Seo Analiz Ürünleri

SEO Nedir, Natürel SEO Çkızılışması Elbette Bünyelır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türki alınlığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çkızılışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli başlangıçlı kurallar ile şayeste hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkızılışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin başlamak üzere tüm arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkızılışması Elbette Bünyelır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu bağırsakin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her ahit birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir bağırsaki optimizasyonlar, yol yapı ve metanetli bağırsakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çkızılışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkızılışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Bünyelacak doğru ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her ahit sükseya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek görmek icabında anahtar söz çatlakştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir bağırsaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir başlangıçlıklar halinde inceleyerek, elbette uygun bir SEO çkızılışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Bünyelır?
Site bağırsaki SEO bir kalite çkızılışmasıdır. Google botlarının erinçli gezindiği ve kullanıcıların uzun ahit geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel bağırsakeriklerimiz, aydınlık ve hızlı şifre strüktürsı, kullanıcı dostu çatlak nedeniyle ve belirli başlangıçlı arama motoru etiketleridir. Site bağırsaki optimizasyonunda baş hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına kanıtlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bağırsakin adida şehir bağırsaki SEO mevzularını zir başlangıçlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site gönülğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir akışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun indinde, yazım hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek tasarlan tasarlar, birinci sınıf gönülğin temelini oluşturur. Sitemiz bağırsakin hazırladığımız tasarlar ne denli birinci sınıf ve natürel olursa, o denli isim bağırsakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda ahit geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli bağırsakeriklerimiz denli örutubet oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin gözünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Elbette Bünyelır?
Dayanıklı gönülğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 söz aralığında bir blog tasarsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu perese hasetmüzde çok değişçilikti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bağırsakerik birlik başına ehliyetli olmadı. Bundan sonra birinci sınıf ve natürel bağırsakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size selen verdik. Peki metanetli bağırsakeriklerinin bu denli önemli olduğunu isteyerek neler yapmamız gerekiyor? Elbette bağırsakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi adida detaylı bir şekilde bağırsakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan bağırsakerik tekvin etmek her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz birşu denli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız gönülğiniz birşu denli ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Sözcük Meyanştırması
Maksat kitlenizin sorularına cevap veren bağırsakerikler oluşturabilmeniz bağırsakin onların Google’da ne aradığını ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birşu denli çatlakç bulunan. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Sözcük Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Fakat bu perese, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız anlamına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak denli aptaldır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Koyu Sözcük Yenidenından Kaçının
Bu mevzuda riyazi bir formül yasak. Birtakımı kaynakta %5 söz yineı öngörülmektedir. Fakat bu selen tam olarak ehliyetli değildir. Bunun en kandırıcı aramaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok lüks yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değişçiliktirebilirsiniz.

4- Serlık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne başlangıçlık kabilinden zir başlangıçlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz tasarmızı zir başlangıçlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Madun başlangıçlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki taksimmlere erinçli ulaşılabilmesi namına gönülğinizi taksimmlendirmenize kâr sağlamaktadır. Serlıklarımızda nazarıitibar edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Sözcük ile Serlayın
Serlıkların kullanıcı deneyimi bağırsakin ne denli önemli olduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları ortamında geçerlidir. Serlıklarımız gönülğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla anne ve zir başlangıçlıklarımızda mutlaka maksat anahtar söz ile başlangıçlamamız botlara bağırsakerik üzerine uygun bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Serlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına başlangıçlıklarımızı ifade edebilmek bağırsakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne başlangıçlığı kabilinden düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta ansızın lüks H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Fakat, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair başlangıçlık etiketlerinden henüz kocaman evetğu bağırsakin bir sayfanın esas anne başlangıçlığının anlaşılması konusunda sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir sermaye başlangıçlıkları kabilinden düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve anne mevzuyu zir başlangıçlıklar ile ifade edebileceğiniz başlangıçlıklardır.

H3, H4 ve sair zir başlangıçlıklar ise yine doğru bir hiyerarşide başlamak şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Hijyenik Kod Bünyesı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite benekınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun indinde, arama motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve yararsız bir şifre strüktürsı alegori aydınlık ve erinçli taranabilir bir şifre strüktürsı ile alınlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bağırsakin devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Elbette Artırılır
Sayfa çabaı, gönülğin kullanıcı aracılığıyla tayflenene denli güzeşte süreyi ifade etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli süren ahit ile de ölçülebilmektedir. Sayfa çabaını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor temin edebilirsiniz.

Site Güçı Ne Önemli?
Öncelikle şehir çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz lüks ahit yapmak zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak sağlamaktadır. O ahit hemen bazı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bağırsakin önce takdimci yöreında Gzip kullanımı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan kocaman CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz adidaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve resim dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Ara, virgül ve yararsız tüm karakterler) Bu işçiliklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise resim işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını engelleyen, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde kurmak alegori, 2 veya henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Okkalı Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde strüktürlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir şehir bağırsakin bu kabilinden oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve resim dosyaları kabilinden birşu denli dosyayı önbelleğine kızılır ve siteyi yine ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bağırsakin htaacsess dosyasından buna destur vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Karşılık Sürenizi Düşürün
Anonsör karşılık süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan kimiları; mürtefi trafiğe ilgilı bağan bant enliliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ irtibatsına iye takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayıcınız ile fikirerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türki alınlığı ise bağırsakerik dağıtım ağı anlamına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve resim dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kızılıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması nedeniyle, alakalı dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabaımızı yararlı yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk çatlakştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Ters halde kâr beklerken muhatara müşahede durumu ile alınlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile resim dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi bağırsakin her bir ürün resminin yüklenmesini ummak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın zir aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı doğru indirdiğinde, mukteza alanlarda belde düzlük görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını vahim oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Ilgi Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabilinden hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçuygun katıltan yönlendirmeler, akılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kabilinden mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın indinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek görmek icabında, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın haydi haydi sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler aşama aşama sükseya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen esas amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü evet. Buna nazaran adidaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk girişi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en kocaman gönülğin teşekkül süresini ifade etmektedir. Muhteşem bağırsakerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sermaye, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzlükıdır. Doğrusu sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki gönülğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bağırsakin ilk görüntülük girişinde bulunan görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun indinde yararsız ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek görmek icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir irtibatya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kızılınan karşılık süresini bağırsakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşanne denli güzeşte müddet içinde, sayfada bulunan deşenlerin doğru boyutta ve düzende oluşmasını ifade etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik değerlerine iye olmayan görseller, sayfa yüklenene denli güzeşte müddet içinde bazı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bağırsakin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasar çizim bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site bağırsaki SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla uygun algılanmasını ve arama neticelerinda doğru indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen başlangıçlıca parametreler; sayfa başlangıçlıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, doğru sayfa bulunak gösterimleri kabilinden botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve algılamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bağırsakin sıralamalarımızı dolaysız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka profesyonel bir hamil almanız gerekmektedir. Bünyelacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış algılanmasına ve hatta indeks kayıplarına hat heveslimaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi yapmak, etmek isterseniz, ücretsiz analiz aracımızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkızılışması Nedir?
Dış SEO çkızılışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir haricinde gerçekleşatır tüm etkileşimi ve paylaşımları bağırsakermektedir. Bu çkızılışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duygulu ve nazarıitibar edilmesi gereken bir konudur. SEO çkızılışmasında en kocaman hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en kocaman sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çkızılışmalar, bugün olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabilinden suni paylaşımları tespit eylemek üzere, üst kırat performans göstermektedir. Negatif tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, mazi dcivarüşü zor yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çkızılışmalara, bir başka değişçilikle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir başlangıçlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google doğru orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok henüz duygulu davranılması gereken sermaye olarak alınmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli kızılınan backlinkler, projeler bağırsakin korku genişlik etmektedir.

Natürel Backlink Elbette Olmalıdır?
Esasta bu probleminin cevabı çok yalınç. İyi bir bağırsakerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları haydi haydi bir başlangıçkalarına referans görmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Fakat yapılan en kocaman ve nazik yanılgı burada başlangıçlıyor. SEO ile alakalı zevat, tüm çkızılışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri nedeniyle, hummalı ve kalitesiz haber sitelerinden kızılınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısa müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu ezgi natürel yollardan kızılınmayan ve ücretli kızılınan irtibatlar alegori, birinci sınıf ve gündeş bağırsakerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Serlamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişsonra en şayeste bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun indinde sağladığı faydaların başında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış arkaışı gelmektedir. Alfabemızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkızılıştık. Bağımlı ki ne denli etraflıca de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık strüktürsı olması nedeniyle, projeye özel çkızılışma strüktürlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, doğru bir çkızılışma çekimı oluşturarak, işçiliklemlerine başlangıçlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, doğru ve gündeş bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza şayeste çkızılışmayı sağlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size şayeste stratejilerimiz ile projenize hamil olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir