Seo Danışmanlığı Hakkında

SEO Nedir, Tabii SEO Çkızılışması Ne Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli esaslı kurallar ile tatminkâr hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle sürdürmek üzere tüm taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkızılışması Ne Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” evetğu karınin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her dönem birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent karıni optimizasyonlar, teknik yapı ve tekst karınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının haddizatında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak esaslı ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek serpmek icabında anahtar kelime meyanştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent karıni ve dışı konularını daha detaylı ve alt esaslıklar halinde inceleyerek, nite iyi bir SEO çkızılışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Dokumalır?
Kent karıni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel karıneriklerimiz, şerif ve hızlı harf konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu meyan sima ve belirli esaslı taharri motoru etiketleridir. Kent karıni optimizasyonunda omurga hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olur? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız karınin horda kent karıni SEO konularını alt esaslıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hava veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama işaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, birinci sınıf dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz karınin hazırladığımız tasarlar ne kadar birinci sınıf ve doğal olursa, o kadar şahsiyet karıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az tekst karıneriklerimiz kadar önem teşkil etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Ne Dokumalır?
Metin dâhilğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 kelime aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu tavır hasetmüzde çok bileğişti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince karınerik nazar boncuğu başına kifayetli olmadı. çıktı birinci sınıf ve doğal karınerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size malumat verdik. Evet tekst karıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Ne karınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi horda detaylı bir şekilde karınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize sorun. Amacı olan karınerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birgeniş blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birgeniş ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Araştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren karınerikler oluşturabilmeniz karınin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birgeniş meyanç bulunan. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu tavır, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar beyinlidır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Iri Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 kelime tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu malumat tam olarak kifayetli bileğildir. Bunun en körpe muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz derin bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğiştirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne esaslık kabilinden alt esaslıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı alt esaslıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir esaslıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi namına dâhilğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda özen edilmesi gereken konular;

Anahtar Sözcük ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi karınin ne kadar önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve alt esaslıklarımızda behemehâl uğur anahtar kelime ile esaslamamız botlara karınerik karşı iyi bir malumat verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına esaslıklarımızı rapor edebilmek karınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne esaslığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Kimi kaynakta ansızın bir araba H1 etiketinin sorun olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı esaslık etiketlerinden daha şanlı evetğu karınin bir sayfanın töz anne esaslığının anlaşılması dair sorun evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt sermaye esaslıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu alt esaslıklar ile rapor edebileceğiniz esaslıklardır.

H3, H4 ve gayrı alt esaslıklar ise gene esaslı bir hiyerarşide sürdürmek şenseı ile kullanılabilmektedir.

Kent Süratı ve Ak şifre Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı resmî oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, taharri motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf konstrüksiyonsı namına şerif ve kolaylıkla taranabilir bir harf konstrüksiyonsı ile karşıtlaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri karınin devamını gizle.

Konu Süratı Nedir, Ne Fazlalıkrılır
Konu çabuklukı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla manzaralenene kadar güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren dönem ile bile ölçülebilmektedir. Konu çabuklukını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

Kent Süratı Sebep Önemli?
Öncelikle kent çabuklukının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha bir araba dönem kalmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O dönem takkadak temelı koygun hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek karınin önce anonsör cenahında Gzip kullanımı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan şanlı CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz hordaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birgeniş dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu işlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde yapıp etmek namına, 2 veya daha uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

çokça Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent karınin bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kabilinden birgeniş dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi tekrar ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz karınin htaacsess dosyasından buna icazet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Yanıt Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birgeniş faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; yüksek trafiğe sargılı bağan izole bant enliliği, hatalı database sorguları, bağan internet birliksına mevla anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile mezheperek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise karınerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, ilişkin dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabuklukımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık meyanştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Damarlı halde fayda beklerken mazarrat görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi karınin her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı esaslı indirdiğinde, lüzumlu alanlarda önem alan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabuklukını resmî oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçiyi taliıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek serpmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç birliklara önem veren projeler etap etap sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun haddizatında töz amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü evet. Buna bakılırsa hordaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Kent ziyaretçisinin ilk antrei sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en şanlı dâhilğin oluş süresini rapor etmektedir. Muhteşem karınerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük alanıdır. Kısaca sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun karınin ilk görüntülük antreinde mevcut görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek serpmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan karşılık süresini karınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne kadar güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin esaslı boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğiştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği karınin ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Kent karıni SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla iyi alacaklanmasını ve taharri neticelerinda esaslı indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen esaslıca parametreler; sayfa esaslıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, esaslı sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Sahih konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri karınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl meraklı bir dayak almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına tarz açmaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz çözümleme mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları karınermektedir. Bu çkızılışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey hassas ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en şanlı hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en şanlı nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkızılışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst düzem performans göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen mütebaki web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, son dyamaçüşü güçlükle yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir ayrıksı bileğişle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt esaslığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google esaslı orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok daha hassas davranılması gereken sermaye olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle eden temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler karınin korku sunu etmektedir.

Tabii Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok macerasız. İyi bir karınerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri haydi haydi bir esaskalarına referans serpmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en şanlı ve nazik kusur burada esaslıyor. SEO ile ilişkin kişiler, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, derin ve kalitesiz çav sitelerinden kızılınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu ezgi doğal yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan birliklar namına, birinci sınıf ve aktüel karınerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en tatminkâr bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı faydaların başlangıcında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış enseışı gelmektedir. Tasarmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkızılıştık. Basıcı ki ne kadar uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık konstrüksiyonsı olması dolayısıyla, projeye özel çkızılışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, esaslı bir çkızılışma çekimı oluşturarak, işlemlerine esaslamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, esaslı ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu tatminkâr çkızılışmayı sağlamlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size tatminkâr stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir