Seo Danışmanlığı Sonuçları

SEO Nedir, Saf SEO Çallıkışması Nasıl Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli başlangıçlı kurallar ile reva hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yürütmek üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Yapılır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her devir nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site sinei optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metanetli sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak mevsuk ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek gerekirse anahtar lügat çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı mevzularını henüz detaylı ve ast başlangıçlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle kazançlı bir SEO çallıkışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Yapılır?
Site sinei SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel sineeriklerimiz, aydınlık ve hızlı şifre örgüsı, kullanıcı dostu çatlak beniz ve belirli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda çizgi gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olur? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? üzere sorularınız sinein horda site sinei SEO mevzularını ast başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, zeban bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, nitelikli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız hatlar ne denli nitelikli ve doğal olursa, o denli insan sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metanetli sineeriklerimiz denli önem teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Yapılır?
Metin içeriğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu vaziyet günümüzde çok değnöbetti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik yegâne başına yerinde olmadı. Bundan sonra nitelikli ve doğal sineerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Peki metanetli sineeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Nasıl sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan sineerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biröte blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mesafeştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz biröte çatlakç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu vaziyet, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli aptaldır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Sözcük Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 lügat tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu fen tam olarak yerinde değildir. Bunun en balkı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok zait tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değnöbettirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlangıçlık kabil ast başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere geniş ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Temellıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları ortamında geçerlidir. Temellıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve ast başlangıçlıklarımızda behemehâl amaç anahtar lügat ile başlangıçlamamız botlara sineerik karşı kazançlı bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlangıçlıklarımızı anlatım edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlangıçlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak zait H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı başlangıçlık etiketlerinden henüz koskocaman başüstüneğu sinein bir sayfanın cins ana başlangıçlığının anlaşılması dair dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast laf başlangıçlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu ast başlangıçlıklar ile anlatım edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast başlangıçlıklar ise yine mevsuk bir hiyerarşide yürütmek şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Safi Kod Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite noktaınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve abes bir şifre örgüsı adına aydınlık ve geniş taranabilir bir şifre örgüsı ile içinlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sahife çabaı Nedir, Nasıl Artırılır
Sahife ivintiı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene denli güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden devir ile de ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site çabaı Münasebet Önemli?
Öncelikle site ivintiının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz zait devir savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O devir çabucak temelı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce takdimci canipında Gzip kullanımı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan koskocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve abes bütün karakterler) Bu nöbetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşük genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde onarmak adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

Bir araba Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabil biröte dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; koca trafiğe bağlı düşük izole bant enliliği, hatalı database sorguları, düşük internet bağlanaksına malik takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayannız ile mezheperek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise sineerik tevzi ağı mealına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, ilgili dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk çatlakştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken mazarrat görme durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast kısımlarındaki resimleri abes yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı mevsuk indirdiğinde, lüzumlu alanlarda önem yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını kritik oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı kenarıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz layihamlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen cins amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince hordaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en koskocaman içeriğin teşekkül süresini anlatım etmektedir. Majör sineerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Kısaca sayfanın ast kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük methalinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana denli güzeşte süre içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin mevsuk boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik değerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene denli güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği sinein ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla kazançlı vergilanmasını ve arama neticelerinda mevsuk indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlangıçlıca parametreler; sahife başlangıçlıkları ve izahatı, zeban etiketleri, mevsuk sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarz açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz çözümleme aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çallıkışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duygun ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en koskocaman hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en koskocaman sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çallıkışmalar, bugün olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları sabitleme geçirmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, son dönüşü baskı yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çallıkışmalara, bir değişik değnöbetle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google mevsuk orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz duygun davranılması gereken laf olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler sinein muhatara bildirme etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir başlangıçkalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en koskocaman ve kritik suç burada başlangıçlıyor. SEO ile ilgili eşhas, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, yoğun ve kalitesiz yüklem sitelerinden allıkınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu usul doğal yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan bağlanaklar adına, nitelikli ve gündeş sineerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en reva bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağlamladığı faydaların başında; marka bilinirliği, itibar ve satış geriışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Yayımcı ki ne denli derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has örgüsı olması yüz, projeye özel çallıkışma örgülması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, mevsuk bir çallıkışma çekimı oluşturarak, nöbetlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, mevsuk ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu reva çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size reva stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir