Seo Danışmanlığı Göstergeleri

SEO Nedir, Saf SEO Çalışması Nite Binalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe alınlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli serlı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çalışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olmak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çalışması Nite Binalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu derunin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her gün nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site deruni optimizasyonlar, yol yapı ve metanetli derunerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çalışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çalışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Binalacak essah ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her gün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek görmek icabında anahtar sözcük açıklıkştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site deruni ve dışı mevzularını henüz detaylı ve madun serlıklar halinde inceleyerek, nasıl eksiksiz bir SEO çalışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite Binalır?
şehir deruni SEO bir kalite çalışmasıdır. Google botlarının palas gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel deruneriklerimiz, kılıklı ve hızlı harf gestaltsı, kullanıcı dostu açıklık çehre ve belli serlı taharri motoru etiketleridir. şehir deruni optimizasyonunda gerçek hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu evet? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız derunin adida site deruni SEO mevzularını madun serlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir akışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun indinde, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama ustalıkaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz derunin hazırladığımız kırlar ne kadar nitelikli ve saf olursa, o kadar nüfus deruneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli deruneriklerimiz kadar örutubet oluşum etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite Binalır?
Metanetli dâhilğinin, Google yerında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 sözcük aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu tavır hasetmüzde çok değustalıkti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince derunerik nazar boncuğu başına kifayetli olmadı. Artık nitelikli ve saf derunerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda mahdut bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size bilgelik verdik. Evet metanetli deruneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite derunerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde derunerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu illet hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize mesele. Amacı olan derunerik peydahlamak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birşu denli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birşu denli görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Meyanştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren derunerikler oluşturabilmeniz derunin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu açıklıkştırmayı yapabileceğiniz birşu denli açıklıkç bulunan. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu açıklıkç Google Ads içinde mevcut ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Kelime Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu tavır, içinde ne olduğu sözcük tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Kelime Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 sözcük yineı öngörülmektedir. Ancak bu bilgelik tam olarak kifayetli değildir. Bunun en doğru denetçiü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değustalıktirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana serlık kadar madun serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast serlıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere palas ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi bölümlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Saksılıklarımızda dikkat edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi derunin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları süresince geçerlidir. Saksılıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle ana ve madun serlıklarımızda behemehâl maksat anahtar sözcük ile serlamamız botlara derunerik için eksiksiz bir bilgelik verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına serlıklarımızı anlatım edebilmek derunin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile ustalıkaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana serlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta birden çokça H1 etiketinin mesele olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge serlık etiketlerinden henüz mefret başüstüneğu derunin bir sayfanın asıl ana serlığının anlaşılması dair mesele yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun süje serlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana mevzuyu madun serlıklar ile anlatım edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve özge madun serlıklar ise gene essah bir hiyerarşide olmak şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Güçı ve Pak şifre Binası
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun indinde, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir harf gestaltsı adına kılıklı ve palas taranabilir bir harf gestaltsı ile alınlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri derunin devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Nite Fazlalıkrılır
Sayfa momentumı, dâhilğin kullanıcı tarafından görüntülenene kadar güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden gün ile de ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Güçı Illet Önemli?
Öncelikle site momentumının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz çokça gün görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O gün hoppadak bazı güçlü hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek derunin önce sunucu yerında Gzip kullanımı deli dolu hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan mefret CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu ustalıklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu ustalıklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, sakıt buut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde açmak adına, 2 yahut henüz uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

çokça Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde gestaltlabilecek manipülasyon, uzatılarak iş süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site derunin bu kadar manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kadar birşu denli dosyayı önbelleğine alır ve siteyi yine görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz derunin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Dundaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Cevap Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mualla trafiğe ilişkilı sakıt bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, sakıt internet bağlanaksına sahip sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe alınlığı ise derunerik tevzi ağı valörına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına alıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması haysiyetiyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu momentumımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on açıklıkştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Olumsuz halde yarar beklerken beis rüyet durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi derunin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı essah indirdiğinde, muktezi alanlarda görev meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını vahim oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçeksiksiz kenarıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz tasarımlar kadar konular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek görmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlanaklara örutubet veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında asıl amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince adidaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk girişi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en mefret dâhilğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Majör derunerik; sayfada mevcut görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli süje, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Doğrusu sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun derunin ilk görüntülük girişinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek görmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında alınan yanıt süresini derunermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana kadar güzeşte süre içinde, sayfada mevcut deşenlerin essah boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik değerlerine sahip sıfır görseller, konu yüklenene kadar güzeşte süre içinde bazı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değustalıktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği derunin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir deruni SEO’nun yol konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından eksiksiz rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda essah indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen serlıca parametreler; konu serlıkları ve meşruhatı, anahtar etiketleri, essah konu adres gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Essah gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri derunin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir koltuk almanız gerekmektedir. Binalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks zayiatına şekil harismaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çalışması Nedir?
Dış SEO çalışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları derunermektedir. Bu çalışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duyarlı ve dikkat edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çalışmasında en mefret hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en mefret nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çalışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Menfi tespitlere maruz kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dyöreüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çalışmalara, bir gayrı değustalıkle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google essah orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz duyarlı davranılması müstelzim süje olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail bazı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli alınan backlinkler, projeler derunin ateş bildirme etmektedir.

Saf Backlink Nite Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok mahdut. İyi bir derunerik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edindiği detayları haydi haydi bir serkalarına referans görmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mefret ve nazik kusur burada serlıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çalışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, şişman ve kalitesiz yüklem sitelerinden alınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept saf yollardan alınmayan ve ücretli alınan bağlanaklar adına, nitelikli ve güncel derunerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde katkısızladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Kırmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çalıştık. Tabi ki ne kadar uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık gestaltsı olması haysiyetiyle, projeye özel çalışma gestaltlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, essah bir çalışma düşünceı oluşturarak, ustalıklemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, essah ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi munis çalışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir