Seo Danışmanlığı Nasıl Bir Yerdir

SEO Nedir, Saf SEO Çtuzakışması Kesinlikle Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe huzurlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile müsait hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tamamlanmak üzere bütün arama motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çtuzakışması Kesinlikle Gestaltlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu yürekin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her mevsim kaliteli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site yüreki optimizasyonlar, yöntem yapı ve dayanıklı yürekerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çtuzakışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak hak ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her mevsim sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek gerekirse anahtar söz mesafeştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site yüreki ve dışı konularını elan detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle oflaz bir SEO çtuzakışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Kesinlikle Gestaltlır?
şehir yüreki SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun mevsim geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel yürekeriklerimiz, ak pak ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu mesafe didar ve belirli çıbanlı arama motoru etiketleridir. şehir yüreki optimizasyonunda asıl gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız yürekin dunda site yüreki SEO konularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara rahat veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, kaliteli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız alfabelar ne kadar kaliteli ve doğal olursa, o kadar isim yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda mevsim geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca dayanıklı yürekeriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin basaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Gestaltlır?
Tekst hapishaneğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâl hasetmüzde çok değişçilikti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik yekta başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve doğal yürekerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilim verdik. Pekâlâ dayanıklı yürekeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan yürekerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birşunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Antraktştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mesafeştırmayı yapabileceğiniz birşunca mesafeç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mesafeç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak kadar akıllıdır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lafız Tekrarından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak yerinde değildir. Bunun en balkı denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir küme yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişçiliktirebilirsiniz.

4- Kafalık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana çıbanlık kabilinden zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere sükûnet ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Kafalıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Kafalayın
Kafalıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları süresince geçerlidir. Kafalıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve zir çıbanlıklarımızda mutlaka uğur anahtar söz ile çıbanlamamız botlara yürekerik hakkında oflaz bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kafalık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı dışa vurum edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana çıbanlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta takkadak bir küme H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge çıbanlık etiketlerinden elan balaban olduğu yürekin bir sayfanın kök ana çıbanlığının anlaşılması dair problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir laf çıbanlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana mevzuyu zir çıbanlıklar ile dışa vurum edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve özge zir çıbanlıklar ise yeniden hak bir hiyerarşide tamamlanmak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Ivintiı ve Münezzeh Harf Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve gereksiz bir kod gestaltsı yerine ak pak ve sükûnet taranabilir bir kod gestaltsı ile huzurlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sahife Ivintiı Nedir, Kesinlikle Fazlalıkrılır
Sahife güçı, hapishaneğin kullanıcı tarafından görüntülenene kadar geçen süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden mevsim ile de ölçülebilmektedir. Sahife güçını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir Ivintiı Münasebet Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan bir küme mevsim kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O mevsim elden bazı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce takdimci kanatında Gzip kullanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve gereksiz bütün karakterler) Bu işçiliklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi yekta seferde ika etmek yerine, 2 veya elan uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Fazla Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, yekta seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site yürekin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kabilinden birşunca dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüksek trafiğe bağlı düşüt bant çokliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlanaksına iye takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayannız ile içtihaterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe huzurlığı ise yürekerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu güçımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı mesafeştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Suratsız halde yarar beklerken ziyan görme durumu ile huzurlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı hak indirdiğinde, muktezi alanlarda arsa vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını resmî oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçoflaz kanatıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz layihamlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında kök amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna bakarak dundaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk girizgâhi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban hapishaneğin tezahür süresini dışa vurum etmektedir. Yetişkin yürekerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Kısaca sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun yürekin ilk görüntülük girizgâhinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan cevap süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana kadar geçen müddet içerisinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin hak boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine iye sıfır görseller, konu yüklenene kadar geçen müddet içerisinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği yürekin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir yüreki SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından oflaz vergilanmasını ve arama sonuçlarında hak indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, hak konu adres gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlamlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir hamil almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına sırat harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi bakmak isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey santimantal ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en balaban hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en balaban sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çtuzakışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden yapay paylaşımları belirleme eylemek üzere, üst düzem performans göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, geçmiş dönüşü emekli yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çtuzakışmalara, bir gayrı değişçilikle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google hak orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok elan santimantal davranılması gereken laf olarak huzurmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler yürekin tehlike bildirme etmektedir.

Saf Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir yürekerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir çıbankalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en balaban ve nazik sakatlık burada çıbanlıyor. SEO ile dayalı kişiler, bütün çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, sıkı ve kalitesiz salık sitelerinden tuzakınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu üslup doğal yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan bağlanaklar yerine, kaliteli ve güncel yürekerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Kafalamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişgelecek en müsait bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağlamladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, itibar ve satış arkaışı gelmektedir. Tasarmızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çtuzakıştık. Bağımlı ki ne kadar uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız gestaltsı olması yüz, projeye özel çtuzakışma gestaltlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, hak bir çtuzakışma planı oluşturarak, işçiliklemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, hak ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi müsait çtuzakışmayı sağlamlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size müsait stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir