Seo Danışmanlığı Neden Tercih Edilmedilir

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Elbette Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli mirlı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yürütmek üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çallıkışması Elbette Konstrüksiyonlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her ahit kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bağırsaki optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metanetli bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak selim ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek görmek icabında anahtar lafız çatlakştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt mirlıklar halinde inceleyerek, nite yerinde bir SEO çallıkışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Elbette Konstrüksiyonlır?
Kent bağırsaki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bağırsakeriklerimiz, necip ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu çatlak sima ve belirli mirlı kontrol motoru etiketleridir. Kent bağırsaki optimizasyonunda kök amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız bağırsakin bayağıda kent bağırsaki SEO mevzularını alt mirlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanında, doldurulma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama davranışaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız makalelar ne denli kaliteli ve saf olursa, o denli insan bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli bağırsakeriklerimiz denli ögönen teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Elbette Konstrüksiyonlır?
Tekst hapishaneğinin, Google yönında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu manzara hasetmüzde çok değdavranışti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik yegâne başına yeterli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve saf bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Peki metanetli bağırsakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan bağırsakerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biryoğun blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz biryoğun ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Meyanştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz biryoğun çatlakç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Söz Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu manzara, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli düşüncesizdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Söz Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 lafız yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu selen tam olarak yeterli değildir. Bunun en körpe kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değdavranıştirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana mirlık kabilinden alt mirlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı alt mirlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast mirlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi yerine hapishaneğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Kafalıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Kafalıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve alt mirlıklarımızda kesinlikle amaç anahtar lafız ile mirlamamız botlara bağırsakerik için yerinde bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mirlıklarımızı ifade edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile davranışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana mirlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta çabucak lüks H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı mirlık etiketlerinden daha koca evetğu bağırsakin bir sayfanın cins ana mirlığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt mevzu mirlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu alt mirlıklar ile ifade edebileceğiniz mirlıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt mirlıklar ise yine selim bir hiyerarşide yürütmek şartı ile kullanılabilmektedir.

Kent Güçı ve Duru şifre Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, kent kalite benekınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun yanında, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir harf strüktürsı yerine necip ve kolaylıkla taranabilir bir harf strüktürsı ile karşıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Elbette Zaitrılır
Sayfa güçı, hapishaneğin kullanıcı tarafından tayflenene denli sabık süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden ahit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Kent Güçı Niçin Önemli?
Öncelikle kent güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha lüks ahit teşyi etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamlamaktadır. O ahit hemen temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci yönında Gzip kullanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu davranışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu davranışlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yegâne seferde inşa etmek yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

çokça Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yegâne seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu kabilinden manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabilinden biryoğun dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yeniden ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; güçlü trafiğe ilişkilı bağan bant vâsiliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ kontaksına malik takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayıcınız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise bağırsakerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, alakadar dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife güçımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on çatlakştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Zıt halde yarar beklerken ziyan görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini eğlenmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı selim indirdiğinde, lazım alanlarda iz vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını güvenilir oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde yerıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek görmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa bayağıdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk methali sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en koca hapishaneğin oluş süresini ifade etmektedir. Yüce bağırsakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Doğrusu sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük methalinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek görmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana denli sabık süre içerisinde, sayfada bulunan deşenlerin selim boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik değerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene denli sabık süre içerisinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değdavranıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bağırsakin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent bağırsaki SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yerinde rüşvetlanmasını ve kontrol neticelerinda selim indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mirlıca parametreler; sahife mirlıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, selim sahife adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarz açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir bir hayli duygun ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çallıkışmasında en koca hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en koca sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çallıkışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları tespit kılmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geçmiş dyamaçüşü sıkıntı yollara girmektedir.
Kent dışı yapılan çallıkışmalara, bir diğer değdavranışle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt mirlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google selim orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok daha duygun davranılması gereken mevzu olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bağırsakin korku sunu etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok görgüsüz. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri ferah ferah bir mirkalarına referans görmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en koca ve ciddi yanılma burada mirlıyor. SEO ile alakadar kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, çok ve kalitesiz selen sitelerinden allıkınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu minval saf yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan kontaklar yerine, kaliteli ve aktüel bağırsakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişsonra en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında sağlamladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış artışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Basıcı ki ne denli derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf strüktürsı olması hasebiyle, projeye özel çallıkışma strüktürlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, selim bir çallıkışma planı oluşturarak, davranışlemlerine mirlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, selim ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım makul çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size makul stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir