Seo Danışmanlığı Tavsiyeleri

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Ne Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki katlığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sarhoş olmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Ne Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her gün kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent karıni optimizasyonlar, teknik yapı ve tekst karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her gün başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar lafız aralıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı konularını elan detaylı ve alt başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nasıl esen bir SEO çhileışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Mimarilır?
Kent karıni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel karıneriklerimiz, necip ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu aralık faça ve belli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. Kent karıni optimizasyonunda baz hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız karınin zirda kent karıni SEO konularını alt başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun birlikte, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama emekaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız alfabelar ne denli kaliteli ve katıksız olursa, o denli erkek karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst karıneriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Mimarilır?
Dimdik dâhilğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gidişat hasetmüzde çok değemekti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik yekta başına yerinde olmadı. Daha çok kaliteli ve katıksız karınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Peki tekst karıneriklerinin bu denli önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Ne karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan karınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Aralıkştırması
Maksat kitlenizin sorularına cevap veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birmebzul aralıkç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gidişat, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız fehvaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Söz Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu veri tam olarak yerinde değildir. Bunun en leziz kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değemektirebilirsiniz.

4- Saksılık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlangıçlık üzere alt başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı alt başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi adına dâhilğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Saksılıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi karınin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içre geçerlidir. Saksılıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve alt başlangıçlıklarımızda kesinlikle hedef anahtar lafız ile başlangıçlamamız botlara karınerik üzerine esen bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlangıçlıklarımızı deyiş edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile emekaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlangıçlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak bir tomar H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer başlangıçlık etiketlerinden elan kocaman başüstüneğu karınin bir sayfanın mahiyet temel başlangıçlığının anlaşılması dair sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt süje başlangıçlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu alt başlangıçlıklar ile deyiş edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve diğer alt başlangıçlıklar ise gine akıllıca bir hiyerarşide sarhoş olmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hızı ve Harbi Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve yararsız bir şifre dokuması alegori necip ve kolaylıkla taranabilir bir şifre dokuması ile katlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sayfa Hızı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sayfa hükümı, dâhilğin kullanıcı tarafından hayaletlenene denli geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden gün ile de ölçülebilmektedir. Sayfa hükümını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Kent Hızı Neden Önemli?
Öncelikle kent hükümının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir tomar gün tespit etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O gün hemen temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör doğrultuında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu emeklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu emeklemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise resim el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde tamir etmek alegori, 2 veya elan uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Bir tomar Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları üzere birmebzul dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Aşağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faik trafiğe ilgilı düşüt izole bant çokliği, hatalı database sorguları, düşüt internet irtibatsına ehil anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile fikirerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki katlığı ise karınerik tevzi ağı fehvaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hükümımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Karşıt halde fayda beklerken dokunca rüyet durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri yararsız yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, lüzumlu alanlarda nokta düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hükümını resmî oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçesen kenarıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında mahiyet amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak zirdaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk girişi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman dâhilğin oluşma süresini deyiş etmektedir. Cesim karınerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran girişinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel denli geçen süre içinde, sayfada kâin üstelikşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene denli geçen süre içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değemektirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği karınin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent karıni SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından esen rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda akıllıca indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen başlangıçlıca parametreler; sahife başlangıçlıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, akıllıca sahife bulunak gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına erkân harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleabat tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir hayli içli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en kocaman hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en kocaman sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çhileışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere suni paylaşımları tespit kılmak üzere, üst kur başarım göstermektedir. Menfi tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dyöreüşü zorla yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir sair değemekle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok elan içli davranılması gereken süje olarak katmıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler karınin korku sunu etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri rahatlıkla bir başlangıçkalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en kocaman ve kritik teltik burada başlangıçlıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, ağır ve kalitesiz haber sitelerinden hileınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu merkez katıksız yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan irtibatlar alegori, kaliteli ve gündeş karınerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte esenladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, kredi ve satış artışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Bağımlı ki ne denli uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü dokuması olması nedeniyle, projeye özel çhileışma dokumalması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çhileışma tasarı oluşturarak, emeklemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, akıllıca ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu birebir çhileışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size birebir stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir