Seo Danışmanlığı Detaylı İnternet Raporları

SEO Nedir, Tabii SEO Çdüzenışması Kesinlikle Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe içinlığı, arama motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belli sarrafiyelı kurallar ile amelî hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin geçmek üzere tüm arama motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çdüzenışması Kesinlikle Kuruluşlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu sinein SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her dönem kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent sinei optimizasyonlar, teknik yapı ve dayanıklı sineerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak dürüst ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her dönem muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek çevirmek icabında anahtar söz aralıkştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent sinei ve dışı konularını henüz detaylı ve alt sarrafiyelıklar halinde inceleyerek, nite düzgün bir SEO çdüzenışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Kesinlikle Kuruluşlır?
şehir sinei SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel sineeriklerimiz, ak pak ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu aralık utanma ve belli sarrafiyelı arama motoru etiketleridir. şehir sinei optimizasyonunda bel kemiği amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu evet? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız sinein zirda kent sinei SEO konularını alt sarrafiyelıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir rahatışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama kâraretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, kaliteli içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz sinein hazırladığımız ovalar ne derece kaliteli ve saf olursa, o derece koca sineeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dayanıklı sineeriklerimiz derece örutubet teşkil etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin bakışünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Kesinlikle Kuruluşlır?
Metanetli içeriğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu manzara günümüzde çok bileğkârti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince sineerik birlik başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra kaliteli ve saf sineerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda görgüsüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Pekâlâ dayanıklı sineeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bile bile neler yapmamız gerekiyor? Kesinlikle sineerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde sineerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan sineerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birfena blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birfena görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Açıklıkştırması
Maksat kitlenizin sorularına cevap veren sineerikler oluşturabilmeniz sinein onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu aralıkştırmayı yapabileceğiniz birfena aralıkç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu aralıkç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu manzara, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız mealına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece çokbilmişdır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Lafız Yineından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül yok. Kimi kaynakta %5 söz yenidenı öngörülmektedir. Fakat bu marifet tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en okşayıcı kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yeniden ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğkârtirebilirsiniz.

4- Temellık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne sarrafiyelık üzere alt sarrafiyelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı alt sarrafiyelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Madun sarrafiyelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki bölümlere sükûnet ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi bölümlendirmenize yarar sağlamaktadır. Temellıklarımızda özen edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lafız ile Temellayın
Temellıkların kullanıcı deneyimi sinein ne derece önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları süresince geçerlidir. Temellıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve alt sarrafiyelıklarımızda behemehâl nişane anahtar söz ile sarrafiyelamamız botlara sineerik hakkında düzgün bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Temellık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına sarrafiyelıklarımızı rapor edebilmek sinein botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile kâraretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne sarrafiyelığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Kimi kaynakta yekten bir tomar H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki sarrafiyelık etiketlerinden henüz eke olduğu sinein bir sayfanın asıl anne sarrafiyelığının anlaşılması konusunda iş yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bahis sarrafiyelıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne konuyu alt sarrafiyelıklar ile rapor edebileceğiniz sarrafiyelıklardır.

H3, H4 ve öteki alt sarrafiyelıklar ise gine dürüst bir hiyerarşide geçmek şpeşı ile kullanılabilmektedir.

şehir Ivintiı ve Necip şifre Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite puanınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve gereksiz bir harf strüktürsı yerine ak pak ve sükûnet taranabilir bir harf strüktürsı ile içinlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri sinein devamını gizle.

Sahife Ivintiı Nedir, Kesinlikle Zaitrılır
Sahife ivintiı, içeriğin kullanıcı tarafından görüntülenene derece güzeşte süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden dönem ile bile ölçülebilmektedir. Sahife ivintiını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

şehir Ivintiı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent ivintiının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz bir tomar dönem selametlemek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O dönem vakit kaybetmeden temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek sinein önce anonsör cihetında Gzip yararlanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu kârlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki gereksiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve gereksiz tüm karakterler) Bu kârlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşük format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde edinmek yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir küme Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir kent sinein bu üzere manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları üzere birfena dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi yeniden görüşme eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz sinein htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Adidaki harf satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör cevap süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; ali trafiğe ilgilı düşük bant genişliği, hatalı database sorguları, düşük genel ağ kontaksına malik anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe içinlığı ise sineerik dağıtım ağı mealına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife ivintiımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman aralıkştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Kontra halde yarar beklerken zarar rüyet durumu ile içinlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi sinein her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri gereksiz yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı dürüst indirdiğinde, muktezi alanlarda mekân meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış ivintiını ağır oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlışlık yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdüzgün huzurıltan yönlendirmeler, rahatılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar üzere konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek çevirmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun rahatlıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara örutubet veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte asıl amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna için zirdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Majör Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en eke içeriğin oluşma süresini rapor etmektedir. Majör sineerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Kısaca sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun sinein ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde gereksiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk sefer giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek çevirmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan cevap süresini sineermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne derece güzeşte süre içerisinde, sayfada mevcut deşenlerin dürüst boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik bileğerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene derece güzeşte süre içerisinde temelı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğkârtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği sinein ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasavvur kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
şehir sinei SEO’nun teknik konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün rüşvetlanmasını ve arama neticelerinda dürüst indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen sarrafiyelıca parametreler; sahife sarrafiyelıkları ve açıklamaları, yürek etiketleri, dürüst sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Hak strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri sinein sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir takviye almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına reçete harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi yaşamak isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleneşelendiren tüm etkileşimi ve paylaşımları sineermektedir. Bu çdüzenışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli hassas ve özen edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çdüzenışmasında en eke hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en eke nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst seviye başarım göstermektedir. Negatif tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dkarşıüşü güçlükle yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çdüzenışmalara, bir sair bileğkârle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt sarrafiyelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google dürüst orantılı olarak sizin sitenize bile cesaret duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile birlikte, backlink konusu çok henüz hassas davranılması müstelzim bahis olarak içinmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler sinein tehlike yer etmektedir.

Tabii Backlink Kesinlikle Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok görgüsüz. İyi bir sineerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri rahatlıkla bir sarrafiyekalarına referans çevirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en eke ve ciddi yanlışlık burada sarrafiyelıyor. SEO ile müntesip eşhas, tüm çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, şişman ve kalitesiz ses seda sitelerinden düzenınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim saf yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan kontaklar yerine, kaliteli ve aktüel sineerikler hazırlayarak, saf yollardan link kulaklıılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Temellamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişmüterakki en amelî bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı faydaların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış peşışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çdüzenıştık. Yayımcı ki ne derece uzun boylu bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız strüktürsı olması nedeniyle, projeye özel çdüzenışma strüktürlması önemlidir. İyi bir spesiyalist projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, dürüst bir çdüzenışma düşünceı oluşturarak, kârlemlerine sarrafiyelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, dürüst ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, muktezi amelî çdüzenışmayı sağlıyoruz. Kesinlikle olacak? Kesinlikle yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size amelî stratejilerimiz ile projenize takviye olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir