Seo Danışmanlığı Kısaca Özet

SEO Nedir, Katıksız SEO Çalışması Kesinlikle Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli mebdelı kurallar ile mütenasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle tutulmak üzere tüm kontrol motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Kesinlikle Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu karınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her ahit kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site karıni optimizasyonlar, uran yapı ve dimdik karınerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak doğruca ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek icra etmek gerekirse anahtar lafız boşlukştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site karıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve madun mebdelıklar halinde inceleyerek, ne yavuz bir SEO çalışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Kesinlikle Mimarilır?
Site karıni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel karıneriklerimiz, berrak ve hızlı harf kuruluşsı, kullanıcı dostu boşluk utanma ve belli mebdelı kontrol motoru etiketleridir. Site karıni optimizasyonunda baş hedefimiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız karınin bayağıda site karıni SEO mevzularını madun mebdelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, imla hatalarının olmadığı, gönül bilgisi kurallarına uyan, noktalama konuaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız hatlar ne derece kaliteli ve saf olursa, o derece nüfus karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik karıneriklerimiz derece önem teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Mimarilır?
Tekst dâhilğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hâl hasetmüzde çok değkonuti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik hiçbir başına yerinde olmadı. Bundan sonra kaliteli ve saf karınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Pekâlâ dimdik karıneriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan karınerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birfena blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birfena görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Açıklıkştırması
Amaç kitlenizin sorularına yanıt veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz birfena boşlukç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lafız Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hâl, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece beyinlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lafız Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Kimisi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak yerinde değildir. Bunun en alımlı çalımlı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz çok bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değkonutirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne mebdelık kabil madun mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun mebdelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere sıkıntı ulaşılabilmesi yerine dâhilğinizi bölümlendirmenize kâr esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Lafız ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi karınin ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları ortamında geçerlidir. Başlangıçlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve madun mebdelıklarımızda mutlaka gaye anahtar lafız ile mebdelamamız botlara karınerik için yavuz bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mebdelıklarımızı söylem edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile konuaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne mebdelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta çabucak ziyade H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer mebdelık etiketlerinden daha mehabetli olduğu karınin bir sayfanın ana anne mebdelığının anlaşılması konusunda dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun mevzu mebdelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu madun mebdelıklar ile söylem edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve diğer madun mebdelıklar ise yeniden doğruca bir hiyerarşide tutulmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site şiddetı ve Sili şifre Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve gereksiz bir harf kuruluşsı yerine berrak ve sıkıntı taranabilir bir harf kuruluşsı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Sahife şiddetı Nedir, Kesinlikle Artırılır
Sahife takatı, dâhilğin kullanıcı tarafından görüntülenene derece güzeşte süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren ahit ile de ölçülebilmektedir. Sahife takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site şiddetı Niçin Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha ziyade ahit vurmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O ahit vakit kaybetmeden bazı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce sunucu cihetında Gzip tasarrufı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu konulemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve fotoğraf dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu konulemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise fotoğraf işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hiçbir seferde edinmek yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Aşkın Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hiçbir seferde kuruluşlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site karınin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve fotoğraf dosyaları kabil birfena dosyayı önbelleğine alır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faik trafiğe bandajlı düşüt bant çokliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ irtibatsına sahip sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayannız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak şiddetınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise karınerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve fotoğraf dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda berenarı boşlukştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Damarlı halde kâr beklerken pert rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile fotoğraf dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı doğruca indirdiğinde, lazım alanlarda yer meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını ciddi oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyavuz cihetıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz düşüncemlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek icra etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler etap etap muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında ana amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna bakılırsa bayağıdaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mehabetli Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli dâhilğin tekevvün süresini söylem etmektedir. Mehabetli karınerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli mevzu, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Kısaca sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk ekran başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek icra etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan cevap süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne derece güzeşte süre içinde, sayfada bulunan üstelikşenlerin doğruca boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine sahip sıfır görseller, sahife yüklenene derece güzeşte süre içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değkonutirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği karınin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site karıni SEO’nun uran konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yavuz algılanmasını ve kontrol neticelerinda doğruca indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mebdelıca parametreler; sahife mebdelıkları ve meşruhatı, gönül etiketleri, doğruca sahife adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Muhik kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına hat heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çalışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey rafine ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çalışmasında en mehabetli hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en mehabetli sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çalışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Negatif tespitlere verilen kalan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dilküşü mecburiyet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çalışmalara, bir özge değkonule “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google doğruca orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok daha rafine davranılması gereken mevzu olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler karınin korku genişlik etmektedir.

Katıksız Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Esasta bu sorunun cevabı çok kıytırık. İyi bir karınerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir mebdekalarına referans icra etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mehabetli ve nazik suç burada mebdelıyor. SEO ile ilişkin kişiler, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, çok ve kalitesiz yüklem sitelerinden alınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim saf yollardan alınmayan ve ücretli alınan irtibatlar yerine, kaliteli ve aktüel karınerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişsonra en mütenasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde esenladığı yararların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Basıcı ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız kuruluşsı olması nedeniyle, projeye özel çalışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, doğruca bir çalışma tasavvurı oluşturarak, konulemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, doğruca ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım mütenasip çalışmayı esenlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size mütenasip stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir