Seo Danışmanlığı Son Dakika

SEO Nedir, Tabii SEO Çalışması Elbette Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki mukabillığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli kafalı kurallar ile yönlü hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yürütmek üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çalışması Elbette Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” başüstüneğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her vakit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent kucaki optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metanetli kucakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çalışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çalışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her vakit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak icabında anahtar lafız mabeyinştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent kucaki ve dışı mevzularını elan detaylı ve alt kafalıklar halinde inceleyerek, elbette dobra bir SEO çalışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Strüktürlır?
Kent kucaki SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun vakit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel kucakeriklerimiz, aydınlık ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu mabeyin sima ve belli kafalı kontrol motoru etiketleridir. Kent kucaki optimizasyonunda üs amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız kucakin süflida kent kucaki SEO mevzularını alt kafalıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama maslahataretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız ovalar ne denli kaliteli ve doğal olursa, o denli kişi kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda vakit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metanetli kucakeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Elbette Strüktürlır?
Dayanıklı gönülğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hava hasetmüzde çok bileğmaslahatti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik tenha başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve doğal kucakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda cılız bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size fen verdik. Pekâlâ metanetli kucakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan kucakerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birgeniş görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mesafeştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birgeniş mabeyinç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hava, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli aptaldır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Kelime Geneından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en doğru kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmaslahattirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne kafalık kabilinden alt kafalıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt kafalıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir kafalıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere fariğ ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Kafalıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Kafalıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve alt kafalıklarımızda behemehâl uğur anahtar lafız ile kafalamamız botlara kucakerik için dobra bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına kafalıklarımızı rapor edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile maslahataretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne kafalığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta çabucak lüks H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair kafalık etiketlerinden elan yetişkin başüstüneğu kucakin bir sayfanın töz anne kafalığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt mevzu kafalıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu alt kafalıklar ile rapor edebileceğiniz kafalıklardır.

H3, H4 ve sair alt kafalıklar ise gene düz bir hiyerarşide yürütmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hükümı ve Münezzeh şifre Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite benekınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve fuzuli bir kod gestaltsı yerine aydınlık ve fariğ taranabilir bir kod gestaltsı ile mukabillaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sayfa Hükümı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Sayfa çabaı, gönülğin kullanıcı tarafından fonlenene denli sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden vakit ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa çabaını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Kent Hükümı Niye Önemli?
Öncelikle kent çabaının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan lüks vakit kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O vakit sadece bazı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör yerında Gzip yararlanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu maslahatlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu maslahatlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde olmak yerine, 2 veya elan uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde gestaltlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent kucakin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birgeniş dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüksek trafiğe rabıtlı bağan bant enliliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ ilişkisına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayıcınız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hükümınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki mukabillığı ise kucakerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı mabeyinştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Kontra halde yarar beklerken dokunca rüyet durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini intizar etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, lazım alanlarda görev saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını resmî oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdobra yerıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta töz amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran süflidaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin gönülğin oluş süresini rapor etmektedir. Oylumlu kucakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Doğrusu sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne denli sabık süre içinde, sayfada bulunan daşenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğmaslahattirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği kucakin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent kucaki SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından dobra alacaklanmasını ve kontrol sonuçlarında düz indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen kafalıca parametreler; sahife kafalıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, düz sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sağlıklı gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir dayanak almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına sırat harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli duygun ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en yetişkin hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en yetişkin sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çalışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, art dkatüşü güçlükle yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çalışmalara, bir gayrı bileğmaslahatle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt kafalığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok elan duygun davranılması müstelzim mevzu olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle eden bazı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler kucakin korku yer etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok cılız. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir kafakalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en yetişkin ve ciddi kusur burada kafalıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, koyu ve kalitesiz ses seda sitelerinden alınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu minval doğal yollardan alınmayan ve ücretli alınan ilişkilar yerine, kaliteli ve aktüel kucakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişileri en yönlü bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, haysiyet ve satış artışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Tabi ki ne denli uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü gestaltsı olması hasebiyle, projeye özel çalışma gestaltlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, düz bir çalışma düşünceı oluşturarak, maslahatlemlerine kafalamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, düz ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım yönlü çalışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, gelin size yönlü stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir