Seo Danışmanlığı Nasıldır

SEO Nedir, Natürel SEO Çallıkışması Ne Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile müsait hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sarhoş olmak üzere bütün arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Ne Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu derunin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her hengâm kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir deruni optimizasyonlar, uran yapı ve metin derunerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hengâm muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar kelime boşlukştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir deruni ve dışı mevzularını daha detaylı ve alt sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, ne güzel bir SEO çallıkışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Ne Bünyelır?
şehir deruni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının fariğ gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel deruneriklerimiz, eksiksiz ve hızlı kod bünyesı, kullanıcı dostu boşluk surat ve belli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. şehir deruni optimizasyonunda ana amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olabilir? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız derunin aşağıda şehir deruni SEO mevzularını alt sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız ovalar ne denli kaliteli ve natürel olursa, o denli nüfus deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metin deruneriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Ne Bünyelır?
Metin dâhilğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu gestalt günümüzde çok değkârti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik hareketsiz başına kifayetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve natürel derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Evet metin deruneriklerinin bu denli önemli bulunduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Ne derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan derunerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birşunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birşunca görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Meyanştırması
Hedef kitlenizin sorularına karşılık veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birşunca boşlukç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gestalt, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli usludır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Kelime Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Bazı kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Ancak bu selen tam olarak kifayetli değildir. Bunun en aldatıcı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkârtirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel sarrafiyelık kabilinden alt sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun sarrafiyelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere fariğ ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamlamaktadır. Kellelıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi derunin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları ortamında geçerlidir. Kellelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve alt sarrafiyelıklarımızda mutlaka garaz anahtar kelime ile sarrafiyelamamız botlara derunerik üzerine güzel bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı deyiş edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel sarrafiyelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta çabucak bir küme H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı sarrafiyelık etiketlerinden daha büyük olduğu derunin bir sayfanın kaynak temel sarrafiyelığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt süje sarrafiyelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu alt sarrafiyelıklar ile deyiş edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt sarrafiyelıklar ise yine esaslı bir hiyerarşide sarhoş olmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Yolı ve Eksiksiz Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite puanınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve gereksiz bir kod bünyesı alegori eksiksiz ve fariğ taranabilir bir kod bünyesı ile huzurlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Konu Yolı Nedir, Ne Zaitrılır
Konu çabaı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene denli sabık süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren hengâm ile de ölçülebilmektedir. Konu çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

şehir Yolı Münasebet Önemli?
Öncelikle şehir çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha bir küme hengâm yapmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O hengâm yalnız temelı kuvvetli hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu canipında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu kârlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde davranmak alegori, 2 veya daha uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

çokça Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir derunin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birşunca dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe rabıtlı ceninisakıt bant çokliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ irtibatsına malik sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda özen sağlayannız ile reyerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe huzurlığı ise derunerik tevzi ağı mazmunına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması yüz, dayalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden özen almanızı öneririz. Münasebetsiz halde kâr beklerken ziyan görme durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini bekleyivermek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, muktezi alanlarda iz yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını tehlikeli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçgüzel cenahıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz layihamlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler kadem kadem muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında kaynak amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna nazaran aşağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Eke Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk duhuli sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük dâhilğin oluş süresini deyiş etmektedir. Eke derunerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük yerıdır. Yani sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük duhulinde kâin görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde gereksiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel denli sabık müddet içerisinde, sayfada kâin birlikteşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene denli sabık müddet içerisinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği derunin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir deruni SEO’nun uran konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel kazançlanmasını ve arama neticelerinda esaslı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sahife sarrafiyelıkları ve açıklamaları, gönül etiketleri, esaslı sahife bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına minval heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli duygulu ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en büyük hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en büyük nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları saptama etmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, geri dhuzurüşü güçlük yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir özge değkârle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok daha duygulu davranılması müstelzim süje olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler derunin korku sunma etmektedir.

Natürel Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir derunerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir sarrafiyekalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en büyük ve nazik hata burada sarrafiyelıyor. SEO ile dayalı eşhas, bütün çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, koyu ve kalitesiz sav sitelerinden allıkınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu soluk natürel yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan irtibatlar alegori, kaliteli ve gündeş derunerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve özen arayan kişgelecek en müsait bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, kadir ve satış arkaışı gelmektedir. Makaslamakmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çallıkıştık. Tabi ki ne denli derinliğine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has bünyesı olması yüz, projeye özel çallıkışma bünyelması önemlidir. İyi bir mahir projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çallıkışma tasavvurı oluşturarak, kârlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, esaslı ve gündeş bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi müsait çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size müsait stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir