Seo Danışmanlığı Bilgi

SEO Nedir, Tabii SEO Çhileışması Nasıl Gestaltlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belli çıbanlı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta tamamlanmak üzere tüm taharri motorlarında henüz görünür evet ve trafiklerini zaitrır.

Google SEO Çhileışması Nasıl Gestaltlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” olduğu yürekin SEO ve internet kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her hin nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular site yüreki optimizasyonlar, yöntem yapı ve dimdik yürekerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Gestaltlacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bildirmek gerekirse anahtar lafız meyanştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site yüreki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir çıbanlıklar halinde inceleyerek, ne yeğin bir SEO çhileışması mimarilır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Gestaltlır?
Site yüreki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının keyif gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Taharri motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel yürekeriklerimiz, kılıklı ve hızlı şifre mimarisı, kullanıcı dostu meyan çehre ve belli çıbanlı taharri motoru etiketleridir. Site yüreki optimizasyonunda esas hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu taharri motorlarına ispatlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız yürekin bayağıda site yüreki SEO mevzularını zir çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurulma hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama işlemaretlerine özen gösterilerek ovalan ovalar, nitelikli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz yürekin hazırladığımız ovalar ne denli nitelikli ve saf olursa, o denli özlük yürekeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dimdik yürekeriklerimiz denli örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem bile ziyaretçilerimizin dideünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Nasıl Gestaltlır?
Metin derunğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü arasında olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog ovası yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu perese günümüzde çok bileğişlemti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince yürekerik hareketsiz başına yerinde olmadı. Artık nitelikli ve saf yürekerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda dümdüz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size fen verdik. Evet dimdik yürekeriklerinin bu denli önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Nasıl yürekerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi bayağıda detaylı bir şekilde yürekerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu münasebet hazırlıyorum? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan yürekerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birhayli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birhayli ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Boşlukştırması
Erek kitlenizin sorularına yanıt veren yürekerikler oluşturabilmeniz yürekin onların Google’da ne aradığını ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birhayli meyanç mevcut. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Sözcük Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içinde ne olduğu lafız tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli usludır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Sözcük Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Bazısı kaynakta %5 lafız yineı öngörülmektedir. Ancak bu fen tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en aynalı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişlemtirebilirsiniz.

4- Esaslık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl çıbanlık kadar zir çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz ovamızı zir çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Alt çıbanlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına münasebet olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere keyif ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi bölümlendirmenize fayda sağlamaktadır. Esaslıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Esaslayın
Esaslıkların kullanıcı deneyimi yürekin ne denli önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet taharri motoru botları içinde geçerlidir. Esaslıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve zir çıbanlıklarımızda kesinlikle maksat anahtar lafız ile çıbanlamamız botlara yürekerik için yeğin bir fen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Esaslık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Taharri motoru botlarına çıbanlıklarımızı söyleyiş edebilmek yürekin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işlemaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl çıbanlığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta ansızın çokça H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile öteki çıbanlık etiketlerinden henüz kocaman olduğu yürekin bir sayfanın töz asıl çıbanlığının anlaşılması dair problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir laf çıbanlıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu zir çıbanlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve öteki zir çıbanlıklar ise gene rast bir hiyerarşide tamamlanmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site çabuklukı ve Hijyen şifre Gestaltsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, site kalite puanınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve lüzumsuz bir şifre mimarisı adına kılıklı ve keyif taranabilir bir şifre mimarisı ile karşılaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri yürekin devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Nasıl Artırılır
Sahife süratı, derunğin kullanıcı tarafından tayflenene denli güzeşte süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden hin ile bile ölçülebilmektedir. Sahife süratını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site çabuklukı Ne Önemli?
Öncelikle site süratının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok henüz çokça hin iletmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O hin sadece temelı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşalım;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek yürekin önce anonsör cenahında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işlemlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz bayağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Gedik, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu işlemlemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize mimariyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, sakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, eleştiri olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, eleştiri olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde tutmak adına, 2 veya henüz uzun adımlarda mimarilmaması gereklidir.

Fazla Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde mimarilabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi zaitrılmaktadır. Hızlı bir site yürekin bu kadar oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde daha çok tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kadar birhayli dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz yürekin htaacsess dosyasından buna cevaz vermemiz gerekmektedir. Adidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; mürtefi trafiğe ilgilı sakıt izole bant çokliği, hatalı database sorguları, sakıt internet ilişkisına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşılığı ise yürekerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, dayalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da konu süratımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda bir zaman meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Ters halde fayda beklerken mazarrat görme durumu ile karşılaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi yürekin her bir ürün resminin yüklenmesini korumak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir aksamındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, lüzumlu alanlarda makam vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış süratını gülmeyen oranda zaitrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyeğin yönıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL mimariları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bildirmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler girişim girişim muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte töz amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri daha çok sıralama faktörü oldu. Buna bakarak bayağıdaki kavramlar doğrultusunda mimarilacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yetişkin Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman derunğin oluşma süresini söyleyiş etmektedir. Yetişkin yürekerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük vadiıdır. Kısaca sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun yürekin ilk görüntülük girişinde mevcut görselleri ve fontları ön tahmil (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra lüzumsuz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek bildirmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir ilişkiya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini yürekermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl denli güzeşte müddet içerisinde, sayfada mevcut üstelikşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik bileğerlerine mevla sıfır görseller, konu yüklenene denli güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara münasebet olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğişlemtirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği yürekin ilk tahmil düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, tasarım hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Taharri Motoru Etiketleri
Site yüreki SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yeğin alacaklanmasını ve taharri neticelerinda rast indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen çıbanlıca parametreler; konu çıbanlıkları ve meşruhatı, yürek etiketleri, rast konu bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. çın mimarilandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve alacaklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri yürekin sıralamalarımızı doğruca olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, kesinlikle meraklı bir koltuk almanız gerekmektedir. Gestaltlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış alacaklanmasına ve hatta indeks kayıplarına tarz heveslimaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi sahne olmak isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site dışında gerçeklehandan tüm etkileşimi ve paylaşımları yürekermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli içli ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en kocaman hataların mimarildığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli revan yolun en kocaman nedenleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen site dışı çhileışmalar, bugün olmasa doğru gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar yapay paylaşımları tespit buyurmak üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere sunulan artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar evetşayarak, mazi dkatüşü rahatsızlık yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir özge bileğişlemle “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize bile güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yan yana, backlink konusu çok henüz içli davranılması gereken laf olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu mimariyı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle saf sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler yürekin tehlike sunma etmektedir.

Tabii Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok dümdüz. İyi bir yürekerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir çıbankalarına referans bildirmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde saf bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en kocaman ve eleştiri yanılgı burada çıbanlıyor. SEO ile dayalı kişiler, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, sıkı ve kalitesiz salık sitelerinden hileınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Gücük müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu biçim saf yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan ilişkilar adına, nitelikli ve güncel yürekerikler hazırlayarak, saf yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden Esaslamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişileri en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra sağladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış enseışı gelmektedir. Makalemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Tabi ki ne denli derinliğine bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf mimarisı olması dolayısıyla, projeye özel çhileışma mimarilması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çhileışma düşünceı oluşturarak, işlemlemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, rast ve güncel bilgiler ışığında analiz ederek, lüzumlu oranlı çhileışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size oranlı stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir