Seo Analiz Türleri Detaylıca

SEO Nedir, Doğal SEO Çhileışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, arama motoru optimizasyonu olarak deyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli serlı kurallar ile munis hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google ilkin yetişmek üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çhileışması Nasıl Konstrüksiyonlır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu dâhilin SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuşdolaşma. “Google” arama sonuçlarında, her çağ nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz konular site dâhili optimizasyonlar, uygulayım yapı ve metin dâhilerikleridir. Popülerlik konusu da site dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Konstrüksiyonlacak rast ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her çağ başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tespit etmek gerekirse anahtar söz fasılaştırması, rakip analizleri ve dal analizlerini gösterebiliriz. Şimdi site dâhili ve dışı konularını henüz detaylı ve alt serlıklar halinde inceleyerek, nasıl güzel bir SEO çhileışması kuruluşlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Konstrüksiyonlır?
Site dâhili SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun çağ geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen esas maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metin ve görsel dâhileriklerimiz, hijyen ve hızlı kod kuruluşsı, kullanıcı dostu fasıla suret ve belli serlı arama motoru etiketleridir. Site dâhili optimizasyonunda kök hedefimiz, nitelikli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nasıl kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nasıl hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız dâhilin dunda site dâhili SEO konularını alt serlıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site hapishaneğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara esrar veren bir dürüstışta olması en önemli konular arasındadır. Bunun beraberinde, doldurma hatalarının olmadığı, kıstak bilgisi kurallarına uyan, noktalama hizmetaretlerine özen gösterilerek makaslamaklan makaslamaklar, nitelikli hapishaneğin temelini oluşturur. Sitemiz dâhilin hazırladığımız makaslamaklar ne derece nitelikli ve natürel olursa, o derece şahıs dâhileriklerimizi okuyacak ve sayfamızda çağ geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca metin dâhileriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nasıl Konstrüksiyonlır?
Dayanıklı hapishaneğinin, Google kanatında ilk üç sıralama faktörü ortada olduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 söz aralığında bir blog makaslamaksı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Bağımlı ki bu tavır hasetmüzde çok değhizmetti. Özellikle Google’ın sentetik zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince dâhilerik birlik başına yeterli olmadı. Imdi nitelikli ve natürel dâhilerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda basit bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size selen verdik. Peki metin dâhileriklerinin bu derece önemli olduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nasıl dâhilerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi dunda detaylı bir şekilde dâhilerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize dava. Amacı olan dâhilerik tevlit etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birmebzul blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız hapishaneğiniz birmebzul ziyaretçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Aralıkştırması
Gaye kitlenizin sorularına yanıt veren dâhilerikler oluşturabilmeniz dâhilin onların Google’da ne aradığını ve nasıl sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu fasılaştırmayı yapabileceğiniz birmebzul fasılaç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu fasılaç Google Ads içinde bulunan ve anahtar söz önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu tavır, içeriği söz tekrarları ile dolduracağımız demeına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak derece aptaldır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Kaba Lügat Geneından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Bazı kaynakta %5 söz geneı öngörülmektedir. Ancak bu selen tam olarak yeterli değildir. Bunun en aldatıcı yoklamaü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok aşkın gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değhizmettirebilirsiniz.

4- çıbanlık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde esas serlık kabil alt serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makaslamakmızı alt serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Alt serlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere sıkıntı ulaşılabilmesi namına hapishaneğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamaktadır. çıbanlıklarımızda dikkat edilmesi gereken konular;

Anahtar Lügat ile çıbanlayın
çıbanlıkların kullanıcı deneyimi dâhilin ne derece önemli olduğunu yukarıda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları ortamında geçerlidir. çıbanlıklarımız hapishaneğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla esas ve alt serlıklarımızda behemehâl hedef anahtar söz ile serlamamız botlara dâhilerik hakkında güzel bir selen verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
çıbanlık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına serlıklarımızı deyiş edebilmek dâhilin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile hizmetaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın esas serlığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 adet olması önerilmektedir. Bazı kaynakta takkadak aşkın H1 etiketinin dava olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de başka serlık etiketlerinden henüz mehabetli olduğu dâhilin bir sayfanın hamur esas serlığının anlaşılması dair dava evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın alt bahis serlıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve esas mevzuyu alt serlıklar ile deyiş edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve başka alt serlıklar ise gine rast bir hiyerarşide yetişmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Takatı ve Masumca Harf Konstrüksiyonsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, site kalite benekınızı ciddi oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve abes bir kod kuruluşsı yerine hijyen ve sıkıntı taranabilir bir kod kuruluşsı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri dâhilin devamını gizle.

Konu Takatı Nedir, Nasıl Artırılır
Konu takatı, hapishaneğin kullanıcı aracılığıyla sahnelenene derece geçen süreyi deyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden çağ ile de ölçülebilmektedir. Konu takatını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı ifade gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Takatı Sebep Önemli?
Öncelikle site takatının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü olduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz aşkın çağ vurmak zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Bağımlı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden takkadak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamaktadır. O çağ yemeden içmeden temelı yakıcı hızlandırma tekniklerimizi paylaşgelgel;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek dâhilin önce sunucu kanatında Gzip yararlanmaı etkin hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu hizmetlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz dundaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birmebzul dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve levha dosyaları bir web sitesini oluşturan esas dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki abes tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Yetersizlik, virgül ve abes bütün karakterler) Bu hizmetlemi yukarıda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize kuruluşyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Levha dosyalarınızı ise levha el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, kritik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, kritik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde kılmak yerine, 2 yahut henüz uzun adımlarda kuruluşlmaması gereklidir.

Bir araba Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde kuruluşlabilecek oryantasyon, uzatılarak prosedür süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir site dâhilin bu kabil oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde çıktı bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve levha dosyaları kabil birmebzul dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene ziyaret fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Bağımlı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz dâhilin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Dundaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Takdimci Karşılık Sürenizi Düşürün
Takdimci cevap süresini etkileyen birmebzul faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; yüce trafiğe bağlı ceninisakıt izole bant genişliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet irtibatsına malik sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda iş sağlayıcınız ile gözerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Artırın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise dâhilerik dağıtım ağı demeına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve levha dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife takatımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda berenarı fasılaştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden iş almanızı öneririz. Karşıt halde yarar beklerken pert görme durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile levha dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi dâhilin her bir ürün resminin yüklenmesini durmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın alt aksamındaki resimleri abes yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı rast indirdiğinde, lüzumlu alanlarda önem meydan görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış takatını ciddi oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz namına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini berenarı değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçgüzel tarafıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL kuruluşları ve kalitesiz tasarımlar kabil konular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tespit etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik esas maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, site renkleri ve iç irtibatlara örutubet veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta hamur amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri çıktı sıralama faktörü oldu. Buna nazaran dundaki kavramlar doğrultusunda kuruluşlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk duhuli sağladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli hapishaneğin teşekkül süresini deyiş etmektedir. Cesim dâhilerik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli bahis, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük meydanıdır. Doğrusu sayfanın alt aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki hapishaneğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun dâhilin ilk görüntülük duhulinde bulunan görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde abes ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk öğün giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tespit etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir irtibatya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan cevap süresini dâhilermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Konu oluşesas derece geçen müddet içinde, sayfada bulunan bileşenlerin rast boyutta ve düzende oluşmasını deyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine malik sıfır görseller, sahife yüklenene derece geçen müddet içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değhizmettirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği dâhilin ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site dâhili SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla güzel vergilanmasını ve arama sonuçlarında rast indekslenmesini sağlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen serlıca parametreler; sahife serlıkları ve meşruhatı, kıstak etiketleri, rast sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Doğruca kuruluşlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz sağlıklı gezinebilmekte ve vergilamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri dâhilin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir payanda almanız gerekmektedir. Konstrüksiyonlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış vergilanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına kez açmaktadır. Mevcut meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi görmek isterseniz, ücretsiz çözümleme vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere site haricinde gerçeklehandan bütün etkileşimi ve paylaşımları dâhilermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir epey içli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en mehabetli hataların kuruluşldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en mehabetli nedenleri ortada; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen site dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen site dışı çhileışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları sabitleme buyurmak üzere, üst seviye performans göstermektedir. Menfi tespitlere maruz mütebaki web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, geri dönüşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir başka değhizmetle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu alt serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir başka web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google rast orantılı olarak sizin sitenize de kredi duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik sağlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile alay malay, backlink konusu çok henüz içli davranılması gereken bahis olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu kuruluşyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle natürel sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler dâhilin korku genişlik etmektedir.

Doğal Backlink Nasıl Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok basit. İyi bir dâhilerik sunmanız durumunda, site ziyaretçileriniz sizden edinmiş olduğu detayları kolaylıkla bir serkalarına referans tespit etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde natürel bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mehabetli ve kritik günah burada serlıyor. SEO ile alakadar kişiler, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, iri ve kalitesiz çav sitelerinden hileınan ücretli irtibatlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu suret natürel yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan irtibatlar yerine, nitelikli ve şimdiki dâhilerikler hazırlayarak, natürel yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden çıbanlamalıyım?
SEO, mağazanızı işlek bir cadde üzerine taşır. Ürün ve iş arayan kişgelecek en munis bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde sağladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, rağbet ve satış arkaışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çhileıştık. Bağımlı ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine saf kuruluşsı olması sebebiyle, projeye özel çhileışma kuruluşlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, rast bir çhileışma düşünceı oluşturarak, hizmetlemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, rast ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, lüzumlu munis çhileışmayı sağlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size munis stratejilerimiz ile projenize payanda olalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir