Seo Danışmanlığı Türkçe Dil Desteği

SEO Nedir, Natürel SEO Çdüzenışması Ne Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin kontrol motorlarına belirli kellelı kurallar ile şayan hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin başlamak üzere bütün kontrol motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çdüzenışması Ne Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her dakika birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site sinei optimizasyonlar, fen yapı ve tekst sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak gerçek ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek ayırmak gerekirse anahtar lafız boşlukştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı konularını henüz detaylı ve madun kellelıklar halinde inceleyerek, elbette güzel bir SEO çdüzenışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Kuruluşlır?
Site sinei SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel sineeriklerimiz, nezih ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu boşluk yüz ve belirli kellelı kontrol motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda ana gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız sinein dunda site sinei SEO konularını madun kellelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara sağlık veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, doldurma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız alfabelar ne derece birinci sınıf ve tabii olursa, o derece nüfus sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca tekst sineeriklerimiz derece ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Ne Kuruluşlır?
Metin yürekğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu perese günümüzde çok bileğkonuti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik yekta başına yerinde olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve tabii sineerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Pekâlâ tekst sineeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan sineerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birsonsuz görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mesafeştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz boşlukç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak derece akildır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Sözcük Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en leziz muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkonutirebilirsiniz.

4- Kafalık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl kellelık kabil madun kellelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı madun kellelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir kellelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere sıkıntı ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize kâr esenlamaktadır. Kafalıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi sinein ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları süresince geçerlidir. Kafalıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve madun kellelıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar lafız ile kellelamamız botlara sineerik üzerine güzel bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına kellelıklarımızı tabir edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl kellelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak okkalı H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı kellelık etiketlerinden henüz balaban olduğu sinein bir sayfanın gerçeklik asıl kellelığının anlaşılması dair iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun süje kellelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu madun kellelıklar ile tabir edebileceğiniz kellelıklardır.

H3, H4 ve gayrı madun kellelıklar ise gene gerçek bir hiyerarşide başlamak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Momentumı ve Akman Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite benekınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun indinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve abes bir harf kuruluşsı yerine nezih ve sıkıntı taranabilir bir harf kuruluşsı ile karşılaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sayfa Momentumı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Sayfa ivintiı, yürekğin kullanıcı tarafından fonlenene derece sabık süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden dakika ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Momentumı Ne Önemli?
Öncelikle site ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz okkalı dakika selametlemek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O dakika yalnız temelı keskin hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce takdimci yönında Gzip yararlanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve abes bütün karakterler) Bu konulemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde sahip olmak yerine, 2 yahut henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Bir tomar Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birsonsuz dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Süflidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; mualla trafiğe rabıtlı düşüt izole bant genliği, hatalı database sorguları, düşüt internet kontaksına ehil takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise sineerik dağıtım ağı fehvaına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa ivintiımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık boşlukştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Münasebetsiz halde kâr beklerken zarar müşahede durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı gerçek indirdiğinde, lazım alanlarda mekân alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını sağlam oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel tarafıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek ayırmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte gerçeklik amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna bakarak dundaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kocaman Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban yürekğin oluş süresini tabir etmektedir. Kocaman sineerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük duhulinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde abes ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek ayırmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl derece sabık süre içinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin gerçek boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik bileğerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene derece sabık süre içinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği sinein ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun fen konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından güzel idraklanmasını ve kontrol neticelerinda gerçek indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kellelıca parametreler; sayfa kellelıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, gerçek sayfa bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Rast kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına hız harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok rafine ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en balaban hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en balaban nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları tespit etmek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, geri dönüşü zor yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir sair bileğkonule “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun kellelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google gerçek orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz rafine davranılması gereken süje olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler sinein tehlike sunu etmektedir.

Natürel Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok mahdut. İyi bir sineerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir kellekalarına referans ayırmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en balaban ve ciddi yanlışlık burada kellelıyor. SEO ile alakalı zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, konsantre ve kalitesiz ses seda sitelerinden düzenınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul tabii yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan kontaklar yerine, birinci sınıf ve gündeş sineerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en şayan bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde esenladığı yararların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış enseışı gelmektedir. Hatmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne derece derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık kuruluşsı olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, gerçek bir çdüzenışma tasarı oluşturarak, konulemlerine kellelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, gerçek ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lazım şayan çdüzenışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayan stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir