Seo Analiz Yapay Zeka

SEO Nedir, Katıksız SEO Çkızılışması Elbette örgülır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki katlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söylem edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belli mebdelı kurallar ile elverişli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin sarhoş olmak üzere tüm kontrol motorlarında elan görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çkızılışması Elbette örgülır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” kontrol neticelerinda, her dakika nitelikli ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bağırsaki optimizasyonlar, yöntem yapı ve dimdik bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. örgülacak sahih ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dakika sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek vermek icabında anahtar lügat çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bağırsaki ve dışı mevzularını elan detaylı ve zir mebdelıklar halinde inceleyerek, ne yerinde bir SEO çkızılışması yapılır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette örgülır?
Site bağırsaki SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının hafif gezindiği ve kullanıcıların uzun dakika geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dimdik ve görsel bağırsakeriklerimiz, kılıklı ve hızlı kod yapısı, kullanıcı dostu çatlak duluk ve belli mebdelı kontrol motoru etiketleridir. Site bağırsaki optimizasyonunda omurga hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı evetğumuzu kontrol motorlarına ispat etmek ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi ne kullanıcı dostu evet? Sitemi ne hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bağırsakin dunda kent bağırsaki SEO mevzularını zir mebdelıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, imla hatalarının olmadığı, yürek bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız makaslamaklar ne derece nitelikli ve tabii olursa, o derece koca bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dakika geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az dimdik bağırsakeriklerimiz derece önem oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Elbette örgülır?
Tekst dâhilğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lügat aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Yayımcı ki bu manzara günümüzde çok değişçilikti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik birlik başına ehliyetli olmadı. çıktı nitelikli ve tabii bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Fevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size veri verdik. Evet dimdik bağırsakeriklerinin bu derece önemli bulunduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu sebep hazırlıdeğerlendirme? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan bağırsakerik kurmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birsonsuz blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birsonsuz ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Fasılaştırması
Hedef kitlenizin sorularına yanıt veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aramış olduğunı ve ne sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birsonsuz çatlakç bulunan. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lügat Kullanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu manzara, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece aptaldır. Nedeniyle bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül nanay. Birtakım kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Ancak bu veri tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en okşayıcı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz ağır bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişçiliktirebilirsiniz.

4- Başlangıçlık Kullanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl mebdelık kabil zir mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı zir mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı terk etmiş olacaktınız. Zir mebdelıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki bölümlere hafif ulaşılabilmesi hesabına dâhilğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Başlangıçlıklarımızda dikkat edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Başlangıçlayın
Başlangıçlıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı önem kontrol motoru botları içre geçerlidir. Başlangıçlıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Nedeniyle asıl ve zir mebdelıklarımızda mutlaka amaç anahtar lügat ile mebdelamamız botlara bağırsakerik karşı yerinde bir veri verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Başlangıçlık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına mebdelıklarımızı söylem edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl mebdelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta çabucak bir tomar H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de öteki mebdelık etiketlerinden elan yetişkin evetğu bağırsakin bir sayfanın soy asıl mebdelığının anlaşılması dair dert yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir laf mebdelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve asıl konuyu zir mebdelıklar ile söylem edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve öteki zir mebdelıklar ise tekrar sahih bir hiyerarşide sarhoş olmak şenseı ile kullanılabilmektedir.

Site Yolı ve Harbi Kod örgüsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde terk etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi terk etmesi, kent kalite noktaınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, kontrol motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve mevsimli mevsimsiz bir kod yapısı namına kılıklı ve hafif taranabilir bir kod yapısı ile katlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Yolı Nedir, Elbette Zaitrılır
Sayfa momentumı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene derece güzeşte süreyi söylem etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden dakika ile de ölçülebilmektedir. Sayfa momentumını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım temin edebilirsiniz.

Site Yolı Niye Önemli?
Öncelikle kent momentumının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok elan bir tomar dakika vurmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Yayımcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O dakika çabucak temelı aktif hızlandırma tekniklerimizi paylaşgurur;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci canipında Gzip yararlanmaı faal hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan yetişkin CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birsonsuz dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki mevsimli mevsimsiz tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve mevsimli mevsimsiz tüm karakterler) Bu işçiliklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize yapıyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Fotoğraf dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, düşüt format ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde inşa etmek namına, 2 veya elan uzun adımlarda yapılmaması gereklidir.

Bir küme Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Fevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde yapılabilecek yönlendirme, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent bağırsakin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birsonsuz dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Yayımcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Adidaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu yanıt süresini etkileyen birsonsuz faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; koca trafiğe sargılı düşüt bant çokliği, hatalı database sorguları, düşüt genel ağ bağlanaksına mevla takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda iş sağlayıcınız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Yolınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki katlığı ise bağırsakerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması yüz, ait dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da konu momentumımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda beş altı çatlakştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Pahal halde fayda beklerken pert rüyet durumu ile katlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Nedeniyle ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın zir kısımlarındaki resimleri mevsimli mevsimsiz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sahih indirdiğinde, muktezi alanlarda bucak saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış momentumını gerçek oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini beş altı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyerinde üstıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL yapıları ve kalitesiz tasarımlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek vermek icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlanaklara önem veren projeler kadem kadem sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte soy amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna bakarak dundaki kavramlar doğrultusunda yapılacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Yüce Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk antrei esenladığı süreden, görünen ekrandaki en yetişkin dâhilğin tekevvün süresini söylem etmektedir. Yüce bağırsakerik; sayfada kâin görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü ekran sahaıdır. Doğrusu sayfanın zir kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk ekran antreinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde mevsimli mevsimsiz ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş fail bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek vermek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlanakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan yanıt süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşasıl derece güzeşte müddet içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin sahih boyutta ve düzende oluşmasını söylem etmektedir. Örneğin; yükseklik ve çoklik değerlerine mevla olmayan görseller, konu yüklenene derece güzeşte müddet içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği bağırsakin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site bağırsaki SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yerinde vergilanmasını ve kontrol neticelerinda sahih indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen mebdelıca parametreler; konu mebdelıkları ve izahatı, yürek etiketleri, sahih konu adres gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Dürüst yapılandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan esenlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı aracısız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir hamil almanız gerekmektedir. örgülacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve hatta indeks zayiatına uğur açmaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi anlamak isterseniz, ücretsiz analiz kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duygulu ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en yetişkin hataların yapıldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece revan yolun en yetişkin nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkızılışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil yapay paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Aksi tespitlere maruz kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda zayiat yaşayarak, art dilküşü güçlükle yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çkızılışmalara, bir gayrı değişçilikle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir gayrı web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google sahih orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik esenlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok elan duygulu davranılması gereken laf olarak katmıza çıkmaktadır. Bu yapıyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle tabii olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler bağırsakin ateş en etmektedir.

Katıksız Backlink Elbette Olmalıdır?
Haddizatında bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir mebdekalarına referans vermek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde tabii bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en yetişkin ve kritik günah burada mebdelıyor. SEO ile ait zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri yüz, ağır ve kalitesiz sav sitelerinden kızılınan ücretli bağlanaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu suret tabii yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan bağlanaklar namına, nitelikli ve şimdiki bağırsakerikler hazırlayarak, tabii yollardan link kulaklıılmalıdır.

Evet Nereden Başlangıçlamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişileri en elverişli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı faydaların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış enseışı gelmektedir. Yazgımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çkızılıştık. Yayımcı ki ne derece uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız yapısı olması yüz, projeye özel çkızılışma yapılması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, sahih bir çkızılışma niyetı oluşturarak, işçiliklemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, sahih ve şimdiki bilgiler ışığında analiz ederek, muktezi elverişli çkızılışmayı esenlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size elverişli stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir