Seo Danışmanlığı Bilgileri

SEO Nedir, Tabii SEO Çhileışması Nite örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki kontralığı, taharri motoru optimizasyonu olarak rapor edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli temellı kurallar ile elverişli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google özellikle yetişmek üzere bütün taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Nite örgülır?
Hasetmüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri neticelerinda, her çağ birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site bâtıni optimizasyonlar, teknik yapı ve dimdik bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı yapılan çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek yöneltmek icabında anahtar lafız antraktştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site bâtıni ve dışı konularını daha detaylı ve ast temellıklar halinde inceleyerek, ne düzgün bir SEO çhileışması dokumalır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nite örgülır?
şehir bâtıni SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının erinç gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen temel maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bâtıneriklerimiz, şerif ve hızlı şifre dokuması, kullanıcı dostu antrakt yüz ve belli temellı taharri motoru etiketleridir. şehir bâtıni optimizasyonunda asliye hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu olur? Sitemi ne hızlandırmalıyım? üzere sorularınız bâtınin süflida site bâtıni SEO konularını ast temellıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir içeriğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara afiyet veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nispetle, doldurulma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama medarımaişetaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, birinci sınıf içeriğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız kırlar ne kadar birinci sınıf ve natürel olursa, o kadar zat bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca dimdik bâtıneriklerimiz kadar örutubet örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Nite örgülır?
Metanetli içeriğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu durum hasetmüzde çok bileğmedarımaişetti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik hareketsiz başına yeterli olmadı. Artık birinci sınıf ve natürel bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Evet dimdik bâtıneriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Nite bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği münasebet hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan bâtınerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birçok blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız içeriğiniz birçok ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Mesafeştırması
Nişane kitlenizin sorularına cevap veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birçok antraktç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Sözcük Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu durum, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar usludır. Nedeniyle bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Hummalı Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yasak. Kimi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu haber tam olarak yeterli bileğildir. Bunun en kılıklı muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkışık bir şekilde kümeleniyor ve çok okkalı gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmedarımaişettirebilirsiniz.

4- Esaslık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde temel temellık üzere ast temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı ast temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Zir temellıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere erinç ulaşılabilmesi yerine içeriğinizi bölümlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Esaslıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içinde geçerlidir. Esaslıklarımız içeriğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle temel ve ast temellıklarımızda kesinlikle erek anahtar lafız ile temellamamız botlara bâtınerik için düzgün bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına temellıklarımızı rapor edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile medarımaişetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın temel temellığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Kimi kaynakta ansızın okkalı H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair temellık etiketlerinden daha makro başüstüneğu bâtınin bir sayfanın nesep temel temellığının anlaşılması dair sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sayfa temellıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve temel konuyu ast temellıklar ile rapor edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve vesair ast temellıklar ise gene rast bir hiyerarşide yetişmek şartı ile kullanılabilmektedir.

şehir Momentumı ve Kılıklı Kod örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite benekınızı ağır oranda düşürmektedir. Bunun nispetle, taharri motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve mevsimli mevsimsiz bir şifre dokuması namına şerif ve erinç taranabilir bir şifre dokuması ile kontralaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sayfa Momentumı Nedir, Nite Zaitrılır
Sayfa yolı, içeriğin kullanıcı tarafından tayflenene kadar sabık süreyi rapor etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren çağ ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa yolını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Momentumı Sebep Önemli?
Öncelikle site yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha okkalı çağ görmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi menfi etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O çağ çabucak temelı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce anonsör cenahında Gzip kullanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu medarımaişetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birçok dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan temel dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve mevsimli mevsimsiz bütün karakterler) Bu medarımaişetlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize dokumayor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içerisinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde icra etmek namına, 2 yahut daha uzun adımlarda dokumalmaması gereklidir.

Zait Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde dokumalabilecek oryantasyon, uzatılarak işlem süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site bâtınin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları üzere birçok dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna izin vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; yüce trafiğe bandajlı düşüt izole bant enliliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlantısına mevla anonsör vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda ihtimam sağlayıcınız ile görüşerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Momentumınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki kontralığı ise bâtınerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması nedeniyle, müteallik dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa yolımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş on antraktştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Hırçın halde yarar beklerken zarar görme durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın ast aksamındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, lazım alanlarda belde kayran görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını ağır oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş on bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçdüzgün yönıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL dokumaları ve kalitesiz düşüncemlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nispetle, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek yöneltmek icabında, düzen ve erişilebilirlik temel maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç bağlantılara örutubet veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen nesep amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna nazaran süflidaki kavramlar doğrultusunda dokumalacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
şehir ziyaretçisinin ilk duhuli katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en makro içeriğin teşekkül süresini rapor etmektedir. Heybetli bâtınerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük kayranıdır. şu demek oluyor ki sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki içeriğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nispetle mevsimli mevsimsiz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk kat giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek yöneltmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan yanıt süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluştemel kadar sabık müddet içerisinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını rapor etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik bileğerlerine mevla sıfır görseller, sayfa yüklenene kadar sabık müddet içerisinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğmedarımaişettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini menfi etkileyeceği bâtınin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
şehir bâtıni SEO’nun teknik konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından düzgün alacaklanmasını ve taharri neticelerinda rast indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen temellıca parametreler; sayfa temellıkları ve izahatı, lisan etiketleri, rast sayfa adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Selim dokumalandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle hevesli bir dayak almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve ayrıca indeks zayiatına reçete açmaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi seçmek isterseniz, ücretsiz çözümleme ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçekleeğlenceli bütün etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çhileışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir hayli duyarlı ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en makro hataların dokumaldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en makro sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Zararlı tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat evetşayarak, geri dcivarüşü müşkül yollara girmektedir.
şehir dışı yapılan çhileışmalara, bir ayrıksı bileğmedarımaişetle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile baş başa, backlink konusu çok daha duyarlı davranılması gereken sayfa olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu dokumayı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler bâtınin tehlike en etmektedir.

Tabii Backlink Nite Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok dümdüz. İyi bir bâtınerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir temelkalarına referans yöneltmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en makro ve eleştiri yanılma burada temellıyor. SEO ile müteallik zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, sıkışık ve kalitesiz çav sitelerinden hileınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu konsept natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan bağlantılar namına, birinci sınıf ve güncel bâtınerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişmüterakki en elverişli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nispetle katkısızladığı yararların başında; marka bilinirliği, ölçü ve satış artışı gelmektedir. Makalemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Tabi ki ne kadar derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü dokuması olması nedeniyle, projeye özel çhileışma dokumalması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çhileışma tasarı oluşturarak, medarımaişetlemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, rast ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lazım elverişli çhileışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size elverişli stratejilerimiz ile projenize dayak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir