Seo Analiz Türkçe Dil Desteği

SEO Nedir, Tabii SEO Çhileışması Ne Mimarilır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, arama motoru optimizasyonu olarak söyleyiş edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belirli çıbanlı kurallar ile isabetli hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta yetişmek üzere tüm arama motorlarında daha görünür olabilir ve trafiklerini artırır.

Google SEO Çhileışması Ne Mimarilır?
Hasetmüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu için SEO ve internet kurallarını belirleyen oturmuşş da “Google” olmuştur. “Google” arama neticelerinda, her zaman birinci sınıf ve popüler sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular kent içi optimizasyonlar, uygulayım yapı ve tekst içerikleridir. Popülerlik konusu da kent dışı meydana getirilen çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Mimarilacak haklı ön analizler doğrultusunda ilerleyen projeler her zaman başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek bayılmak gerekirse anahtar lafız araştırması, rakip analizleri ve kesim analizlerini gösterebiliriz. Şimdi kent içi ve dışı mevzularını daha detaylı ve ast çıbanlıklar halinde inceleyerek, elbette elleme bir SEO çhileışması gestaltlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Kent İçi SEO Nedir? Ne Mimarilır?
Kent içi SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının kolaylıkla gezindiği ve kullanıcıların uzun zaman geçirdiği siteler kalite kavramına örnektir. Kontrol motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen anne maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız tekst ve görsel içeriklerimiz, ak pak ve hızlı kod gestaltsı, kullanıcı dostu ara surat ve belirli çıbanlı arama motoru etiketleridir. Kent içi optimizasyonunda baz hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispatlamak ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi konusunda yardımcı olmaktır. Bir web sitesi elbette kullanıcı dostu olabilir? Sitemi elbette hızlandırmalıyım? Gibi sorularınız için süflida kent içi SEO mevzularını ast çıbanlıkları ile inceleyelim.

Metanetli ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Kent derunğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir dürüstışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun beraberinde, yazım hatalarının olmadığı, dil bilgisi kurallarına uyan, noktalama teamülaretlerine özen gösterilerek makalelan makalelar, birinci sınıf derunğin temelini oluşturur. Sitemiz için hazırladığımız makalelar ne kadar birinci sınıf ve doğal olursa, o kadar eş içeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda zaman geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az tekst içeriklerimiz kadar ögönen örgütleme etmektedir. Kent genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite benekını yükseltecek hem de görüşmeçilerimizin görüşünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metanetli Optimizasyonu Nedir, Ne Mimarilır?
Metanetli derunğinin, Google cenahında ilk üç sıralama faktörü ortada bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 lafız aralığında bir blog makalesı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu perese hasetmüzde çok değteamülti. Özellikle Google’ın yapmacık zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince içerik birlik başına yerinde olmadı. Artık birinci sınıf ve doğal içerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda kolay bir şekilde en önemli sıralama faktörü konusunda size bilim verdik. Peki tekst içeriklerinin bu kadar önemli bulunduğunu bilgili neler yapmamız gerekiyor? Ne içerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde içerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içeriği sebep hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize dert. Amacı olan içerik peyda etmek her açıdan önemlidir. Sadece Google sitenizde güncellik istiyor diyerek, kalitesiz biryoğun blog içeriği üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız derunğiniz biryoğun görüşmeçinizin sorularına cevap veriyor olmalı.

2- Anahtar Lafız Meyanştırması
Hedef kitlenizin sorularına cevap veren içerikler oluşturabilmeniz için onların Google’da ne aramış olduğunı ve elbette sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu araştırmayı yapabileceğiniz biryoğun araç mevcut. Bu taşıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu araç Google Ads içerisinde mevcut ve anahtar lafız önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir taşıttır.

3- Anahtar Lafız Kullanımı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu perese, içeriği lafız tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını tanılamayacak kadar akildır. Zımnında bir kelimenin tüm varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

Dolu Lafız Yineından Kaçının
Bu konuda matematiksel bir formül nanay. Kimisi kaynakta %5 lafız geneı öngörülmektedir. Ancak bu bilim tam olarak yerinde değildir. Bunun en kılıklı kontrolü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz şişman bir şekilde kümeleniyor ve çok çokça gene ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değteamültirebilirsiniz.

4- Mebdelık Kullanımı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde anne çıbanlık gibi ast çıbanlıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz makalemızı ast çıbanlıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya kadar okumamış ve sayfayı vazgeçme etmiş olacaktınız. Ast çıbanlıklar yazınızı şekillendirmenizde ve daha okunaklı olmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde yazınızdaki bölümlere kolaylıkla ulaşılabilmesi hesabına derunğinizi bölümlendirmenize fayda esenlamaktadır. Mebdelıklarımızda özen edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lafız ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi için ne kadar önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı ögönen arama motoru botları zarfında geçerlidir. Mebdelıklarımız derunğin özeti niteliğindedir. Zımnında anne ve ast çıbanlıklarımızda mutlaka erek anahtar lafız ile çıbanlamamız botlara içerik karşı elleme bir bilim verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri hasetmüzde hala önemini sürdürmektedir. Kontrol motoru botlarına çıbanlıklarımızı söyleyiş edebilmek için botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile teamülaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın anne çıbanlığı gibi düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 pare olması önerilmektedir. Kimisi kaynakta çabucak çokça H1 etiketinin dert olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de gayrı çıbanlık etiketlerinden daha makro evetğu için bir sayfanın hamur anne çıbanlığının anlaşılması konusunda dert evetşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın ast sayfa çıbanlıkları gibi düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonra kullanılabilecek ve anne mevzuyu ast çıbanlıklar ile söyleyiş edebileceğiniz çıbanlıklardır.

H3, H4 ve gayrı ast çıbanlıklar ise yine haklı bir hiyerarşide yetişmek şarkaı ile kullanılabilmektedir.

Kent Hızı ve Temiz Kod Mimarisı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş oluşturulan bir internet sitesini hızlı bir şekilde vazgeçme etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi vazgeçme etmesi, kent kalite benekınızı vahim oranda düşürmektedir. Bunun beraberinde, arama motoru botları sitemizi tararken karmaşık ve nahak bir kod gestaltsı adına ak pak ve kolaylıkla taranabilir bir kod gestaltsı ile hakkındalaşmak isterler. Kent hızlandırma teknikleri için devamını gizle.

Sahife Hızı Nedir, Ne Pozitifrılır
Sahife yolı, derunğin kullanıcı tarafından fonlenene kadar geçen süreyi söyleyiş etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana kadar süren zaman ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı yazanak gerçekleştirme edebilirsiniz.

Kent Hızı Niye Önemli?
Öncelikle kent yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu biz değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok daha çokça zaman geçirmek zorunda kalacak ve bu da dizine eklenmemizi aksi etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Tek web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş oluşturulan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize olanak esenlamaktadır. O zaman yemeden içmeden temelı etkili hızlandırma tekniklerimizi paylaşkurum;

1- Sıkıştırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek için önce anonsör cenahında Gzip tasarrufı canlı hale getirilmesi gerekmektedir. Henüz sonrasında 100 bayttan makro CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sıkıştırmamız gerekmektedir. Bu teamüllemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki kod ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan biryoğun dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan anne dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki nahak tanılamamları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve nahak tüm karakterler) Bu teamüllemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize gestaltyor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Tören dosyalarınızı ise tören işleme programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt genişlik ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Engelleyen Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, ciddi olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içerisinde kullanabilir, ciddi olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Kent içerisinde meydana getirilen temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP tören düzeniünden HTTPs tören düzeniüne meydana getirilen yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi birlik seferde yetiştirmek adına, 2 veya daha uzun adımlarda gestaltlmaması gereklidir.

Zait Oryantasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, birlik seferde gestaltlabilecek yönlendirme, uzatılarak muamelat süresi artırılmaktadır. Hızlı bir kent için bu gibi yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Hasetmüzde imdi tüm web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları gibi biryoğun dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi gene görüşme fail kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz için htaacsess dosyasından buna müsaade vermemiz gerekmektedir. Kötüdaki kod satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir sene boyunca dosyalarımızı önbelleğe almasını esenlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Cevap Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen biryoğun faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; faziletli trafiğe destelı ceninisakıt bant genişliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet angajmansına malik anonsör vb. Cevap süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu konuda bakım sağlayıcınız ile inançerek sorunu çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak Hızınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise içerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Kullanım amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular daha hızlı olması dolayısıyla, müntesip dosyalarımız çok daha hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife yolımızı müspet yönde etkilemektedir. Bu konuda azıcık araştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden bakım almanızı öneririz. Kontra halde fayda beklerken mazarrat müşahede durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini esenlayabilirsiniz. Bir e-kâr sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında görüşmeçileriniz sayfayı görebilmesi için her bir ürün resminin yüklenmesini sorutmak zorunda kalacaktır. Ziyaretçilerinizin görmediği alanlardaki, yani sayfanızın ast aksamındaki resimleri nahak yere yüklemek adına, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Ziyaretçileriniz sayfayı aşağı haklı indirdiğinde, vacip alanlarda makam düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını vahim oranda artırmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanlış yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu gibi hatalara düşmemeniz hesabına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin belki de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini azıcık değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, görüşmeçelleme yüzıltan yönlendirmeler, dürüstılda kalmayan ve uzun URL gestaltları ve kalitesiz layihamlar gibi mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın beraberinde, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek bayılmak gerekirse, düzen ve erişilebilirlik anne maddelerimiz ortada olmalıdır. Her yaşlarındaki ve seviyedeki insanoğlunun ferah ferah sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, kent renkleri ve iç angajmanlara ögönen veren projeler girişim girişim başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta hamur amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” yani Önemli Web Verileri imdi sıralama faktörü evet. Buna göre süflidaki kavramlar doğrultusunda gestaltlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Muhteşem Görünür İçerik (LCP)
Kent görüşmeçisinin ilk başlangıçi esenladığı süreden, görünen ekrandaki en makro derunğin teşekkül süresini söyleyiş etmektedir. Muhteşem içerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli sayfa, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Yani sayfanın ast aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki derunğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun için ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön doldurma (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun beraberinde nahak ve metruk javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girdiği etkileşimi ölçmektedir. Örnek bayılmak gerekirse, Web sitesinin oluşumundan sonra, kullanıcının bir angajmanya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini içermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşanne kadar geçen süre içerisinde, sayfada mevcut dahişenlerin haklı boyutta ve düzende oluşmasını söyleyiş etmektedir. Örneğin; yükseklik ve genişlik değerlerine malik olmayan görseller, sahife yüklenene kadar geçen süre içerisinde temelı kaymalara sebep olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu evet da metnin düzenini değteamültirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini aksi etkileyeceği için ilk doldurma düzeni ile son görüntülük çıktısı ortada, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Kontrol Motoru Etiketleri
Kent içi SEO’nun uygulayım konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından elleme idraklanmasını ve arama neticelerinda haklı indekslenmesini esenlamaktadır. Meta etiketleri ortada gösterilen çıbanlıca parametreler; sahife çıbanlıkları ve meşruhatı, dil etiketleri, haklı sahife bulunak gösterimleri gibi botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Gerçek gestaltlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı daha esenlıklı gezinebilmekte ve idraklamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri için sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, mutlaka hevesli bir dayanak almanız gerekmektedir. Mimarilacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış idraklanmasına ve ayrıca indeks kayıplarına reviş harismaktadır. Bulunan meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi karşılaşmak isterseniz, ücretsiz analiz vasıtamızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere kent haricinde gerçekleşen tüm etkileşimi ve paylaşımları içermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Kent dışı SEO, bir epey duygulu ve özen edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en makro hataların gestaltldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine kadar giden yolun en makro sebepleri ortada; Google’ı kandırmaya yönelik meydana getirilen kent dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan ırak ve suni popülerlik ile meydana gelen kent dışı çhileışmalar, zaman olmasa yakın gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu gibi suni paylaşımları saptama kılmak üzere, üst düzey performans göstermektedir. Aksi tespitlere verilen kalan web siteleri, zamanla sıralamalarda kayıplar evetşayarak, mazi dilküşü mecburiyet yollara girmektedir.
Kent dışı meydana getirilen çhileışmalara, bir diğer değteamülle “backlink” adı de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu ast çıbanlığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir diğer web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından güvenli ve popüler olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına salık ediyorsa, Google haklı orantılı olarak sizin sitenize de güven duymuş olacaktır. Böylece bir popülerlik esenlayarak sitemize hem trafik hemde bilinirlik esenlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok daha duygulu davranılması gereken sayfa olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu gestaltyı manipüle fail temelı web siteleri, Google tarafından saptama edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal olmayan ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler için tehlike yeryüzü etmektedir.

Tabii Backlink Ne Olmalıdır?
Gerçekte bu sorunun cevabı çok kolay. İyi bir içerik sunmanız durumunda, kent görüşmeçileriniz sizden edindiği bilgileri ferah ferah bir çıbankalarına referans bayılmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak meydana getirilen en makro ve ciddi yanlış burada çıbanlıyor. SEO ile müntesip eşhas, tüm çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri dolayısıyla, şişman ve kalitesiz bilgi sitelerinden hileınan ücretli angajmanlar ile yükselmeyi bekliyorlar. Kısaca süre içerisinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama neticelerinden silinmiş oluyorlar. Bu tarz doğal yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan angajmanlar adına, birinci sınıf ve aktüel içerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kazanılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir ana yol üzerine taşır. Ürün ve bakım arayan kişgelecek en isabetli bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun beraberinde esenladığı yararların başlangıcında; bellik bilinirliği, saygınlık ve satış arkaışı gelmektedir. Ovamızda tüm hatları ile SEO nedir? Sorusuna cevap vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne kadar derinlemesine de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine katışıksız gestaltsı olması dolayısıyla, projeye özel çhileışma gestaltlması önemlidir. İyi bir bilirkişi projeyi yayımcı tutacağı analizler neticesinde, haklı bir çhileışma düşünceı oluşturarak, teamüllemlerine çıbanlamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yaptığımız tüm projeleri, haklı ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, vacip isabetli çhileışmayı esenlıyoruz. Ne olacak? Ne yapacağız? Gibi soruları aklınızda büyütmeden, elkızı size isabetli stratejilerimiz ile projenize dayanak olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir