Seo Danışmanlığı Pdf Özet İndir

SEO Nedir, Doğal SEO Çdüzenışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli başlı kurallar ile birebir hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin olgunlaşmak üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Elbette Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her dönem kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site muhtevai optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metin muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek atfetmek gerekirse anahtar lügat açıklıkştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site muhtevai ve dışı konularını daha detaylı ve madun başlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle âlâ bir SEO çdüzenışması örgülır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
Site muhtevai SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının rahatça gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel muhtevaeriklerimiz, münezzeh ve hızlı kod örgüsı, kullanıcı dostu açıklık faça ve belirli başlı kontrol motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda zemin hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu olabilir? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız muhtevain horda site muhtevai SEO konularını madun başlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, doldurma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama fiilaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız ovalar ne denli kaliteli ve natürel olursa, o denli insan muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az metin muhtevaeriklerimiz denli önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Tekst derunğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü beyninde olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu keyfiyet hasetmüzde çok bileğfiilti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik hiç başına ehliyetli olmadı. Daha çok kaliteli ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size malumat verdik. Pekâlâ metin muhtevaeriklerinin bu denli önemli olduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan muhtevaerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birbir hayli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mabeyinştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli açıklıkç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu keyfiyet, içeriği lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Ağır Sözcük Geneından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Birtakımı kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en oflaz muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğfiiltirebilirsiniz.

4- Saksılık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne başlık kabil madun başlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı madun başlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun başlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere rahatça ulaşılabilmesi adına derunğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Saksılıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları içinde geçerlidir. Saksılıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve madun başlıklarımızda behemehâl nişangâh anahtar lügat ile başlamamız botlara muhtevaerik üzerine âlâ bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına başlıklarımızı söylem edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile fiilaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne başlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta çabucak lüks H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile özge başlık etiketlerinden daha mefret olduğu muhtevain bir sayfanın mahiyet anne başlığının anlaşılması konusunda sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sayfa başlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu madun başlıklar ile söylem edebileceğiniz başlıklardır.

H3, H4 ve özge madun başlıklar ise gene doğru bir hiyerarşide olgunlaşmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Süratı ve Pak şifre Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite benekınızı kritik oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod örgüsı yerine münezzeh ve rahatça taranabilir bir kod örgüsı ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sayfa Süratı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Sayfa çabaı, derunğin kullanıcı tarafından manzaralenene denli sabık süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden dönem ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Süratı Ne Önemli?
Öncelikle site çabaının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha lüks dönem etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O dönem yalnız temelı hatırlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce sunucu cenahında Gzip kullanmaı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu fiillemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu fiillemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize örgüyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, bağan buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde inşa etmek yerine, 2 veya daha uzun adımlarda örgülmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde örgülabilecek yönlendirme, uzatılarak işlem süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site muhtevain bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil birbir hayli dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; güçlü trafiğe ilgilı bağan izole bant makroliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ irtibatsına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile fikirerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise muhtevaerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on açıklıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Damarlı halde yarar beklerken muhatara müşahede durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini ümit etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, mukteza alanlarda arazi yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını kritik oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçâlâ yönıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL örgüları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek atfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler adım adım başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen mahiyet amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa hordaki kavramlar doğrultusunda örgülacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Makro Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret derunğin tezahür süresini söylem etmektedir. Makro muhtevaerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Kısaca sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran methalinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek atfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne denli sabık süre içerisinde, sayfada kâin daşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik bileğerlerine sahip sıfır görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğfiiltirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği muhtevain ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından âlâ kazançlanmasını ve kontrol sonuçlarında doğru indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlıca parametreler; sahife başlıkları ve izahatı, anahtar etiketleri, doğru sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğru örgülandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına ezgi heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duygulu ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en mefret hataların örgüldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en mefret sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları saptama eylemek üzere, üst kur performans göstermektedir. Menfi tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, anlayışsız dkatüşü baskı yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir diğer bileğfiille “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha duygulu davranılması gereken sayfa olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu örgüyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler muhtevain muhatara yer etmektedir.

Doğal Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasen bu sorunun cevabı çok görgüsüz. İyi bir muhtevaerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir başkalarına referans atfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en mefret ve eleştiri yanlışlık burada başlıyor. SEO ile alakadar kişiler, tüm çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, yoğun ve kalitesiz ses seda sitelerinden düzenınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil natürel yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan irtibatlar yerine, kaliteli ve şimdiki muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişgelecek en birebir bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, kadir ve satış geriışı gelmektedir. Hatmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Basıcı ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü örgüsı olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma örgülması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çdüzenışma niyetı oluşturarak, fiillemlerine başlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, doğru ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza birebir çdüzenışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size birebir stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir