Seo Danışmanlığı Haberleri

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkızılışması Nite Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki karşıtlığı, arama motoru optimizasyonu olarak dışa vurum edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli temellı kurallar ile münasip hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle çıkmak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkızılışması Nite Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” başüstüneğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her hin nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bâtıni optimizasyonlar, yöntem yapı ve sağlam bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her hin muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak icabında anahtar söz meyanştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bâtıni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt temellıklar halinde inceleyerek, ne uygun bir SEO çkızılışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Bünyelır?
Site bâtıni SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Taharri motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel bâtıneriklerimiz, ak pak ve hızlı harf konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu meyan cebin ve belli temellı arama motoru etiketleridir. Site bâtıni optimizasyonunda esas gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bâtınin aşağıda kent bâtıni SEO mevzularını alt temellıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama aksiyonaretlerine özen gösterilerek alfabelan alfabelar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız alfabelar ne derece nitelikli ve saf olursa, o derece nefer bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az sağlam bâtıneriklerimiz derece önem teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Nite Bünyelır?
Tekst yürekğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog alfabesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu pozisyon hasetmüzde çok değaksiyonti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik tenha başına yeterli olmadı. Artık nitelikli ve saf bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size selen verdik. Evet sağlam bâtıneriklerinin bu derece önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bâtınerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birbir hayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat çatlakştırması
Hedef kitlenizin sorularına karşılık veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli meyanç mevcut. Bu anahtarlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir anahtartır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu pozisyon, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece fikirlidır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lügat Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Kimi kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Fakat bu selen tam olarak yeterli değildir. Bunun en yavuz denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değaksiyontirebilirsiniz.

4- Serlık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne temellık kadar alt temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz alfabemızı alt temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Alt temellıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere kolaylıkla ulaşılabilmesi yerine yürekğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. Serlıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem arama motoru botları ortamında geçerlidir. Serlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle anne ve alt temellıklarımızda mutlaka nişane anahtar söz ile temellamamız botlara bâtınerik üzerine uygun bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına temellıklarımızı dışa vurum edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile aksiyonaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne temellığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta birden fazla H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öbür temellık etiketlerinden henüz yetişkin başüstüneğu bâtınin bir sayfanın gerçek anne temellığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt husus temellıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne konuyu alt temellıklar ile dışa vurum edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve öbür alt temellıklar ise gene tamam bir hiyerarşide çıkmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Temiz Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite benekınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve zait bir harf konstrüksiyonsı alegori ak pak ve kolaylıkla taranabilir bir harf konstrüksiyonsı ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Konu Güçı Nedir, Nite Artırılır
Konu şiddetı, yürekğin kullanıcı tarafından görüntülenene derece sabık süreyi dışa vurum etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden hin ile de ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Güçı Niye Önemli?
Öncelikle kent şiddetının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz fazla hin selametlemek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O hin hemen bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce anonsör kanatında Gzip kullanmaı enerjik hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu aksiyonlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve zait tüm karakterler) Bu aksiyonlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde yapıp etmek alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Lüks Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent bâtınin bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kadar birbir hayli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Hordaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; şiddetli trafiğe bağlamlı bağan izole bant genişliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ kontaksına mevla anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile reyerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki karşıtlığı ise bâtınerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması yüz, ait dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife şiddetımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Olumsuz halde yarar beklerken beis rüyet durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini istemek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, muktezi alanlarda yan saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını vahim oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuygun katıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz tasarımlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara önem veren projeler hamle hamle muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen gerçek amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran aşağıdaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin yürekğin teşekkül süresini dışa vurum etmektedir. Oylumlu bâtınerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli husus, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk ekran başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan cevap süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşanne derece sabık süre içerisinde, sayfada mevcut daşenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını dışa vurum etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine mevla olmayan görseller, sahife yüklenene derece sabık süre içerisinde bazı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değaksiyontirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bâtınin ilk şarj düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site bâtıni SEO’nun yöntem konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından uygun kazançlanmasını ve arama neticelerinda tamam indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve açıklamaları, lisan etiketleri, tamam sahife bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Esaslı konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir destek almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına hat harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi kavramak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir hayli duyar ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkızılışmasında en yetişkin hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en yetişkin sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çkızılışmalar, zaman olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, sonuç dkatüşü emekli yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkızılışmalara, bir farklı değaksiyonle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir farklı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize de itimat duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok henüz duyar davranılması müstelzim husus olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler bâtınin ateş en etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok gösterişsiz. İyi bir bâtınerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir temelkalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en yetişkin ve kritik yanlışlık burada temellıyor. SEO ile ait zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, ağır ve kalitesiz selen sitelerinden kızılınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tarz saf yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan kontaklar alegori, nitelikli ve gündeş bâtınerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en münasip bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, itibar ve satış peşışı gelmektedir. Alfabemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çkızılıştık. Bağımlı ki ne derece etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız konstrüksiyonsı olması yüz, projeye özel çkızılışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çkızılışma planı oluşturarak, aksiyonlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, tamam ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi münasip çkızılışmayı sağlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size münasip stratejilerimiz ile projenize destek olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir