Seo Danışmanlığı İncelemeleri

SEO Nedir, Saf SEO Çkırmızıışması Ne Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki içinlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli serlı kurallar ile amelî hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tutulmak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkırmızıışması Ne Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu kucakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her dakika kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site kucaki optimizasyonlar, yöntem yapı ve dimdik kucakerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak akıllıca ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dakika muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek dayamak icabında anahtar lafız antraktştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site kucaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt serlıklar halinde inceleyerek, nasıl uz bir SEO çkırmızıışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Strüktürlır?
Site kucaki SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının rahat gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel kucakeriklerimiz, arı ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu antrakt didar ve belli serlı kontrol motoru etiketleridir. Site kucaki optimizasyonunda asıl gayemiz, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olur? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? üzere sorularınız kucakin adida site kucaki SEO mevzularını alt serlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir rahatışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız yazılar ne denli kaliteli ve saf olursa, o denli insan kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik kucakeriklerimiz denli ögönen oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Ne Strüktürlır?
Dimdik içeriğinin, Google cepheında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lafız aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu gidiş hasetmüzde çok değişlemti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik biricik başına yeterli olmadı. Daha çok kaliteli ve saf kucakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Pekâlâ dimdik kucakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan kucakerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz birhayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birhayli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mabeyinştırması
Nişane kitlenizin sorularına karşılık veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birhayli antraktç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu gidiş, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli düşüncesizdır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

çok Sözcük Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yeterli değildir. Bunun en kırnak yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişlemtirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne serlık gibi alt serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı alt serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast serlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere rahat ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Saksılıklarımızda nazarıitibar edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Sözcük ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Saksılıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve alt serlıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar lafız ile serlamamız botlara kucakerik hakkında uz bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına serlıklarımızı ifade edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne serlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden ziyade H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge serlık etiketlerinden henüz balaban olduğu kucakin bir sayfanın töz anne serlığının anlaşılması konusunda dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bahis serlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu alt serlıklar ile ifade edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve özge alt serlıklar ise gene akıllıca bir hiyerarşide tutulmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site çabaı ve Kılıklı şifre Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı sağlam oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve lüzumsuz bir şifre strüktürsı namına arı ve rahat taranabilir bir şifre strüktürsı ile içinlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sayfa çabaı Nedir, Ne Zaitrılır
Sayfa çabaı, içeriğin kullanıcı tarafından fonlenene denli güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden dakika ile de ölçülebilmektedir. Sayfa çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site çabaı Ne Önemli?
Öncelikle site çabaının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz ziyade dakika kazıklamak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O dakika hoppadak temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce anonsör cepheında Gzip kullanmaı aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tasvir dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu işlemlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise tasvir işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt nitelik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi biricik seferde akdetmek namına, 2 yahut henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

şu denli Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, biricik seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site kucakin bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tasvir dosyaları gibi birhayli dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi gene ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Süflidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; yüksek trafiğe bandajlı sakıt izole bant kocaliği, hatalı database sorguları, sakıt genel ağ irtibatsına sahip anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile telakkierek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabaınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki içinlığı ise kucakerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tasvir dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu çabaımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu mevzuda azıcık antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Suratsız halde kâr beklerken muhatara müşahede durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tasvir dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın alt aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı akıllıca indirdiğinde, zaruri alanlarda önem vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını sağlam oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuz taçıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek dayamak icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara ögönen veren projeler aşama aşama muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında töz amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna göre adidaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girişi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban içeriğin tekevvün süresini ifade etmektedir. önemli kucakerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Doğrusu sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun kucakin ilk görüntülük girişinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek dayamak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne denli güzeşte süre içerisinde, sayfada kâin bileşenlerin akıllıca boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik değerlerine sahip olmayan görseller, konu yüklenene denli güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği kucakin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site kucaki SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uz algılanmasını ve kontrol neticelerinda akıllıca indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen serlıca parametreler; konu serlıkları ve açıklamaları, lisan etiketleri, akıllıca konu bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sahih strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks zayiatına teknik harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duygulu ve nazarıitibar edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en balaban hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en balaban sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çkırmızıışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama etmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Negatif tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, aptal dilküşü zor yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çkırmızıışmalara, bir ayrıksı değişlemle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google akıllıca orantılı olarak sizin sitenize de cesaret duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması müstelzim bahis olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler kucakin tehlike yeryüzü etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları ferah ferah bir serkalarına referans dayamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en balaban ve kritik yanılgı burada serlıyor. SEO ile dayalı zevat, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, sıkı ve kalitesiz ses seda sitelerinden kırmızıınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu stil saf yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan irtibatlar namına, kaliteli ve aktüel kucakerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en amelî bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde katkısızladığı yararların başında; marka bilinirliği, rağbet ve satış peşışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf strüktürsı olması dolayısıyla, projeye özel çkırmızıışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, akıllıca bir çkırmızıışma planı oluşturarak, işlemlemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, akıllıca ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, zaruri amelî çkırmızıışmayı katkısızlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size amelî stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir