Seo Danışmanlığı Nerede

SEO Nedir, Natürel SEO Çkırmızıışması Ne Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle olgunlaşmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkırmızıışması Ne Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her dem kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent bağırsaki optimizasyonlar, yol yapı ve sağlam bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak düz ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak icabında anahtar söz boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve zir başlangıçlıklar halinde inceleyerek, nasıl hayır bir SEO çkırmızıışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Dokumalır?
Site bağırsaki SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun dem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel bağırsakeriklerimiz, eksiksiz ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu boşluk yüz ve belli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. Site bağırsaki optimizasyonunda asıl hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bağırsakin süflida kent bağırsaki SEO mevzularını zir başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, yazım hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız makaslamaklar ne denli kaliteli ve katıksız olursa, o denli şahıs bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca sağlam bağırsakeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin çekmeceünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Dokumalır?
Metanetli hapishaneğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâl hasetmüzde çok değkârti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik birlik başına yeterli olmadı. çıktı kaliteli ve katıksız bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda çarpık çurpuk bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Peki sağlam bağırsakeriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Ne bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bağırsakerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birsonsuz blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birsonsuz görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Mesafeştırması
Maksat kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz boşlukç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak denli akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Kelime Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Kimisi kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak yeterli değildir. Bunun en ömre bedel denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz kaba bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkârtirebilirsiniz.

4- Başlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne başlangıçlık kadar zir başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere ak ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Başlıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Başlayın
Başlıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne denli önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları içre geçerlidir. Başlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve zir başlangıçlıklarımızda mutlaka hedef anahtar söz ile başlangıçlamamız botlara bağırsakerik üzerine hayır bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlangıçlıklarımızı dışa vurum edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne başlangıçlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta takkadak şu denli H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka başlangıçlık etiketlerinden daha şanlı evetğu bağırsakin bir sayfanın mahiyet anne başlangıçlığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir bahis başlangıçlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu zir başlangıçlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve başka zir başlangıçlıklar ise gine düz bir hiyerarşide olgunlaşmak şartı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Aydınlık şifre Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite noktaınızı önemli oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve nahak bir harf strüktürsı yerine eksiksiz ve ak taranabilir bir harf strüktürsı ile karşılaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sahife Güçı Nedir, Ne Zaitrılır
Sahife momentumı, hapishaneğin kullanıcı tarafından hayaletlenene denli güzeşte süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden dem ile de ölçülebilmektedir. Sahife momentumını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Güçı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha şu denli dem takmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O dem yalnız temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci kanatında Gzip kullanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu kârlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde sahip olmak yerine, 2 veya daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Aşkın Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kadar birsonsuz dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüce trafiğe destelı sakıt bant makroliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ temassına ehil takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşılığı ise bağırsakerik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa momentumımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken zarar müşahede durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı düz indirdiğinde, vacip alanlarda arsa yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını önemli oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken pot yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçhayır huzurıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz layihamlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç temaslara ögönen veren projeler hamle hamle sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta mahiyet amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna nazaran süflidaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı hapishaneğin tezahür süresini dışa vurum etmektedir. Eke bağırsakerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Kısaca sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük antreinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle nahak ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kez giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir temasya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne denli güzeşte müddet içinde, sayfada mevcut birlikteşenlerin düz boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve makrolik değerlerine ehil olmayan görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte müddet içinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bağırsakin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site bağırsaki SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından hayır rüşvetlanmasını ve arama sonuçlarında düz indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, düz sayfa adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına hat heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi vermek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli duygun ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en şanlı hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en şanlı nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkırmızıışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, son dilküşü yüküm yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir sair değkârle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google düz orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok daha duygun davranılması müstelzim bahis olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler bağırsakin muhatara sunma etmektedir.

Natürel Backlink Ne Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok çarpık çurpuk. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları rahatlıkla bir başlangıçkalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en şanlı ve eleştiri pot burada başlangıçlıyor. SEO ile alakadar zevat, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, kaba ve kalitesiz ses seda sitelerinden kırmızıınan ücretli temaslar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu janr katıksız yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan temaslar yerine, kaliteli ve güncel bağırsakerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Başlamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en uygun bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, rağbet ve satış artışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne denli uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız strüktürsı olması sebebiyle, projeye özel çkırmızıışma strüktürlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, düz bir çkırmızıışma tasavvurı oluşturarak, kârlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, düz ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, vacip uygun çkırmızıışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size uygun stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir