Seo Danışmanlığı Tarihi

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Nasıl Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli çıbanlı kurallar ile usturuplu hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta edinmek üzere tüm taharri motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çalışması Nasıl Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her devran kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site muhtevai optimizasyonlar, fen yapı ve dayanıklı muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devran başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek serpmek icabında anahtar lafız fasılaştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site muhtevai ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt çıbanlıklar halinde inceleyerek, ne sağlıklı bir SEO çalışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Kuruluşlır?
şehir muhtevai SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının rahatça gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel muhtevaeriklerimiz, münezzeh ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu fasıla suret ve belli çıbanlı taharri motoru etiketleridir. şehir muhtevai optimizasyonunda kök gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız muhtevain süflida site muhtevai SEO mevzularını alt çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız yazgılar ne derece kaliteli ve saf olursa, o derece şahıs muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dayanıklı muhtevaeriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nasıl Kuruluşlır?
Metanetli içeriğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu manzara günümüzde çok değmeseleti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik tenha başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve saf muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Evet dayanıklı muhtevaeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nasıl muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan muhtevaerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birbir hayli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Fasılaştırması
Amaç kitlenizin sorularına yanıt veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli fasılaç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lügat Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu manzara, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece usludır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lügat Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu selen tam olarak yerinde değildir. Bunun en anlı şanlı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değmeseletirebilirsiniz.

4- Saksılık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas çıbanlık kabil alt çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı alt çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere rahatça ulaşılabilmesi namına içeriğinizi taksimmlendirmenize yarar esenlamaktadır. Saksılıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne derece önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Saksılıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle esas ve alt çıbanlıklarımızda mutlaka garaz anahtar lafız ile çıbanlamamız botlara muhtevaerik için sağlıklı bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına çıbanlıklarımızı söylem edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas çıbanlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta ansızın çokça H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki çıbanlık etiketlerinden daha mehabetli başüstüneğu muhtevain bir sayfanın kaynak esas çıbanlığının anlaşılması dair sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt iş çıbanlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu alt çıbanlıklar ile söylem edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve öteki alt çıbanlıklar ise gine muhik bir hiyerarşide edinmek şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hükümı ve Ak pak Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite benekınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve gereksiz bir kod yapısı namına münezzeh ve rahatça taranabilir bir kod yapısı ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife Hükümı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sahife momentumı, içeriğin kullanıcı tarafından manzaralenene derece sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren devran ile de ölçülebilmektedir. Sahife momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir Hükümı Neden Önemli?
Öncelikle site momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha çokça devran nakletmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O devran çabucak temelı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce sunucu yöreında Gzip tasarrufı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu meselelemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise fotoğraf el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde kurmak namına, 2 veya daha uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Aşkın Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde yapılabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site muhtevain bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birbir hayli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mürtefi trafiğe bandajlı bağan bant rahatliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ irtibatsına mevla sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise muhtevaerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu momentumımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı fasılaştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Damarlı halde yarar beklerken dokunca müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, mukteza alanlarda yer düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını ağırbaşlı oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçsağlıklı kenarıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek serpmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte kaynak amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna göre süflidaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk antrei esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli içeriğin tekevvün süresini söylem etmektedir. Yetişkin muhtevaerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Doğrusu sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran antreinde kâin görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek serpmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas derece sabık müddet içinde, sayfada kâin üstelikşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine mevla olmayan görseller, konu yüklenene derece sabık müddet içinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği muhtevain ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir muhtevai SEO’nun fen konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından sağlıklı idraklanmasını ve taharri sonuçlarında muhik indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, muhik konu adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına racon heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duyar ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en mehabetli hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en mehabetli sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çalışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geçmiş dhuzurüşü güçlük yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir farklı değmeselele “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha duyar davranılması müstelzim iş olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli alınan backlinkler, projeler muhtevain korku en etmektedir.

Katıksız Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok dümdüz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir çıbankalarına referans serpmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mehabetli ve nazik günah burada çıbanlıyor. SEO ile ilişkin kişiler, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, iri ve kalitesiz ses seda sitelerinden alınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu stil saf yollardan alınmayan ve ücretli alınan irtibatlar namına, kaliteli ve aktüel muhtevaerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişsonra en usturuplu bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kadir ve satış artışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Basıcı ki ne derece uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf yapısı olması dolayısıyla, projeye özel çalışma yapılması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çalışma maksatı oluşturarak, meselelemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, muhik ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza usturuplu çalışmayı esenlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size usturuplu stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir