Seo Danışmanlığı Referanslar

SEO Nedir, Saf SEO Çkırmızıışması Elbette Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli esaslı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta başlamak üzere tüm arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çkırmızıışması Elbette Gestaltlır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her dakika kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site muhtevai optimizasyonlar, teknik yapı ve dimdik muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek gerekirse anahtar kelime çatlakştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site muhtevai ve dışı mevzularını elan detaylı ve madun esaslıklar halinde inceleyerek, kesinlikle kazançlı bir SEO çkırmızıışması binalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Gestaltlır?
Site muhtevai SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel muhtevaeriklerimiz, hijyen ve hızlı kod binası, kullanıcı dostu çatlak çehre ve belirli esaslı arama motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda temel hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız muhtevain kötüda site muhtevai SEO mevzularını madun esaslıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız alfabelar ne derece kaliteli ve saf olursa, o derece isim muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik muhtevaeriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Elbette Gestaltlır?
Metanetli içeriğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu kondisyon hasetmüzde çok değaksiyonti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik yekta başına ehliyetli olmadı. çıktı kaliteli ve saf muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size haber verdik. Peki dimdik muhtevaeriklerinin bu derece önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Elbette muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan muhtevaerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biröte blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz biröte görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mabeyinştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz biröte çatlakç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde bulunan ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu kondisyon, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Lügat Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 kelime yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en okşayıcı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değaksiyontirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas esaslık kabilinden madun esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı madun esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Zir esaslıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi hesabına içeriğinizi bölümlendirmenize kâr sağlamaktadır. Başlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları zarfında geçerlidir. Başlıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve madun esaslıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar kelime ile esaslamamız botlara muhtevaerik karşı kazançlı bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına esaslıklarımızı deyiş edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas esaslığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta yekten bir küme H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka esaslık etiketlerinden elan eke olduğu muhtevain bir sayfanın üs esas esaslığının anlaşılması konusunda dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bap esaslıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas mevzuyu madun esaslıklar ile deyiş edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve başka madun esaslıklar ise gene muhik bir hiyerarşide başlamak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Takatı ve Kılıklı Kod Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite noktaınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve lüzumsuz bir kod binası adına hijyen ve keyif taranabilir bir kod binası ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Elbette Zaitrılır
Sahife yolı, içeriğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene derece güzeşte süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dakika ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade temin edebilirsiniz.

Site Takatı Neden Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir küme dakika giymek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O dakika takkadak temelı müessir hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce takdimci cenahında Gzip kullanımı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biröte dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu aksiyonlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize binayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, az uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde icra etmek adına, 2 veya elan uzun adımlarda binalmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde binalabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site muhtevain bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden biröte dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen biröte faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüksek trafiğe ilişkilı az izole bant rahatliği, hatalı database sorguları, az genel ağ temassına ehil takdimci vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda görev sağlayıcınız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise muhtevaerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, alakalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken muhatara müşahede durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, lüzumlu alanlarda yan saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını ağırbaşlı oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken teltik yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı canipıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL binaları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç temaslara önem veren projeler kadem kadem başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta üs amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna için kötüdaki kavramlar doğrultusunda binalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Koskocaman Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en eke içeriğin teşekkül süresini deyiş etmektedir. Koskocaman muhtevaerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. Yani sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun muhtevain ilk görüntülük antreinde bulunan görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan cevap süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşesas derece güzeşte süre içinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine ehil sıfır görseller, sayfa yüklenene derece güzeşte süre içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği muhtevain ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla kazançlı vergilanmasını ve arama neticelerinda muhik indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen esaslıca parametreler; sayfa esaslıkları ve izahatı, kıstak etiketleri, muhik sayfa adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dosdoğru binalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına uğur heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi ziyaret etmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey rafine ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en eke hataların binaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en eke sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları belirleme geçirmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Aksi tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, gelişememiş dyamaçüşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir gayrı değaksiyonle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok elan rafine davranılması müstelzim bap olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu binayı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler muhtevain muhatara arz etmektedir.

Saf Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok mahdut. İyi bir muhtevaerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir esaskalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en eke ve ciddi teltik burada esaslıyor. SEO ile alakalı eşhas, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, hummalı ve kalitesiz salık sitelerinden kırmızıınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu biçim saf yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan temaslar adına, kaliteli ve şimdiki muhtevaerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Yayımcı ki ne derece uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık binası olması dolayısıyla, projeye özel çkırmızıışma binalması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çkırmızıışma niyetı oluşturarak, aksiyonlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, muhik ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu birebir çkırmızıışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, gelin size birebir stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir