Seo Danışmanlığı Blog

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkırmızıışması Elbette Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki muhaliflığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli mebdelı kurallar ile normal hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin çıkmak üzere bütün kontrol motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkırmızıışması Elbette Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol sonuçlarında, her gün birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent muhtevai optimizasyonlar, uygulayım yapı ve dayanıklı muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı yapılan çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının aslında bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak muhik ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her gün sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek hasretmek icabında anahtar söz araştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent muhtevai ve dışı konularını daha detaylı ve zir mebdelıklar halinde inceleyerek, elbette düzgün bir SEO çkırmızıışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Dokumalır?
Site muhtevai SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun gün geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel muhtevaeriklerimiz, temiz ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu ara vecih ve belli mebdelı kontrol motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda gerçek hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına kanıtlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız muhtevain süflida kent muhtevai SEO konularını zir mebdelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara heves veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun nispetle, imla hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama ustalıkaretlerine özen gösterilerek yazılan yazılar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız yazılar ne denli birinci sınıf ve natürel olursa, o denli eş muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda gün geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dayanıklı muhtevaeriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Dokumalır?
Metin derunğinin, Google semtında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog yazısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu manzara günümüzde çok değustalıkti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik tenha başına yerinde olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda kıytırık bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Evet dayanıklı muhtevaeriklerinin bu denli önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan muhtevaerik tesis etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birbir hayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birbir hayli ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Aralıkştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz birbir hayli araç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içinde kâin ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu manzara, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli fikirlidır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Sözcük Yineından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yerinde değildir. Bunun en kırnak aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz konsantre bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değustalıktirebilirsiniz.

4- Saksılık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas mebdelık kabilinden zir mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazımızı zir mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir mebdelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere keyif ulaşılabilmesi namına derunğinizi taksimmlendirmenize fayda sağlamaktadır. Saksılıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Sözcük ile Saksılayın
Saksılıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları zarfında geçerlidir. Saksılıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve zir mebdelıklarımızda kesinlikle hedef anahtar söz ile mebdelamamız botlara muhtevaerik hakkında düzgün bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Saksılık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mebdelıklarımızı tabir edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile ustalıkaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas mebdelığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak fazla H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer mebdelık etiketlerinden daha balaban olduğu muhtevain bir sayfanın soy esas mebdelığının anlaşılması dair dava yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sayfa mebdelıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas konuyu zir mebdelıklar ile tabir edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve diğer zir mebdelıklar ise gine muhik bir hiyerarşide çıkmak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site çabuklukı ve Masum Harf Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, kontrol motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve zait bir kod strüktürsı namına temiz ve keyif taranabilir bir kod strüktürsı ile muhaliflaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sayfa çabuklukı Nedir, Elbette Fazlalıkrılır
Sayfa güçı, derunğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene denli geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden gün ile de ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site çabuklukı Neden Önemli?
Öncelikle kent güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok daha fazla gün kazıklamak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O gün hoppadak bazı etkin hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce anonsör semtında Gzip yararlanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan balaban CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu ustalıklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birbir hayli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve zait bütün karakterler) Bu ustalıklemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise levha işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi tenha seferde çıkarmak namına, 2 yahut daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Bir küme Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, tenha seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak iş süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent muhtevain bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabilinden birbir hayli dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Süflidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Cevap Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birbir hayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüce trafiğe ilişkilı ceninisakıt bant rahatliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ ilişkisına ehil anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda hizmet sağlayıcınız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki muhaliflığı ise muhtevaerik tevzi ağı demeına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması hasebiyle, dayalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da konu güçımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden hizmet almanızı öneririz. Olumsuz halde fayda beklerken ziyan rüyet durumu ile muhaliflaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini muhafaza etmek zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın zir aksamındaki resimleri zait yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı muhik indirdiğinde, lazım alanlarda dünya meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını gerçek oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Uyanıklık Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken kusur yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdüzgün taçıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek hasretmek icabında, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara önem veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun aslında soy amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü oldu. Buna bakarak süflidaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En önemli Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en balaban derunğin oluşma süresini tabir etmektedir. önemli muhtevaerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü ekran meydanıdır. Kısaca sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun muhtevain ilk ekran duhulinde kâin görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk misil giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek hasretmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan karşılık süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas denli geçen müddet içinde, sayfada kâin bileşenlerin muhik boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine ehil sıfır görseller, konu yüklenene denli geçen müddet içinde bazı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değustalıktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği muhtevain ilk isnat düzeni ile son ekran çıktısı arasında, tasarım kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun uygulayım konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla düzgün kazançlanmasını ve kontrol sonuçlarında muhik indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen mebdelıca parametreler; konu mebdelıkları ve izahatı, dil etiketleri, muhik konu bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına defa heveslimaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi seyretmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli hassas ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en balaban hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en balaban nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkırmızıışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları belirleme kılmak üzere, üst kırat başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan artan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar yaşayarak, geçmiş dcivarüşü güçlükle yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkırmızıışmalara, bir değişik değustalıkle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir değişik web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google muhik orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha hassas davranılması müstelzim sayfa olarak muhalifmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler muhtevain ateş yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Elbette Olmalıdır?
Gerçekte bu probleminin cevabı çok kıytırık. İyi bir muhtevaerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri kolaylıkla bir mebdekalarına referans hasretmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en balaban ve kritik kusur burada mebdelıyor. SEO ile dayalı kişiler, bütün çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, konsantre ve kalitesiz selen sitelerinden kırmızıınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tempo natürel yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan ilişkilar namına, birinci sınıf ve aktüel muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Saksılamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve hizmet arayan kişmüterakki en normal bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle sağladığı faydaların başlangıcında; marka bilinirliği, ölçü ve satış peşışı gelmektedir. Ovamızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkırmızııştık. Bağımlı ki ne denli uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has strüktürsı olması hasebiyle, projeye özel çkırmızıışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, muhik bir çkırmızıışma tasavvurı oluşturarak, ustalıklemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, muhik ve aktüel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım normal çkırmızıışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size normal stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir