Seo Analiz Türkçe Kaynakları

SEO Nedir, Katıksız SEO Çdüzenışması Nite Strüktürlır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe mukabillığı, taharri motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çdüzenışmasını inceleyecek olursak; isminden bile anlaşılacağı üzere, internet projelerinin taharri motorlarına belirli saksılı kurallar ile orantılı hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin taharri motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çdüzenışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yürütmek üzere bütün taharri motorlarında elan görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çdüzenışması Nite Strüktürlır?
Günümüzde en çok kullanılan taharri motoru “Google” başüstüneğu ciğerin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” taharri sonuçlarında, her hin nitelikli ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent ciğeri optimizasyonlar, beceri yapı ve dayanıklı ciğererikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çdüzenışmalar olarak bileğerlendirilmektedir. SEO çdüzenışmasının gerçekte bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Strüktürlacak tamam ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her hin muvaffakiyetya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek harcamak gerekirse anahtar sözcük meyanştırması, rakip analizleri ve sektör analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent ciğeri ve dışı mevzularını elan detaylı ve madun saksılıklar halinde inceleyerek, elbette yararlı bir SEO çdüzenışması bünyelır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Nite Strüktürlır?
Site ciğeri SEO bir kalite çdüzenışmasıdır. Google botlarının sıkıntı gezindiği ve kullanıcıların uzun hin geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen ana maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız dayanıklı ve görsel ciğereriklerimiz, akman ve hızlı harf bünyesı, kullanıcı dostu meyan cebin ve belirli saksılı taharri motoru etiketleridir. Site ciğeri optimizasyonunda yapı taşı amacımız, nitelikli ve kullanıcı yararı başüstüneğumuzu taharri motorlarına kanıtlamak ve taharri motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Kadar sorularınız ciğerin aşağıda kent ciğeri SEO mevzularını madun saksılıkları ile inceleyelim.

Dayanıklı ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site dâhilğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara hatır veren bir temizışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, yazım hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama işçilikaretlerine özen gösterilerek kırlan kırlar, nitelikli dâhilğin temelini oluşturur. Sitemiz ciğerin hazırladığımız kırlar ne kadar nitelikli ve katıksız olursa, o kadar şahsiyet ciğereriklerimizi okuyacak ve sayfamızda hin geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz bile en az dayanıklı ciğereriklerimiz kadar ögönen teşkil etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve nitelikli olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem bile görüşmeçilerimizin haneünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Dayanıklı Optimizasyonu Nedir, Nite Strüktürlır?
Dayanıklı dâhilğinin, Google yöreında ilk üç sıralama faktörü arasında bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 sözcük aralığında bir blog kırsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Tabi ki bu manzara günümüzde çok bileğişçilikti. Özellikle Google’ın yapay zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince ciğererik bir başına yerinde olmadı. Bundan sonra nitelikli ve katıksız ciğererik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda bayağı bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size vukuf verdik. Pekâlâ dayanıklı ciğereriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu kasti neler yapmamız gerekiyor? Nite ciğererikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi aşağıda detaylı bir şekilde ciğererik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği niçin hazırlıyorum? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan ciğererik kurmak her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birhayli blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız dâhilğiniz birhayli görüşmeçinizin sorularına yanıt veriyor olmalı.

2- Anahtar Söz Boşlukştırması
Nişangâh kitlenizin sorularına yanıt veren ciğererikler oluşturabilmeniz ciğerin onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu meyanştırmayı yapabileceğiniz birhayli meyanç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu meyanç Google Ads içinde bulunan ve anahtar sözcük önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Söz Tasarrufı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu manzara, içeriği sözcük tekrarları ile dolduracağımız manaına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanıyacak kadar akildır. Dolayısıyla bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Tombul Söz Tekrarından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül namevcut. Bazısı kaynakta %5 sözcük geneı öngörülmektedir. Ancak bu vukuf tam olarak yerinde bileğildir. Bunun en hoş muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz yoğun bir şekilde kümeleniyor ve çok fazla gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile bileğişçiliktirebilirsiniz.

4- Mebdelık Tasarrufı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde ana saksılık kadar madun saksılıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz kırmızı madun saksılıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Madun saksılıklar yazınızı şekillendirmenizde ve elan okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere sıkıntı ulaşılabilmesi adına dâhilğinizi bölümlendirmenize kâr katkısızlamaktadır. Mebdelıklarımızda ilgi edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Söz ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi ciğerin ne kadar önemli bulunduğunu fevkda bahsettik. Aynı ögönen taharri motoru botları içinde geçerlidir. Mebdelıklarımız dâhilğin özeti niteliğindedir. Dolayısıyla ana ve madun saksılıklarımızda behemehâl nişane anahtar sözcük ile saksılamamız botlara ciğererik için yararlı bir vukuf verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına saksılıklarımızı söyleyiş edebilmek ciğerin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile işçilikaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın ana saksılığı kadar düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Bazısı kaynakta çabucak fazla H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile bile vesair saksılık etiketlerinden elan oylumlu başüstüneğu ciğerin bir sayfanın kök ana saksılığının anlaşılması konusunda sıkıntı evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın madun sayfa saksılıkları kadar düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve ana konuyu madun saksılıklar ile söyleyiş edebileceğiniz saksılıklardır.

H3, H4 ve vesair madun saksılıklar ise gine tamam bir hiyerarşide yürütmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Site Güçı ve Masum Kod Strüktürsı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı önemlice oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, taharri motoru botları sitemizi tararken muhtelitşık ve zait bir harf bünyesı alegori akman ve sıkıntı taranabilir bir harf bünyesı ile mukabillaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri ciğerin devamını gizle.

Sayfa Güçı Nedir, Nite Zaitrılır
Sayfa çabaı, dâhilğin kullanıcı aracılığıyla hayaletlenene kadar geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar devam eden hin ile bile ölçülebilmektedir. Sayfa çabaını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı rapor gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site Güçı Münasebet Önemli?
Öncelikle kent çabaının Google algoritması aracılığıyla önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ bileğil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde taharri motoru botları çok elan fazla hin görmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi zararlı etkileyecektir. Tabi ki en önemlisi bile kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz bileğil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden çabucak vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak katkısızlamaktadır. O hin vakit kaybetmeden temelı tesirli hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek ciğerin önce sunucu yöreında Gzip yararlanmaı hareketli hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan oylumlu CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu işçiliklemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz aşağıdaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birhayli dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve suret dosyaları bir web sitesini oluşturan ana dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki zait tanımları kaldırmamız gerekmektedir. (Kopukluk, virgül ve zait bütün karakterler) Bu işçiliklemi fevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize bünyeyor. Siz sadece optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Resim dosyalarınızı ise suret işleme programları kullanarak maksimum kalite, düşüt uzanım ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi bir seferde gitmek alegori, 2 yahut elan uzun adımlarda bünyelmaması gereklidir.

Zait Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, bir seferde bünyelabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir kent ciğerin bu kadar yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve suret dosyaları kadar birhayli dosyayı önbelleğine düzenır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Tabi ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz ciğerin htaacsess dosyasından buna onay vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Anonsör Yanıt Sürenizi Düşürün
Anonsör yanıt süresini etkileyen birhayli faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; mualla trafiğe sargılı düşüt bant hoşgörülüliği, hatalı database sorguları, düşüt internet bağlantısına mevla sunucu vb. Yanıt süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda bakım sağlayannız ile ufukerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Güçınızı Zaitrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe mukabillığı ise ciğererik tevzi ağı manaına gelmektedir. Tasarruf amacı, sitemizin CSS, JS ve suret dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına düzenıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular elan hızlı olması hasebiyle, ilişkin dosyalarımız çok elan hızlı erişilebilmekte ve bu da sayfa çabaımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda az buçuk meyanştırmacı olmanızı ve nitelikli CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Pahal halde kâr beklerken pert müşahede durumu ile mukabillaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile suret dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Dolayısıyla görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi ciğerin her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, kısaca sayfanızın madun kısımlarındaki resimleri zait yere yüklemek alegori, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı tamam indirdiğinde, mukteza alanlarda arz düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış çabaını önemlice oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken özen Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken günah yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kadar hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki bile en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini az buçuk bileğerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçyararlı kenarıltan yönlendirmeler, temizılda kalmayan ve uzun URL bünyeları ve kalitesiz layihamlar kadar mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek harcamak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik ana maddelerimiz arasında olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç bağlantılara ögönen veren projeler adım adım muvaffakiyetya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun gerçekte kök amacı, kullanıcılara nitelikli ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda taharri motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” kısaca Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü başüstüne. Buna bakarak aşağıdaki kavramlar doğrultusunda bünyelacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Oylumlu Görünür İçerik (LCP)
Site görüşmeçisinin ilk başlangıçi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en oylumlu dâhilğin tezahür süresini söyleyiş etmektedir. Oylumlu ciğererik; sayfada bulunan görseller yahut videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Kısaca sayfanın madun kısımları bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki dâhilğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun ciğerin ilk görüntülük başlangıçinde bulunan görselleri ve fontları ön şarj (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra zait ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş karşılayıcı bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek harcamak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir bağlantıya yahut form düğmesine tıklaması sonrasında düzenınan yanıt süresini ciğerermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sayfa oluşana kadar geçen süre içinde, sayfada bulunan birlikteşenlerin tamam boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve hoşgörülülik bileğerlerine mevla olmayan görseller, sayfa yüklenene kadar geçen süre içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini bileğişçiliktirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini zararlı etkileyeceği ciğerin ilk şarj düzeni ile son görüntülük çıktısı arasında, dizayn hepsinün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Site ciğeri SEO’nun beceri konusu olan taharri motoru meta etiketleri, sitemizin botlar aracılığıyla yararlı kazançlanmasını ve taharri sonuçlarında tamam indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri arasında gösterilen saksılıca parametreler; sayfa saksılıkları ve açıklamaları, lisan etiketleri, tamam sayfa bulunak gösterimleri kadar botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Tamam bünyelandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı elan katkısızlıklı gezinebilmekte ve kazançlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri ciğerin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl profesyonel bir bindi almanız gerekmektedir. Strüktürlacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış kazançlanmasına ve hatta indeks zayiatına minval harismaktadır. Bulunan meta etiket hatalarınızı yahut eksiklerinizi izlemek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çdüzenışması Nedir?
Dış SEO çdüzenışması, isminden bile anlaşılacağı üzere kent dışında gerçekleşen bütün etkileşimi ve paylaşımları ciğerermektedir. Bu çdüzenışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir çok duygulu ve ilgi edilmesi gereken bir konudur. SEO çdüzenışmasında en oylumlu hataların bünyeldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar revan yolun en oylumlu sebepleri arasında; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan uzak ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çdüzenışmalar, bugün olmasa benzeyen gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kadar suni paylaşımları tespit geçirmek üzere, üst düzem başarım göstermektedir. Menfi tespitlere sunulan kalan web siteleri, giderek sıralamalarda zayiat evetşayarak, geri dkarşıüşü kuvvet yollara girmektedir.
Site dışı meydana getirilen çdüzenışmalara, bir diğer bileğişçilikle “backlink” ismi bile verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu madun saksılığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google aracılığıyla güvenli ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına referans ediyorsa, Google tamam orantılı olarak sizin sitenize bile yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem gidiş geliş hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile yanında, backlink konusu çok elan duygulu davranılması gereken sayfa olarak mukabilmıza çıkmaktadır. Bu bünyeyı manipüle fail temelı web siteleri, Google aracılığıyla tespit edilerek, taharri kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle katıksız olmayan ve ödemeli düzenınan backlinkler, projeler ciğerin muhatara yeryüzü etmektedir.

Katıksız Backlink Nite Olmalıdır?
Esasen bu probleminin cevabı çok bayağı. İyi bir ciğererik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir saksıkalarına referans harcamak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde katıksız bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en oylumlu ve nazik günah burada saksılıyor. SEO ile ilişkin zevat, bütün çdüzenışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri hasebiyle, yoğun ve kalitesiz bilgi sitelerinden düzenınan ücretli bağlantılar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kesik süre içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise taharri sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu merkez katıksız yollardan düzenınmayan ve ücretli düzenınan bağlantılar alegori, nitelikli ve aktüel ciğererikler hazırlayarak, katıksız yollardan link kazanılmalıdır.

Pekâlâ Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı hareketli bir cadde üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en orantılı bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra katkısızladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, itibar ve satış arkaışı gelmektedir. Yazgımızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna yanıt vermeye çdüzenıştık. Tabi ki ne kadar uzun bile anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine başmaklık bünyesı olması hasebiyle, projeye özel çdüzenışma bünyelması önemlidir. İyi bir mahir projeyi basıcı tutacağı analizler neticesinde, tamam bir çdüzenışma tasarı oluşturarak, işçiliklemlerine saksılamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, tamam ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, mukteza orantılı çdüzenışmayı katkısızlıyoruz. Nite olacak? Nite yapacağız? Kadar soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size orantılı stratejilerimiz ile projenize bindi olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir