Seo Danışmanlığı Türkçe Kaynakları

SEO Nedir, Saf SEO Çallıkışması Nasıl Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki önlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli mirlı kurallar ile elverişli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin edinmek üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu yürekin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her vakit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site yüreki optimizasyonlar, teknik yapı ve tekst yürekerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek icabında anahtar söz aralıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site yüreki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt mirlıklar halinde inceleyerek, ne âlâ bir SEO çallıkışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Dokumalır?
şehir yüreki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel yürekeriklerimiz, duru ve hızlı harf gestaltsı, kullanıcı dostu aralık çehre ve belli mirlı taharri motoru etiketleridir. şehir yüreki optimizasyonunda temel gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız yürekin bayağıda site yüreki SEO mevzularını alt mirlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız hatlar ne kadar kaliteli ve tabii olursa, o kadar nefer yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst yürekeriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Dokumalır?
Metin yürekğinin, Google yüzında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu keyfiyet hasetmüzde çok değfiilti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik tek başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve tabii yürekerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Evet tekst yürekeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan yürekerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birhayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birhayli ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Meyanştırması
Erek kitlenizin sorularına cevap veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birhayli aralıkç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Söz Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu keyfiyet, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar fikirlidır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Söz Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en berceste denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz dolu bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değfiiltirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel mirlık üzere alt mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı alt mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Alt mirlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere hafif ulaşılabilmesi yerine yürekğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Söz ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içinde geçerlidir. Başlangıçlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında temel ve alt mirlıklarımızda behemehâl gaye anahtar söz ile mirlamamız botlara yürekerik hakkında âlâ bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mirlıklarımızı söylem edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel mirlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta birden zait H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür mirlık etiketlerinden henüz şanlı olduğu yürekin bir sayfanın cins temel mirlığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt süje mirlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu alt mirlıklar ile söylem edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve öbür alt mirlıklar ise yeniden tamam bir hiyerarşide edinmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Safi Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite puanınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve nahak bir harf gestaltsı namına duru ve hafif taranabilir bir harf gestaltsı ile önlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Nasıl Zaitrılır
Sayfa güçı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene kadar sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren vakit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Süratı Münasebet Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz zait vakit iletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O vakit takkadak bazı içli hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce anonsör yüzında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu fiillemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tek seferde uygulamak namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tek seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site yürekin bu üzere yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları üzere birhayli dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; güçlü trafiğe ilgilı düşük bant oylumluliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ ilişkisına sahip anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile ufukerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki önlığı ise yürekerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife güçımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Damarı bozuk halde kâr beklerken ziyan müşahede durumu ile önlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın alt aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, zaruri alanlarda vaziyet yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını önemli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçâlâ taçıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz tasarımlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna nazaran bayağıdaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girişi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı yürekğin oluş süresini söylem etmektedir. Heybetli yürekerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Doğrusu sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun yürekin ilk görüntülük girişinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel kadar sabık süre içerisinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve oylumlulik değerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene kadar sabık süre içerisinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği yürekin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir yüreki SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla âlâ idraklanmasını ve taharri neticelerinda tamam indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mirlıca parametreler; sahife mirlıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, tamam sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sadık gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına reviş açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli duyarlı ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en şanlı hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en şanlı sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları sabitleme kılmak üzere, üst kur başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, son dcivarüşü kuvvet yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çallıkışmalara, bir ayrıksı değfiille “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması gereken süje olarak önmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler yürekin tehlike arz etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir yürekerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir mirkalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en şanlı ve nazik yanlış burada mirlıyor. SEO ile alakadar kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, dolu ve kalitesiz çav sitelerinden allıkınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu janr tabii yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan ilişkilar namına, kaliteli ve gündeş yürekerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en elverişli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, rağbet ve satış peşışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü gestaltsı olması sebebiyle, projeye özel çallıkışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çallıkışma niyetı oluşturarak, fiillemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, tamam ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri elverişli çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size elverişli stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir