Seo Danışmanlığı Kitapları

SEO Nedir, Tabii SEO Çhileışması Ne Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli serlı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin tutulmak üzere tüm arama motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Ne Bünyelır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu sinein SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her saat birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site sinei optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metin sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak hakikat ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her saat başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek gerekirse anahtar kelime mabeyinştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı mevzularını elan detaylı ve ast serlıklar halinde inceleyerek, nite kazançlı bir SEO çhileışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Bünyelır?
Site sinei SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının ak gezindiği ve kullanıcıların uzun saat geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel sineeriklerimiz, şerif ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu mabeyin sima ve belirli serlı arama motoru etiketleridir. Site sinei optimizasyonunda bel kemiği gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? üzere sorularınız sinein kötüda site sinei SEO mevzularını ast serlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun yanında, yazım hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, birinci sınıf hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız tasarlar ne denli birinci sınıf ve tabii olursa, o denli şahsiyet sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda saat geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca metin sineeriklerimiz denli örutubet oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Ne Bünyelır?
Sağlam hapishaneğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hâlet günümüzde çok bileğmedarımaişetti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik tenha başına yeterli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve tabii sineerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Pekâlâ metin sineeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Ne sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi kötüda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan sineerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birokkalı blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birokkalı görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Meyanştırması
Maksat kitlenizin sorularına cevap veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aramış olduğunı ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birokkalı mabeyinç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Lafız Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâlet, içeriği kelime tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli akıllıdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Lafız Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu bilim tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en kılıklı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok şu denli tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Serlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana serlık gibi ast serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı ast serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun serlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere ak ulaşılabilmesi adına hapishaneğinizi bölümlendirmenize yarar esenlamaktadır. Serlıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları zarfında geçerlidir. Serlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve ast serlıklarımızda behemehâl erek anahtar kelime ile serlamamız botlara sineerik için kazançlı bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına serlıklarımızı rapor edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana serlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden şu denli H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile sair serlık etiketlerinden elan yüce olduğu sinein bir sayfanın töz ana serlığının anlaşılması konusunda mesele evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast konu serlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu ast serlıklar ile rapor edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve sair ast serlıklar ise yine hakikat bir hiyerarşide tutulmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site şiddetı ve Safi Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite noktaınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun yanında, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve nahak bir şifre mimarisı alegori şerif ve ak taranabilir bir şifre mimarisı ile içinlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sahife şiddetı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Sahife güçı, hapishaneğin kullanıcı tarafından manzaralenene denli güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden saat ile bile ölçülebilmektedir. Sahife güçını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site şiddetı Niye Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan şu denli saat tespit etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân esenlamaktadır. O saat hoppadak bazı dokunaklı hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce takdimci doğrultuında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan yüce CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz kötüdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birokkalı dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu medarımaişetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tasvir el işi programları kullanarak maksimum kalite, az buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde yetiştirmek alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları gibi birokkalı dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Adidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birokkalı faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faziletli trafiğe ilişkilı az bant ferahliği, hatalı database sorguları, az internet irtibatsına mevla takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayannız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise sineerik dağıtım ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması haysiyetiyle, dayalı dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa güçımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık mabeyinştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Inatçı halde yarar beklerken zarar görme durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı hakikat indirdiğinde, mukteza alanlarda nokta vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını tehlikeli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçkazançlı yanıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın yanında, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler etap etap başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında töz amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna için kötüdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk duhuli esenladığı süreden, görünen ekrandaki en yüce hapishaneğin oluşma süresini rapor etmektedir. Yüce sineerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran duhulinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanında nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kere giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana denli güzeşte süre içerisinde, sayfada kâin üstelikşenlerin hakikat boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte süre içerisinde bazı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği sinein ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasar çizim hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site sinei SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından kazançlı alacaklanmasını ve arama neticelerinda hakikat indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen serlıca parametreler; sayfa serlıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, hakikat sayfa adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir payanda almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına yolculuk harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi geçirmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duyar ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çhileışmasında en yüce hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en yüce nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları belirleme etmek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, art dyamaçüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir gayrı bileğmedarımaişetle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google hakikat orantılı olarak sizin sitenize bile itimat duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim konu olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler sinein muhatara sunu etmektedir.

Tabii Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok kolay. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları ferah ferah bir serkalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en yüce ve nazik yanılgı burada serlıyor. SEO ile dayalı eşhas, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, koyu ve kalitesiz ses seda sitelerinden hileınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu ezgi tabii yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan irtibatlar alegori, birinci sınıf ve şimdiki sineerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanında esenladığı yararların başında; bellik bilinirliği, kredi ve satış peşışı gelmektedir. Alfabemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne denli uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü mimarisı olması haysiyetiyle, projeye özel çhileışma mimarilması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, hakikat bir çhileışma düşünceı oluşturarak, medarımaişetlemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, hakikat ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza makul çhileışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size makul stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir