Seo Analiz Türkiye Resmi

SEO Nedir, Saf SEO Çallıkışması Nasıl Dokumalır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe kontralığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çallıkışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, genel ağ projelerinin arama motorlarına belirli serlı kurallar ile oranlı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çallıkışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta bulunmak üzere tüm arama motorlarında daha görünür evet ve trafiklerini pozitifrır.

Google SEO Çallıkışması Nasıl Dokumalır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” olduğu bâtınin SEO ve genel ağ kurallarını belirleyen kuruluş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her hengâm kaliteli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent bâtıni optimizasyonlar, fen yapı ve tekst bâtınerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çallıkışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çallıkışmasının esasen bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Dokumalacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hengâm başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek tesviye etmek gerekirse anahtar lügat antraktştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent bâtıni ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast serlıklar halinde inceleyerek, kesinlikle dobra bir SEO çallıkışması konstrüksiyonlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nasıl Dokumalır?
Site bâtıni SEO bir kalite çallıkışmasıdır. Google botlarının sükûnet gezindiği ve kullanıcıların uzun hengâm geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, bazı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel bâtıneriklerimiz, şerif ve hızlı şifre konstrüksiyonsı, kullanıcı dostu antrakt faça ve belirli serlı arama motoru etiketleridir. Site bâtıni optimizasyonunda omurga amacımız, kaliteli ve kullanıcı yararı olduğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi kesinlikle kullanıcı dostu evet? Sitemi kesinlikle hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız bâtınin aşağıda kent bâtıni SEO mevzularını ast serlıkları ile inceleyelim.

Dimdik ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara huzur veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun nezdinde, doldurulma hatalarının olmadığı, anahtar bilgisi kurallarına uyan, noktalama anlayışaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, kaliteli derunğin temelini oluşturur. Sitemiz bâtınin hazırladığımız hatlar ne derece kaliteli ve katıksız olursa, o derece koca bâtıneriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hengâm geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en azca tekst bâtıneriklerimiz derece örutubet örgütleme etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve kaliteli olması hem sitemizin kalite puanını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin aynünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dimdik Optimizasyonu Nedir, Nasıl Dokumalır?
Dimdik derunğinin, Google cihetında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun senelerdir 250 – 300 lügat aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu keyfiyet hasetmüzde çok değanlayışti. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince bâtınerik bir başına yeterli olmadı. çıktı kaliteli ve katıksız bâtınerik konusu ortaya çıktı.

Yukarıda yalınç bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size marifet verdik. Peki tekst bâtıneriklerinin bu derece önemli bulunduğunu kasten neler yapmamız gerekiyor? Nasıl bâtınerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde bâtınerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niye hazırlıversiyon? Sorusunu kendinize iş. Amacı olan bâtınerik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor niteleyerek, kalitesiz birşu denli blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz birşu denli görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Fasılaştırması
Garaz kitlenizin sorularına cevap veren bâtınerikler oluşturabilmeniz bâtınin onların Google’da ne aradığını ve kesinlikle sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu antraktştırmayı yapabileceğiniz birşu denli antraktç mevcut. Bu vasıtalardan biri “Google Keyword Planner”. Bu antraktç Google Ads içerisinde kâin ve anahtar lügat önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir vasıtatır.

3- Anahtar Lügat Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu keyfiyet, içinde ne olduğu lügat tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak derece aptaldır. Dolayısıyla bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Sıkışık Lügat Yenidenından Kaçının
Bu konuda riyazi bir formül namevcut. Birtakımı kaynakta %5 lügat geneı öngörülmektedir. Ancak bu marifet tam olarak yeterli değildir. Bunun en tatlıca denetlemeü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz hummalı bir şekilde kümeleniyor ve çok bir araba gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değanlayıştirebilirsiniz.

4- Kellelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana serlık üzere ast serlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı ast serlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya derece okumamış ve sayfayı bırakma etmiş olacaktınız. Madun serlıklar gökçe yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına niye olmaktadır. Aynı şekilde gökçe yazınızdaki taksimmlere sükûnet ulaşılabilmesi yerine derunğinizi taksimmlendirmenize yarar sağlamlamaktadır. Kellelıklarımızda uyanıklık edilmesi müstelzim mevzular;

Anahtar Lügat ile Kellelayın
Kellelıkların kullanıcı deneyimi bâtınin ne derece önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları süresince geçerlidir. Kellelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve ast serlıklarımızda mutlaka amaç anahtar lügat ile serlamamız botlara bâtınerik karşı dobra bir marifet verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Kellelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına serlıklarımızı anlatım edebilmek bâtınin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile anlayışaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana serlığı üzere düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Birtakımı kaynakta takkadak bir araba H1 etiketinin iş olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de sair serlık etiketlerinden daha mehabetli olduğu bâtınin bir sayfanın cins ana serlığının anlaşılması konusunda iş evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast iş serlıkları üzere düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve ana konuyu ast serlıklar ile anlatım edebileceğiniz serlıklardır.

H3, H4 ve sair ast serlıklar ise gene tamam bir hiyerarşide bulunmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site Takatı ve Harbi şifre Dokuması
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir genel ağ sitesini hızlı bir şekilde bırakma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi bırakma etmesi, kent kalite puanınızı tehlikeli oranda düşürmektedir. Bunun nezdinde, arama motoru botları sitemizi tararken kompozitşık ve fuzuli bir şifre konstrüksiyonsı yerine şerif ve sükûnet taranabilir bir şifre konstrüksiyonsı ile kontralaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri bâtınin devamını gizle.

Sahife Takatı Nedir, Nasıl Pozitifrılır
Sahife çabaı, derunğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene derece sabık süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana derece devam eden hengâm ile de ölçülebilmektedir. Sahife çabaını Google PageSpeed aracı ile çözümleme ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Takatı Niçin Önemli?
Öncelikle kent çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha bir araba hengâm etmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân sağlamlamaktadır. O hengâm hemen bazı canlı hızlandırma tekniklerimizi paylaşçekicilik;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek bâtınin önce sunucu cihetında Gzip kullanmaı etkili hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan mehabetli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu anlayışlemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki şifre ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşu denli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki fuzuli tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kesinti, virgül ve fuzuli tüm karakterler) Bu anlayışlemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize konstrüksiyonyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tasvir dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, bağan kapsam ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içerisinde meydana getirilen bazı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne meydana getirilen oryantasyon buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde evlendirmek yerine, 2 yahut daha uzun adımlarda konstrüksiyonlmaması gereklidir.

Bir araba Yönlendirme Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Yukarıdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde konstrüksiyonlabilecek oryantasyon, uzatılarak muamele süresi pozitifrılmaktadır. Hızlı bir kent bâtınin bu üzere oryantasyon adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde artık tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları üzere birşu denli dosyayı önbelleğine allıkır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz bâtınin htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Süflidaki şifre satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını sağlamlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu cevap süresini etkileyen birşu denli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faik trafiğe ilgilı bağan bant rahatliği, hatalı database sorguları, bağan genel ağ ilişkisına ehil sunucu vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda ihtimam sağlayıcınız ile telakkierek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Takatınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe kontralığı ise bâtınerik tevzi ağı manaına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına allıkıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması haysiyetiyle, ait dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife çabaımızı olumlu yönde etkilemektedir. Bu konuda bir zaman antraktştırmacı olmanızı ve kaliteli CDN servislerinden ihtimam almanızı öneririz. Menfi halde yarar beklerken mazarrat müşahede durumu ile kontralaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini sağlamlayabilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi bâtınin her bir ürün resminin yüklenmesini muntazır olmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın ast aksamındaki resimleri fuzuli yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, mukteza alanlarda nokta düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını tehlikeli oranda pozitifrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılgı yapmanız yerinde, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu üzere hatalara düşmemeniz yerine Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini bir zaman değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçdobra semtıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL konstrüksiyonları ve kalitesiz layihamlar üzere mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın nezdinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek tesviye etmek gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç ilişkilara örutubet veren projeler hamle hamle başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasen cins amacı, kullanıcılara kaliteli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile bu arada devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri artık sıralama faktörü oldu. Buna gereğince aşağıdaki kavramlar doğrultusunda konstrüksiyonlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Cesim Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk başlangıçi sağlamladığı süreden, görünen ekrandaki en mehabetli derunğin oluşma süresini anlatım etmektedir. Cesim bâtınerik; sayfada kâin görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli iş, kullanıcının ilk gördüğü ekran düzıdır. Kısaca sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve altında olmalıdır. Bunun bâtınin ilk ekran başlangıçinde kâin görselleri ve fontları ön yükleme (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun nezdinde fuzuli ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk nöbet giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek tesviye etmek gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir ilişkiya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında allıkınan cevap süresini bâtınermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin altında olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşana derece sabık süre içerisinde, sayfada kâin dahişenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve rahatlik değerlerine ehil olmayan görseller, sahife yüklenene derece sabık süre içerisinde bazı kaymalara niye olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değanlayıştirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği bâtınin ilk yükleme düzeni ile son ekran çıktısı beyninde, tasavvur bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site bâtıni SEO’nun fen konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla dobra idraklanmasını ve arama neticelerinda tamam indekslenmesini sağlamlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen serlıca parametreler; sahife serlıkları ve açıklamaları, anahtar etiketleri, tamam sahife adres gösterimleri üzere botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Mevsuk konstrüksiyonlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha sağlamlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri bâtınin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. Dokumalacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve hatta indeks zayiatına yöntem harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz çözümleme kompradormızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çallıkışması Nedir?
Dış SEO çallıkışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleneşeli tüm etkileşimi ve paylaşımları bâtınermektedir. Bu çallıkışmayı, genel ağ projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duyarlı ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir konudur. SEO çallıkışmasında en mehabetli hataların konstrüksiyonldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine derece giden yolun en mehabetli nedenleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve yapay popülerlik ile meydana gelen kent dışı çallıkışmalar, zaman olmasa andıran gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu üzere yapay paylaşımları belirleme etmek üzere, üst düzey başarım göstermektedir. Aksi tespitlere maruz artan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, geçmiş dyöreüşü baskı yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çallıkışmalara, bir diğer değanlayışle “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast serlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla emniyetli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize de emniyet duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik sağlamlayarak sitemize hem yoğunluk hemde bilinirlik sağlamlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha duyarlı davranılması müstelzim iş olarak kontramıza çıkmaktadır. Bu konstrüksiyonyı manipüle fail bazı web siteleri, Google aracılığıyla belirleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli allıkınan backlinkler, projeler bâtınin korku bildirme etmektedir.

Saf Backlink Nasıl Olmalıdır?
Haddizatında bu sorunun cevabı çok yalınç. İyi bir bâtınerik sunmanız yerinde, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir serkalarına referans tesviye etmek isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en mehabetli ve ciddi yanılgı burada serlıyor. SEO ile ait kişiler, tüm çallıkışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri haysiyetiyle, hummalı ve kalitesiz ses seda sitelerinden allıkınan ücretli ilişkilar ile yükselmeyi bekliyorlar. Güdük süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu konsept katıksız yollardan allıkınmayan ve ücretli allıkınan ilişkilar yerine, kaliteli ve şimdiki bâtınerikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Kellelamalıyım?
SEO, mağazanızı kıvrak bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve ihtimam arayan kişsonra en oranlı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun nezdinde sağlamladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, saygınlık ve satış geriışı gelmektedir. Yazımızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çallıkıştık. Basıcı ki ne derece derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has konstrüksiyonsı olması haysiyetiyle, projeye özel çallıkışma konstrüksiyonlması önemlidir. İyi bir kompetan projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çallıkışma düşünceı oluşturarak, anlayışlemlerine serlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız tüm projeleri, tamam ve şimdiki bilgiler ışığında çözümleme ederek, mukteza oranlı çallıkışmayı sağlamlıyoruz. Nasıl olacak? Nasıl yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size oranlı stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir