Seo Danışmanlığı Global

SEO Nedir, Tabii SEO Çdüzenışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli temellı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin başlamak üzere tüm arama motorlarında elan görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çdüzenışması Elbette Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu sinein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama neticelerinda, her bugün birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site sinei optimizasyonlar, yol yapı ve dimdik sineerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her bugün başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek özgülemek icabında anahtar sözcük meyanştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site sinei ve dışı konularını elan detaylı ve zir temellıklar halinde inceleyerek, elbette esen bir SEO çdüzenışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
şehir sinei SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun bugün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel sineeriklerimiz, münezzeh ve hızlı kod mimarisı, kullanıcı dostu meyan surat ve belli temellı arama motoru etiketleridir. şehir sinei optimizasyonunda anayasa hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız sinein süflida site sinei SEO konularını zir temellıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir temizışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, doldurma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız kırlar ne denli birinci sınıf ve saf olursa, o denli erkek sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda bugün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dimdik sineeriklerimiz denli ögönen örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin kaynakünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Metin gönülğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu hava hasetmüzde çok bileğmeseleti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik nazar boncuğu başına yeterli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve saf sineerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Peki dimdik sineeriklerinin bu denli önemli olduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Elbette sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği illet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan sineerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birbunca blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birbunca görüşmeçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Kelime Boşlukştırması
Gaye kitlenizin sorularına karşılık veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birbunca meyanç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Kelime Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hava, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkı Kelime Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 sözcük tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu haber tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en kıvrak kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok zait tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeseletirebilirsiniz.

4- Mebdelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel temellık gibi zir temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı zir temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Ast temellıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına illet olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere erinçli ulaşılabilmesi adına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Mebdelıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Kelime ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi sinein ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları ortamında geçerlidir. Mebdelıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve zir temellıklarımızda mutlaka erek anahtar sözcük ile temellamamız botlara sineerik karşı esen bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına temellıklarımızı söyleyiş edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel temellığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta birden zait H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile gayrı temellık etiketlerinden elan büyük olduğu sinein bir sayfanın hamur temel temellığının anlaşılması dair sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir laf temellıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel mevzuyu zir temellıklar ile söyleyiş edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve gayrı zir temellıklar ise gene sahih bir hiyerarşide başlamak şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Süratı ve Duru Harf Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, site kalite puanınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod mimarisı yerine münezzeh ve erinçli taranabilir bir kod mimarisı ile karşılaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Konu Süratı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Konu şiddetı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene denli sabık süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden bugün ile bile ölçülebilmektedir. Konu şiddetını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

şehir Süratı Niye Önemli?
Öncelikle site şiddetının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok elan zait bugün savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O bugün hemen temelı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce sunucu cihetında Gzip yararlanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan büyük CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu meselelemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi nazar boncuğu seferde evlendirmek yerine, 2 yahut elan uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Bir tomar Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, nazar boncuğu seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site sinein bu gibi oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi birbunca dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Adidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birbunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; mualla trafiğe rabıtalı düşük izole bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ birliksına iye sunucu vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda hizmet sağlayannız ile inançerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Süratınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise sineerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması dolayısıyla, alakadar dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu şiddetımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu konuda beş on meyanştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Zıt halde kâr beklerken ziyan rüyet durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, gerekli alanlarda taraf yer görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış şiddetını gerçek oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken sakatlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçesen cenahıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek özgülemek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç birliklara ögönen veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte hamur amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü oldu. Buna bakarak süflidaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Balaban Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en büyük gönülğin oluş süresini söyleyiş etmektedir. Balaban sineerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü ekran yerıdır. Yani sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun sinein ilk ekran duhulinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk su giriş fail bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek özgülemek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir birlikya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluştemel denli sabık müddet içerisinde, sayfada kâin üstelikşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine iye olmayan görseller, konu yüklenene denli sabık müddet içerisinde temelı kaymalara illet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği sinein ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir sinei SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla esen idraklanmasını ve arama neticelerinda sahih indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen temellıca parametreler; konu temellıkları ve meşruhatı, tat alma organı etiketleri, sahih konu adres gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan sağlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına sefer açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi almak isterseniz, ücretsiz analiz mutavassıtmızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir epey duyar ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en büyük hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en büyük sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, aptal dcivarüşü sıkıntı yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çdüzenışmalara, bir ayrıksı bileğmeselele “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok elan duyar davranılması müstelzim laf olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler sinein tehlike sunma etmektedir.

Tabii Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok kolay. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, site görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir temelkalarına referans özgülemek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en büyük ve ciddi sakatlık burada temellıyor. SEO ile alakadar kişiler, tüm çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, sıkı ve kalitesiz ses seda sitelerinden düzenınan ücretli birliklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu soluk saf yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan birliklar yerine, birinci sınıf ve gündeş sineerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişileri en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı faydaların başında; marka bilinirliği, rağbet ve satış artışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne denli etraflıca bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf mimarisı olması dolayısıyla, projeye özel çdüzenışma mimarilması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çdüzenışma maksatı oluşturarak, meselelemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sahih ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, gerekli akla yatkın çdüzenışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir