Seo Analiz Ürün Çeşitleri

SEO Nedir, Saf SEO Çkırmızıışması Ne Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşıtlığı, kontrol motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çkırmızıışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin kontrol motorlarına belirli temellı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin kontrol motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çkırmızıışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta başlamak üzere tüm kontrol motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çkırmızıışması Ne Dokumalır?
Günümüzde en çok kullanılan kontrol motoru “Google” olduğu muhtevain SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen yerleşmişş da “Google” olmuştur. “Google” kontrol neticelerinda, her dönem nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular kent muhtevai optimizasyonlar, yöntem yapı ve metanetli muhtevaerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çkırmızıışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çkırmızıışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak mevsuk ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her dönem başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek satmak gerekirse anahtar lügat boşlukştırması, rakip analizleri ve bölüm analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent muhtevai ve dışı mevzularını henüz detaylı ve alt temellıklar halinde inceleyerek, nite esen bir SEO çkırmızıışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Ne Dokumalır?
Site muhtevai SEO bir kalite çkırmızıışmasıdır. Google botlarının geniş gezindiği ve kullanıcıların uzun dönem geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel muhtevaeriklerimiz, temiz ve hızlı kod strüktürsı, kullanıcı dostu boşluk utanma ve belirli temellı kontrol motoru etiketleridir. Site muhtevai optimizasyonunda kök gayemiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu kontrol motorlarına ispatlamak ve kontrol motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabil sorularınız muhtevain süflida kent muhtevai SEO mevzularını alt temellıkları ile inceleyelim.

Tekst ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara keyif veren bir sıkıntısızışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun birlikte, doldurma hatalarının olmadığı, tat alma organı bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek yazgılan yazgılar, nitelikli yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz muhtevain hazırladığımız yazgılar ne derece nitelikli ve natürel olursa, o derece zat muhtevaeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda dönem geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metanetli muhtevaeriklerimiz derece ögönen örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin nazaründe özgün bir izlenim bırakacaktır.

Tekst Optimizasyonu Nedir, Ne Dokumalır?
Tekst yürekğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog yazgısı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu perese hasetmüzde çok değteamülti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince muhtevaerik sessiz başına yerinde olmadı. çıktı nitelikli ve natürel muhtevaerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda gösterişsiz bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size vukuf verdik. Evet metanetli muhtevaeriklerinin bu derece önemli olduğunu bilerek neler yapmamız gerekiyor? Ne muhtevaerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde muhtevaerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu neden hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize problem. Amacı olan muhtevaerik oluşturmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor sanarak, kalitesiz biraşkın blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz biraşkın ziyaretçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Maksat kitlenizin sorularına cevap veren muhtevaerikler oluşturabilmeniz muhtevain onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu boşlukştırmayı yapabileceğiniz biraşkın boşlukç bulunan. Bu pusatlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu boşlukç Google Ads içerisinde bulunan ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir pusattır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız medlulına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece akildır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Yoğun Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Birtakım kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yerinde değildir. Bunun en esaslı denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz sıkı bir şekilde kümeleniyor ve çok zait gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değteamültirebilirsiniz.

4- çıbanlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas temellık gibi alt temellıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz yazgımızı alt temellıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Zir temellıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına neden olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere geniş ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda ilgi edilmesi müstelzim konular;

Anahtar Lügat ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi muhtevain ne derece önemli olduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen kontrol motoru botları süresince geçerlidir. çıbanlıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında esas ve alt temellıklarımızda mutlaka nişangâh anahtar lügat ile temellamamız botlara muhtevaerik karşı esen bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına temellıklarımızı söyleyiş edebilmek muhtevain botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas temellığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 tane olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta takkadak zait H1 etiketinin problem olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de özge temellık etiketlerinden henüz majör olduğu muhtevain bir sayfanın hakikat esas temellığının anlaşılması dair problem evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt laf temellıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve esas konuyu alt temellıklar ile söyleyiş edebileceğiniz temellıklardır.

H3, H4 ve özge alt temellıklar ise gine mevsuk bir hiyerarşide başlamak şpeşı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Hijyenik Kod Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite noktaınızı güvenilir oranda düşürmektedir. Bunun birlikte, kontrol motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve lüzumsuz bir kod strüktürsı namına temiz ve geniş taranabilir bir kod strüktürsı ile karşıtlaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri muhtevain devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Ne Zaitrılır
Sayfa takatı, yürekğin kullanıcı aracılığıyla görüntülenene derece sabık süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece süren dönem ile de ölçülebilmektedir. Sayfa takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Güçı Niçin Önemli?
Öncelikle kent takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde kontrol motoru botları çok henüz zait dönem tespit etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O dönem hemen temelı yanık hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek muhtevain önce takdimci yöreında Gzip yararlanmaı etken hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan majör CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biraşkın dosya bulunan. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki lüzumsuz tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve lüzumsuz tüm karakterler) Bu teamüllemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt boyut ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen manipülasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi sessiz seferde ika etmek namına, 2 veya henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

Aşkın Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, sessiz seferde strüktürlabilecek manipülasyon, uzatılarak muamele süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent muhtevain bu gibi manipülasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde çıktı tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi biraşkın dosyayı önbelleğine kırmızıır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz muhtevain htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Bayağıdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ekleyerek, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Yanıt Sürenizi Düşürün
Takdimci yanıt süresini etkileyen biraşkın faktör bulunmaktadır. Bunlardan birtakımları; faik trafiğe bandajlı ceninisakıt izole bant enliliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt genel ağ kontaksına malik takdimci vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile konsepterek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe karşıtlığı ise muhtevaerik dağıtım ağı medlulına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına kırmızııyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması dolayısıyla, müntesip dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı yapıcı yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı boşlukştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Karşıt halde yarar beklerken zarar rüyet durumu ile karşıtlaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi muhtevain her bir ürün resminin yüklenmesini gözetmek zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, şu demek oluyor ki sayfanızın alt kısımlarındaki resimleri lüzumsuz yere yüklemek namına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı mevsuk indirdiğinde, lüzumlu alanlarda makam saha görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını güvenilir oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Dikkat Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken suç yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçesen taliıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz tasarımlar gibi konular, kullanıcı odaklı olmamanın birlikte, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek satmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç kontaklara ögönen veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta hakikat amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda kontrol motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” şu demek oluyor ki Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna göre süflidaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Heybetli Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi sağladığı süreden, görünen ekrandaki en majör yürekğin teşekkül süresini söyleyiş etmektedir. Heybetli muhtevaerik; sayfada bulunan görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli laf, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük sahaıdır. şu demek oluyor ki sayfanın alt kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun muhtevain ilk görüntülük başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun birlikte lüzumsuz ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk defa giriş yaratıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek satmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında kırmızıınan yanıt süresini muhtevaermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşesas derece sabık süre içerisinde, sayfada bulunan bileşenlerin mevsuk boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve enlilik değerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene derece sabık süre içerisinde temelı kaymalara neden olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği muhtevain ilk yükleme düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, tasarım bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site muhtevai SEO’nun yöntem konusu olan kontrol motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla esen vergilanmasını ve kontrol neticelerinda mevsuk indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen temellıca parametreler; sahife temellıkları ve izahatı, tat alma organı etiketleri, mevsuk sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Harbi strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri muhtevain sıralamalarımızı duraksız olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka meraklı bir bindi almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına yol harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı veya eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çkırmızıışması Nedir?
Dış SEO çkırmızıışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçeklesevinçli tüm etkileşimi ve paylaşımları muhtevaermektedir. Bu çkırmızıışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey hassas ve ilgi edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çkırmızıışmasında en majör hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en majör sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve yapay popülerlik ile gerçekleştirilen kent dışı çkırmızıışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi yapay paylaşımları saptama kılmak üzere, üst kırat performans göstermektedir. Zararlı tespitlere sunulan mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geri dyöreüşü mecburiyet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çkırmızıışmalara, bir sair değteamülle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt temellığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir sair web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google mevsuk orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik sağlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile omuz omuza, backlink konusu çok henüz hassas davranılması müstelzim laf olarak karşıtmıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla saptama edilerek, kontrol kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel olmayan ve ödemeli kırmızıınan backlinkler, projeler muhtevain tehlike sunma etmektedir.

Saf Backlink Ne Olmalıdır?
Aslında bu sorunun cevabı çok gösterişsiz. İyi bir muhtevaerik sunmanız durumunda, kent ziyaretçileriniz sizden edindiği detayları kolaylıkla bir temelkalarına referans satmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en majör ve nazik suç burada temellıyor. SEO ile müntesip zevat, tüm çkırmızıışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, sıkı ve kalitesiz bilgi sitelerinden kırmızıınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaltarak süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise kontrol sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu üslup natürel yollardan kırmızıınmayan ve ücretli kırmızıınan kontaklar namına, nitelikli ve güncel muhtevaerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kazanılmalıdır.

Evet Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişsonra en uygun bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun birlikte sağladığı yararların başında; bellik bilinirliği, onur ve satış peşışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çkırmızııştık. Basıcı ki ne derece uzun boylu de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine özgü strüktürsı olması dolayısıyla, projeye özel çkırmızıışma strüktürlması önemlidir. İyi bir mütehassıs projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, mevsuk bir çkırmızıışma planı oluşturarak, teamüllemlerine temellamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, mevsuk ve güncel bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu uygun çkırmızıışmayı sağlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Kabil soruları aklınızda büyütmeden, gelin size uygun stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir