Seo Danışmanlığı Sıkça Sorulan Sorular

SEO Nedir, Katıksız SEO Çhileışması Ne Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe muhaliflığı, taharri motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli başlı kurallar ile muvafık hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Ne Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu kucakin SEO ve internet kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her hengâm nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent kucaki optimizasyonlar, uran yapı ve metanetli kucakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hengâm muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak icabında anahtar söz boşlukştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent kucaki ve dışı konularını daha detaylı ve madun başlıklar halinde inceleyerek, ne dobra bir SEO çhileışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Dokumalır?
şehir kucaki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının gamsız gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel kucakeriklerimiz, masum ve hızlı harf gestaltsı, kullanıcı dostu boşluk çehre ve belirli başlı taharri motoru etiketleridir. şehir kucaki optimizasyonunda kök amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız kucakin kötüda kent kucaki SEO konularını madun başlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, imla hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama nöbetaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız kırlar ne kadar nitelikli ve saf olursa, o kadar nüfus kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli kucakeriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin bölümünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Ne Dokumalır?
Dayanıklı gönülğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu mevki hasetmüzde çok değnöbetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik uslu başına yeterli olmadı. Artık nitelikli ve saf kucakerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bili verdik. Pekâlâ metanetli kucakeriklerinin bu kadar önemli olduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan kucakerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birmebzul görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Boşlukştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birmebzul boşlukç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu mevki, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Derin Lafız Geneından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yok. Kimisi kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Ancak bu bili tam olarak yeterli değildir. Bunun en alımlı çalımlı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değnöbettirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel başlık gibi madun başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast başlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere gamsız ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lafız ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne kadar önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları ortamında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla temel ve madun başlıklarımızda behemehâl nişane anahtar söz ile başlamamız botlara kucakerik karşı dobra bir bili verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı anlatım edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile nöbetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel başlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta çabucak ziyade H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki başlık etiketlerinden daha majör başüstüneğu kucakin bir sayfanın mahiyet temel başlığının anlaşılması konusunda sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sayfa başlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve temel konuyu madun başlıklar ile anlatım edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve öteki madun başlıklar ise yeniden sahih bir hiyerarşide tamamlanmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir Takatı ve Pak şifre Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite noktaınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve lüzumsuz bir harf gestaltsı namına masum ve gamsız taranabilir bir harf gestaltsı ile muhaliflaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Konu Takatı Nedir, Ne Artırılır
Konu ivintiı, gönülğin kullanıcı tarafından manzaralenene kadar geçen süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren hengâm ile de ölçülebilmektedir. Konu ivintiını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Takatı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha ziyade hengâm oturmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O hengâm çabucak bazı patetik hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör cihetında Gzip kullanımı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu nöbetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve lüzumsuz bütün karakterler) Bu nöbetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi uslu seferde davranmak namına, 2 yahut daha uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Fazla Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, uslu seferde gestaltlabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent kucakin bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları gibi birmebzul dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Süflidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; koca trafiğe bağlamlı düşüt izole bant genliği, hatalı database sorguları, düşüt internet bağlantısına iye anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile gözerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe muhaliflığı ise kucakerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu ivintiımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk boşlukştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Münasebetsiz halde fayda beklerken muhatara müşahede durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini beklemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın madun aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, lazım alanlarda konum yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını tehlikeli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdobra yönıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta mahiyet amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran kötüdaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en majör gönülğin tezahür süresini anlatım etmektedir. Cesim kucakerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk ekran duhulinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk posta giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel kadar geçen süre içerisinde, sayfada kâin daşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genlik değerlerine iye sıfır görseller, konu yüklenene kadar geçen süre içerisinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değnöbettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği kucakin ilk doldurma düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir kucaki SEO’nun uran konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından dobra rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda sahih indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; konu başlıkları ve izahatı, yürek etiketleri, sahih konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir destek almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına reçete harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi rastlaşmak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleabat bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duygulu ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en majör hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en majör sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çhileışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları sabitleme eylemek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, anlayışsız dönüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir ayrıksı değnöbetle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim sayfa olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler kucakin muhatara sunma etmektedir.

Katıksız Backlink Ne Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir kucakerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir başkalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en majör ve ciddi yanlış burada başlıyor. SEO ile ait zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, ağır ve kalitesiz ses seda sitelerinden hileınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tarz saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan bağlantılar namına, nitelikli ve gündeş kucakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en muvafık bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağlamladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, itibar ve satış enseışı gelmektedir. Kırmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne kadar etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf gestaltsı olması nedeniyle, projeye özel çhileışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çhileışma tasarı oluşturarak, nöbetlemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız bütün projeleri, sahih ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, lazım muvafık çhileışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size muvafık stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir