideerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde mideerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan mideerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birşunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Açıklıkştırması
Uğur kitlenizin sorularına yanıt veren mideerikler oluşturabilmeniz midein onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birşunca açıklıkç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu manzara, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli çokbilmişdır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kesif Söz Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yok. Kimi kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Fakat bu bilgelik tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en filinta muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mebdelık kabil zir mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir mebdelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere geniş ulaşılabilmesi hesabına yürekğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Kellelıklarımızda özen edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Söz ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi midein ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları ortamında geçerlidir. Kellelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve zir mebdelıklarımızda mutlaka nişane anahtar sözcük ile mebdelamamız botlara mideerik karşı yerinde bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mebdelıklarımızı söylem edebilmek midein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mebdelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden bir küme H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile diğer mebdelık etiketlerinden daha yüce olduğu midein bir sayfanın hamur temel mebdelığının anlaşılması konusunda problem yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir konu mebdelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu zir mebdelıklar ile söylem edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve diğer zir mebdelıklar ise gene selim bir hiyerarşide geçmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Kent çabuklukı ve Ak pak Kod Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, şehir kalite benekınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve yararsız bir şifre binası alegori duru ve geniş taranabilir bir şifre binası ile zıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri midein devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Nite Artırılır
Sahife güçı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene denli sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden devran ile bile ölçülebilmektedir. Sahife güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent çabuklukı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha bir küme devran savmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O devran takkadak bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek midein önce anonsör canipında Gzip kullanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu medarımaişetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük durum ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi vahit seferde geçirmek alegori, 2 yahut daha uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

Bir küme Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, vahit seferde binalabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir şehir midein bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabil birşunca dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz midein htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe destelı düşük izole bant genliği, hatalı database sorguları, düşük internet temassına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe zıtlığı ise mideerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife güçımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Karşıt halde kâr beklerken hüsran rüyet durumu ile zıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi midein her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı selim indirdiğinde, muktezi alanlarda mevki meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını ağırbaşlı oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde cenahıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz layihamlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yağdırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler adım adım sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında hamur amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna göre hordaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk antrei sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce yürekğin tezahür süresini söylem etmektedir. Cesim mideerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Yani sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun midein ilk ekran antreinde kâin görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yağdırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini mideermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluştemel denli sabık müddet içerisinde, sayfada kâin daşenlerin selim boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene denli sabık müddet içerisinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği midein ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent midei SEO’nun beceri konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yerinde alacaklanmasını ve arama neticelerinda selim indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mebdelıca parametreler; sahife mebdelıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, selim sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri midein sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarik harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşeli bütün etkileşimi ve paylaşımları mideermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli duygun ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en yüce hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en yüce sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çhileışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme etmek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, mazi dönüşü kuvvet yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir değişik bileğmedarımaişetle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google selim orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok daha duygun davranılması müstelzim konu olarak zıtmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler midein tehlike en etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok yalın kat. İyi bir mideerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir mebdekalarına referans yağdırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yüce ve kritik yanlışlık burada mebdelıyor. SEO ile alakadar zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, sıkışık ve kalitesiz yüklem sitelerinden hileınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu usul natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan temaslar alegori, kaliteli ve şimdiki mideerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, kredi ve satış geriışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Tabi ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf binası olması sebebiyle, projeye özel çhileışma binalması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, selim bir çhileışma tasavvurı oluşturarak, medarımaişetlemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, selim ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi mütenasip çhileışmayı sağlamlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mütenasip stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir