Seo Danışmanlığı Modelleri

SEO Nedir, Doğal SEO Çallıkışması Nite Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli başlangıçlı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin cereyan etmek üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nite Binalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol sonuçlarında, her gün nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular şehir bağırsaki optimizasyonlar, yöntem yapı ve dimdik bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yaymak icabında anahtar sözcük antraktştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı konularını elan detaylı ve madun başlangıçlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle yerinde bir SEO çallıkışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Binalır?
şehir bağırsaki SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bağırsakeriklerimiz, duru ve hızlı kod kuruluşsı, kullanıcı dostu antrakt yüz ve belirli başlangıçlı kontrol motoru etiketleridir. şehir bağırsaki optimizasyonunda kök hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız bağırsakin horda şehir bağırsaki SEO konularını madun başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurulma hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama alışverişaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, nitelikli gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız makalelar ne denli nitelikli ve katıksız olursa, o denli nefer bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik bağırsakeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin delikünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nite Binalır?
Sağlam gönülğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gestalt günümüzde çok değalışverişti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik hiç başına yerinde olmadı. Imdi nitelikli ve katıksız bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Evet dimdik bağırsakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Nite bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bağırsakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz biraşkın blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz biraşkın görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız çatlakştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz biraşkın antraktç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gestalt, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Konsantre Lafız Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Bazısı kaynakta %5 sözcük yenidenı öngörülmektedir. Ancak bu malumat tam olarak yerinde değildir. Bunun en uz denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok zait yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değalışveriştirebilirsiniz.

4- Temellık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas başlangıçlık kadar madun başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı madun başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere sükûnet ulaşılabilmesi hesabına gönülğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. Temellıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Temellıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve madun başlangıçlıklarımızda kesinlikle nişangâh anahtar sözcük ile başlangıçlamamız botlara bağırsakerik üzerine yerinde bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına başlangıçlıklarımızı söyleyiş edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile alışverişaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas başlangıçlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta yekten zait H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka başlangıçlık etiketlerinden elan koca olduğu bağırsakin bir sayfanın kök esas başlangıçlığının anlaşılması dair dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bap başlangıçlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu madun başlangıçlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve başka madun başlangıçlıklar ise gene akıllıca bir hiyerarşide cereyan etmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

şehir Hızı ve Akman Kod Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, şehir kalite benekınızı ağırbaşlı oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve zait bir kod kuruluşsı namına duru ve sükûnet taranabilir bir kod kuruluşsı ile alınlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Hızı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Sayfa momentumı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene denli güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden gün ile de ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Hızı Illet Önemli?
Öncelikle şehir momentumının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan zait gün yapmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O gün çabucak temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce anonsör cihetında Gzip yararlanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan koca CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu alışverişlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Boşluk, virgül ve zait tüm karakterler) Bu alışverişlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiç seferde yetiştirmek namına, 2 yahut elan uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

şu denli Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiç seferde kuruluşlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları kadar biraşkın dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi yeniden görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna ruhsat vermemiz gerekmektedir. Hordaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüksek trafiğe ilgilı düşüt izole bant vâsiliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ ilişkisına sahip anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile içtihaterek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise bağırsakerik tevzi ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması nedeniyle, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife momentumımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık antraktştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Zıt halde yarar beklerken zarar görme durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, muktezi alanlarda mevki saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını ağırbaşlı oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyerinde katıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yaymak icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte kök amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna göre hordaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk antrei sağladığı süreden, görünen ekrandaki en koca gönülğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Oylumlu bağırsakerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran antreinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek yaymak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas denli güzeşte süre içinde, sayfada bulunan dahişenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve vâsilik değerlerine sahip olmayan görseller, sahife yüklenene denli güzeşte süre içinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değalışveriştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği bağırsakin ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bağırsaki SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yerinde algılanmasını ve kontrol sonuçlarında akıllıca indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlangıçlıca parametreler; sahife başlangıçlıkları ve açıklamaları, dil etiketleri, akıllıca sahife bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sahih kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarik heveslimaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleeğlenceli tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir çok duyar ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en koca hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en koca sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen şehir dışı çallıkışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, gelişememiş dhuzurüşü kuvvet yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çallıkışmalara, bir diğer değalışverişle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim bap olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bağırsakin tehlike arz etmektedir.

Doğal Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok mahdut. İyi bir bağırsakerik sunmanız yerinde, şehir görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir başlangıçkalarına referans yaymak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en koca ve kritik günah burada başlangıçlıyor. SEO ile dayalı zevat, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, şişman ve kalitesiz sav sitelerinden allıkınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tarz katıksız yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan ilişkilar namına, nitelikli ve aktüel bağırsakerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişgelecek en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başında; marka bilinirliği, kadir ve satış arkaışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çallıkıştık. Bağımlı ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık kuruluşsı olması nedeniyle, projeye özel çallıkışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çallıkışma maksatı oluşturarak, alışverişlemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, akıllıca ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi munis çallıkışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir