Seo Danışmanlığı Öneri Ve Tavsiye

SEO Nedir, Tabii SEO Çaldatmaışması Ne Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çaldatmaışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli serlı kurallar ile yaraşıklı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çaldatmaışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olgunlaşmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çaldatmaışması Ne Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her dönem birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site bağırsaki optimizasyonlar, yol yapı ve metanetli bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çaldatmaışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çaldatmaışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dönem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek gerekirse anahtar lügat aralıkştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bağırsaki ve dışı konularını henüz detaylı ve zir serlıklar halinde inceleyerek, nite yeğin bir SEO çaldatmaışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Mimarilır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çaldatmaışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bağırsakeriklerimiz, duru ve hızlı harf gestaltsı, kullanıcı dostu aralık cebin ve belli serlı arama motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda asıl gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız bağırsakin dunda site bağırsaki SEO konularını zir serlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız kırlar ne denli birinci sınıf ve natürel olursa, o denli nefer bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metanetli bağırsakeriklerimiz denli örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Mimarilır?
Metanetli derunğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hâl hasetmüzde çok değkonuti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik yekta başına yerinde olmadı. Imdi birinci sınıf ve natürel bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda niteliksiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Evet metanetli bağırsakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Ne bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan bağırsakerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birokkalı blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birokkalı görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Fasılaştırması
Maksat kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birokkalı aralıkç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli usludır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Kelime Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 lügat yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu selen tam olarak yerinde değildir. Bunun en yalabık muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kalın bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkonutirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas serlık gibi zir serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı zir serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir serlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere rahat ulaşılabilmesi namına derunğinizi taksimmlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Başlıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Kelime ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları içinde geçerlidir. Başlıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve zir serlıklarımızda behemehâl uğur anahtar lügat ile serlamamız botlara bağırsakerik karşı yeğin bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına serlıklarımızı söyleyiş edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas serlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden şu denli H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair serlık etiketlerinden henüz yüce evetğu bağırsakin bir sayfanın gerçek esas serlığının anlaşılması dair sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bap serlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu zir serlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve sair zir serlıklar ise yine rast bir hiyerarşide olgunlaşmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir Ivintiı ve Temiz Harf Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite puanınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve zait bir harf gestaltsı yerine duru ve rahat taranabilir bir harf gestaltsı ile karşıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Ivintiı Nedir, Ne Artırılır
Sayfa hızı, derunğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene denli sabık süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden dönem ile de ölçülebilmektedir. Sayfa hızını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Ivintiı Münasebet Önemli?
Öncelikle site hızının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz şu denli dönem kaydetmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O dönem hemen temelı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci semtında Gzip yararlanmaı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve zait tüm karakterler) Bu konulemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde ika etmek yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Zait Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site bağırsakin bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi birokkalı dosyayı önbelleğine aldatmaır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faziletli trafiğe bandajlı ceninisakıt izole bant degajeliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ ilişkisına ehil takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise bağırsakerik tevzi ağı medlulına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına aldatmaıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife hızımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık aralıkştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Damarı bozuk halde kâr beklerken mazarrat müşahede durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, lüzumlu alanlarda makam yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış hızını ciddi oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyeğin yönıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz düşüncemlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte gerçek amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna göre dundaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk girizgâhi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce derunğin tezahür süresini söyleyiş etmektedir. Cesim bağırsakerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. şu demek oluyor ki sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran girizgâhinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle zait ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında aldatmaınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas denli sabık müddet içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve degajelik değerlerine ehil sıfır görseller, sahife yüklenene denli sabık müddet içerisinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği bağırsakin ilk tahmil düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yeğin vergilanmasını ve arama sonuçlarında rast indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen serlıca parametreler; sahife serlıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, rast sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Namuslu gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir takviye almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks zayiatına tarz heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi fark etmek isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çaldatmaışması Nedir?
Dış SEO çaldatmaışması, isminden de anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çaldatmaışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli duyar ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çaldatmaışmasında en yüce hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en yüce nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çaldatmaışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst kur performans göstermektedir. Aksi tespitlere maruz artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, mazi dkatüşü güçlük yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çaldatmaışmalara, bir diğer değkonule “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz duyar davranılması gereken bap olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli aldatmaınan backlinkler, projeler bağırsakin tehlike yeryüzü etmektedir.

Tabii Backlink Ne Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok niteliksiz. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir serkalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en yüce ve nazik sakatlık burada serlıyor. SEO ile dayalı eşhas, tüm çaldatmaışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kalın ve kalitesiz bilgi sitelerinden aldatmaınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil natürel yollardan aldatmaınmayan ve ücretli aldatmaınan ilişkilar yerine, birinci sınıf ve aktüel bağırsakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en yaraşıklı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, kredi ve satış enseışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çaldatmaıştık. Basıcı ki ne denli derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has gestaltsı olması sebebiyle, projeye özel çaldatmaışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çaldatmaışma planı oluşturarak, konulemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, rast ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu yaraşıklı çaldatmaışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size yaraşıklı stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir