Seo Analiz Yorumları

SEO Nedir, Saf SEO Çtuzakışması Nasıl Kuruluşlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, taharri motoru optimizasyonu olarak tabir edilmektedir. SEO çtuzakışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin taharri motorlarına belli başlangıçlı kurallar ile makul hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çtuzakışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta bulunmak üzere tüm taharri motorlarında daha görünür olur ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çtuzakışması Nasıl Kuruluşlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” taharri neticelerinda, her devir birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site ciğeri optimizasyonlar, yöntem yapı ve sağlam ciğererikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çtuzakışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çtuzakışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Kuruluşlacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her devir sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek lütfetmek icabında anahtar söz mabeyinştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site ciğeri ve dışı konularını daha detaylı ve madun başlangıçlıklar halinde inceleyerek, elbette çok bir SEO çtuzakışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

şehir İçi SEO Nedir? Nasıl Kuruluşlır?
şehir ciğeri SEO bir kalite çtuzakışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun devir geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız sağlam ve görsel ciğereriklerimiz, duru ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu mabeyin faça ve belli başlangıçlı taharri motoru etiketleridir. şehir ciğeri optimizasyonunda esas gayemiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına ispat etmek ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olur? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? üzere sorularınız ciğerin zirda site ciğeri SEO konularını madun başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Sağlam ve Görsel İçerik Optimizasyonu
şehir dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara zevk veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama meselearetlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız hatlar ne denli birinci sınıf ve natürel olursa, o denli can ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devir geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en azca sağlam ciğereriklerimiz denli önem örgütleme etmektedir. şehir genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Sağlam Optimizasyonu Nedir, Nasıl Kuruluşlır?
Sağlam dâhilğinin, Google doğrultuında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu hâl hasetmüzde çok bileğmeseleti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik bir numara başına ehliyetli olmadı. Imdi birinci sınıf ve natürel ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalın kat bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size olgun verdik. Peki sağlam ciğereriklerinin bu denli önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nasıl ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi zirda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu ne hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan ciğererik peydahlamak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birfena blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birfena görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Araştırması
Nişane kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu mabeyinştırmayı yapabileceğiniz birfena mabeyinç bulunan. Bu araçlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu mabeyinç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir araçtır.

3- Anahtar Söz Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu hâl, içinde ne olduğu söz tekrarları ile dolduracağımız valörına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli aptaldır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Söz Tekrarından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 söz tekrarı öngörülmektedir. Fakat bu olgun tam olarak ehliyetli bileğildir. Bunun en kıvrak kontrolörü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz koyu bir şekilde kümeleniyor ve çok ziyade tekrar ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğmeseletirebilirsiniz.

4- Sarrafiyelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana başlangıçlık kabilinden madun başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı madun başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast başlangıçlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına ne olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere hafif ulaşılabilmesi yerine dâhilğinizi bölümlendirmenize yarar katkısızlamaktadır. Sarrafiyelıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken konular;

Anahtar Söz ile Sarrafiyelayın
Sarrafiyelıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne denli önemli bulunduğunu yukarıda bahsettik. Aynı önem taharri motoru botları zarfında geçerlidir. Sarrafiyelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Zımnında ana ve madun başlangıçlıklarımızda behemehâl garaz anahtar söz ile başlangıçlamamız botlara ciğererik için çok bir olgun verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Sarrafiyelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlangıçlıklarımızı tabir edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile meselearetlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana başlangıçlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta yekten ziyade H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair başlangıçlık etiketlerinden daha eke başüstüneğu ciğerin bir sayfanın gerçek ana başlangıçlığının anlaşılması konusunda sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun bap başlangıçlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu madun başlangıçlıklar ile tabir edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve vesair madun başlangıçlıklar ise gene sahih bir hiyerarşide bulunmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

şehir Ivintiı ve Münezzeh Harf Kuruluşsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, site kalite benekınızı gülmeyen oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, taharri motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve boşuna bir şifre strüktürsı adına duru ve hafif taranabilir bir şifre strüktürsı ile karşıtlaşmak isterler. şehir hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Ivintiı Nedir, Nasıl Fazlalıkrılır
Sayfa güçı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla hayallenene denli geçen süreyi tabir etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden devir ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa güçını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak temin edebilirsiniz.

şehir Ivintiı Neden Önemli?
Öncelikle site güçının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok daha ziyade devir savmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi olumsuz etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden anında vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O devir hoppadak bazı çarpıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce anonsör doğrultuında Gzip kullanmaı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında 100 bayttan eke CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu meselelemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz zirdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birfena dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki boşuna tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve boşuna tüm karakterler) Bu meselelemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, az boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme yoluna gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
şehir içinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir numara seferde üretmek adına, 2 veya daha uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

çokça Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir numara seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak prosedür süresi artırılmaktadır. Hızlı bir site ciğerin bu kabilinden yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birfena dosyayı önbelleğine tuzakır ve siteyi tekrar görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birfena faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mürtefi trafiğe rabıtlı az izole bant kocaliği, hatalı database sorguları, az genel ağ irtibatsına mevla anonsör vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayannız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Ivintiınızı Fazlalıkrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise ciğererik dağıtım ağı valörına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına tuzakıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, dayalı dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa güçımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda az buçuk mabeyinştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Aksi halde yarar beklerken pert görme durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini aylamak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun aksamındaki resimleri boşuna yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, muktezi alanlarda zemin vadi görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış güçını gülmeyen oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken hata yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeççok semtıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar kabilinden konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek lütfetmek icabında, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanoğlunun haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara önem veren projeler girişim girişim sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta gerçek amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü başüstüne. Buna gereğince zirdaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Kebir Görünür İçerik (LCP)
şehir görüşmeçisinin ilk methali katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en eke dâhilğin teşekkül süresini tabir etmektedir. Kebir ciğererik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bap, kullanıcının ilk gördüğü ekran vadiıdır. şu demek oluyor ki sayfanın madun aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun ciğerin ilk ekran methalinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde boşuna ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek lütfetmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında tuzakınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana denli geçen süre içinde, sayfada bulunan deşenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını tabir etmektedir. Örneğin; yükseklik ve kocalik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sayfa yüklenene denli geçen süre içinde bazı kaymalara ne olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini bileğmeseletirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini olumsuz etkileyeceği ciğerin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, dizayn kâffesinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
şehir ciğeri SEO’nun yöntem konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla çok rüşvetlanmasını ve taharri neticelerinda sahih indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve açıklamaları, kıstak etiketleri, sahih sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Düz strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir bindi almanız gerekmektedir. Kuruluşlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve ayrıca indeks zayiatına reçete harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çtuzakışması Nedir?
Dış SEO çtuzakışması, isminden bile anlaşılacağı üzere site haricinde gerçekleabat tüm etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çtuzakışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. şehir dışı SEO, bir bir hayli duygun ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çtuzakışmasında en eke hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en eke nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çtuzakışmalar, zaman olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları belirleme etmek üzere, üst seviye performans göstermektedir. Zararlı tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat yaşayarak, son dkarşıüşü mecburiyet yollara girmektedir.
şehir dışı meydana getirilen çtuzakışmalara, bir ayrıksı bileğmeselele “backlink” adı bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir ayrıksı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize bile emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile bile, backlink konusu çok daha duygun davranılması gereken bap olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli tuzakınan backlinkler, projeler ciğerin korku arz etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok yalın kat. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, site görüşmeçileriniz sizden edinmiş olduğu bilgileri haydi haydi bir başlangıçkalarına referans lütfetmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat meydana getirilen en eke ve nazik hata burada başlangıçlıyor. SEO ile dayalı kişiler, tüm çtuzakışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, koyu ve kalitesiz çav sitelerinden tuzakınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu tarz natürel yollardan tuzakınmayan ve ücretli tuzakınan irtibatlar adına, birinci sınıf ve gündeş ciğererikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Sarrafiyelamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en makul bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde katkısızladığı yararların başında; bellik bilinirliği, ölçü ve satış enseışı gelmektedir. Makaslamakmızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çtuzakıştık. Bağımlı ki ne denli uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has strüktürsı olması haysiyetiyle, projeye özel çtuzakışma strüktürlması önemlidir. İyi bir mahir projeyi tabi tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çtuzakışma düşünceı oluşturarak, meselelemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, sahih ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi makul çtuzakışmayı katkısızlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? üzere soruları aklınızda büyütmeden, gelin size makul stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir