Seo Analiz Tavsiyeleri

SEO Nedir, Saf SEO Çhileışması Elbette Yapılır?
SEO kelimesi, “Search Engine Optimization” ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe hakkındalığı, arama motoru optimizasyonu olarak anlatım edilmektedir. SEO çhileışmasını inceleyecek olursak; isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına belli mebdelı kurallar ile akla yatkın hale getirilmesi ve bu sayede sitelerin arama motorlarında üst sıralara çıkmasını sağlayıcı bir çhileışma olarak nitelendirebiliriz. SEO ile web siteleri, Google başta olmak üzere bütün arama motorlarında henüz görünür olabilir ve trafiklerini fazlalıkrır.

Google SEO Çhileışması Elbette Yapılır?
Günümüzde en çok kullanılan arama motoru “Google” evetğu kucakin SEO ve internet kurallarını belirleyen müessesş da “Google” olmuştur. “Google” arama sonuçlarında, her devran birinci sınıf ve pop sitelere öncelik vermektedir. Kalite dediğimiz mevzular şehir kucaki optimizasyonlar, yol yapı ve metanetli kucakerikleridir. Popülerlik konusu da şehir dışı yapılan çhileışmalar olarak değerlendirilmektedir. SEO çhileışmasının esasta bir ön hazırlığı ve planlaması mevcuttur. Yapılacak sevap ön analizler doğrultusunda ilerleyici projeler her devran başarıya ulaşabilmektedir. Bu ön analizlere örnek uçlanmak icabında anahtar kelime çatlakştırması, rakip analizleri ve kol analizlerini gösterebiliriz. Şimdi şehir kucaki ve dışı mevzularını henüz detaylı ve zir mebdelıklar halinde inceleyerek, nite yararlı bir SEO çhileışması strüktürlır? Sorusuna cevaplar bulacağız.

Site İçi SEO Nedir? Elbette Yapılır?
Site kucaki SEO bir kalite çhileışmasıdır. Google botlarının aldırmaz gezindiği ve kullanıcıların uzun devran geçirdiği siteler kalite terimina örnektir. Arama motorları web sitelerine, temelı kurallar dahilinde, kalite puanları vermektedir. Bu kalite puanlarını etkileyen asıl maddeler; sitemizin genelinde kullandığımız metanetli ve görsel kucakeriklerimiz, berrak ve hızlı harf strüktürsı, kullanıcı dostu çatlak sima ve belli mebdelı arama motoru etiketleridir. Site kucaki optimizasyonunda kök hedefimiz, birinci sınıf ve kullanıcı yararı evetğumuzu arama motorlarına ispat etmek ve arama motorlarına sitemizi tarayabilmesi dair yardımcı olmaktır. Bir web sitesi nite kullanıcı dostu olabilir? Sitemi nite hızlandırmalıyım? Kabilinden sorularınız kucakin süflida şehir kucaki SEO mevzularını zir mebdelıkları ile inceleyelim.

Metin ve Görsel İçerik Optimizasyonu
Site yürekğimizde kullandığımız metinlerin özgün ve okuyuculara istek veren bir sıkıntısızışta olması en önemli mevzular arasındadır. Bunun yanı sıra, doldurma hatalarının olmadığı, lisan bilgisi kurallarına uyan, noktalama çalışmaaretlerine özen gösterilerek hatlan hatlar, birinci sınıf yürekğin temelini oluşturur. Sitemiz kucakin hazırladığımız hatlar ne denli birinci sınıf ve doğal olursa, o denli erkek kucakeriklerimizi okuyacak ve sayfamızda devran geçirecektir. Sayfalarımızda kullandığımız görsellerimiz de en az metanetli kucakeriklerimiz denli örutubet oluşum etmektedir. Site genelinde kullandığımız görsellerimizin özgün ve birinci sınıf olması hem sitemizin kalite noktaını yükseltecek hem de ziyaretçilerimizin boşlukünde özgün bir izlenim bırakacaktır.

Metin Optimizasyonu Nedir, Elbette Yapılır?
Metin yürekğinin, Google canipında ilk üç sıralama faktörü beyninde bulunduğunu biliyor musunuz? Uzun yıllardır 250 – 300 kelime aralığında bir blog hatsı yazarak, Google’da sıralama kazanabileceğimizi öngörüyorduk. Basıcı ki bu hesap günümüzde çok değçalışmati. Özellikle Google’ın suni zeka ürünü olan RankBrain algoritması da devreye girince kucakerik hareketsiz başına kifayetli olmadı. Daha çok birinci sınıf ve doğal kucakerik konusu ortaya çıktı.

Mafevkda macerasız bir şekilde en önemli sıralama faktörü dair size haber verdik. Peki metanetli kucakeriklerinin bu denli önemli bulunduğunu mahsus neler yapmamız gerekiyor? Elbette kucakerikler oluşturmamız gerekiyor? Şimdi süflida detaylı bir şekilde kucakerik optimizasyonu konusunu inceleyelim;

1- İçerik Stratejinizi Belirleyin
İçeriğinizi hazırlamadan önce, bu içinde ne olduğu niçin hazırlıtefsir? Sorusunu kendinize sıkıntı. Amacı olan kucakerik yapılandırmak her açıdan önemlidir. Yalnızca Google sitenizde güncellik istiyor diye, kalitesiz birşunca blog içinde ne olduğu üretmemek gerekiyor. Hazırlayacağınız yürekğiniz birşunca ziyaretçinizin sorularına karşılık veriyor olmalı.

2- Anahtar Lügat Mesafeştırması
Uğur kitlenizin sorularına karşılık veren kucakerikler oluşturabilmeniz kucakin onların Google’da ne aradığını ve nite sorular sorduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu çatlakştırmayı yapabileceğiniz birşunca çatlakç mevcut. Bu kayıtlardan biri “Google Keyword Planner”. Bu çatlakç Google Ads içinde mevcut ve anahtar kelime önerileri alabileceğiniz ücretsiz bir kayıttır.

3- Anahtar Lügat Yararlanmaı
İçeriğimizde kullanacağımız anahtar kelimelerimizi planladık. Ancak bu hesap, içinde ne olduğu kelime tekrarları ile dolduracağımız mazmunına gelmiyor. Şunu da belirtelim, Google kelimelerin eş anlamlarını teşhisyacak denli akildır. Zımnında bir kelimenin bütün varyasyonlarını kullanarak doğallıktan çıkmayın!

şişman Lügat Yineından Kaçının
Bu mevzuda matematiksel bir formül yok. Birtakım kaynakta %5 kelime yineı öngörülmektedir. Ancak bu haber tam olarak kifayetli değildir. Bunun en filinta muayeneü, Word dosyasında bul özelliğini kullanarak kelimelerinizi aramaktır. Kelimeleriniz iri bir şekilde kümeleniyor ve çok bir tomar yine ediyorsa, eş anlamlı kelimeler ile değçalışmatirebilirsiniz.

4- Mebdelık Yararlanmaı (Heading Etiketleri)
İçeriklerimizde asıl mebdelık kabil zir mebdelıklarımızı da oluşturmamız gerekiyor. Şu anda okuduğunuz hatmızı zir mebdelıklar olmadan paylaşmış olsaydık, eminiz ki buraya denli okumamış ve sayfayı ayrılma etmiş olacaktınız. Ast mebdelıklar edebiyatızı şekillendirmenizde ve henüz okunaklı olmasına niçin olmaktadır. Aynı şekilde edebiyatızdaki taksimmlere aldırmaz ulaşılabilmesi adına yürekğinizi taksimmlendirmenize fayda katkısızlamaktadır. Mebdelıklarımızda uyanıklık edilmesi gereken mevzular;

Anahtar Lügat ile Mebdelayın
Mebdelıkların kullanıcı deneyimi kucakin ne denli önemli bulunduğunu mafevkda bahsettik. Aynı örutubet arama motoru botları ortamında geçerlidir. Mebdelıklarımız yürekğin özeti niteliğindedir. Zımnında asıl ve zir mebdelıklarımızda behemehâl garaz anahtar kelime ile mebdelamamız botlara kucakerik karşı yararlı bir haber verecektir.

Heading Etiketlerini Kullanın (H1, H2, H3 vb.)
Mebdelık etiketleri günümüzde hala önemini sürdürmektedir. Arama motoru botlarına mebdelıklarımızı anlatım edebilmek kucakin botların anladığı H1, H2, H3, H4, H5 ve H6 etiketleri ile çalışmaaretlemeliyiz.

H1 etiketini, bir kitabın asıl mebdelığı kabil düşünebilirsiniz. Bir sayfada 1 sayı olması önerilmektedir. Birtakım kaynakta birden bir tomar H1 etiketinin sıkıntı olmayacağını görebilirsiniz. Ancak, H1 etiketi font boyutu itibari ile de diğer mebdelık etiketlerinden henüz önemli evetğu kucakin bir sayfanın gerçek asıl mebdelığının anlaşılması dair sıkıntı yaşanabilmektedir.

H2 etiketlerini, bir kitabın zir konu mebdelıkları kabil düşünebilirsiniz. H1 etiketinden sonrasında kullanılabilecek ve asıl konuyu zir mebdelıklar ile anlatım edebileceğiniz mebdelıklardır.

H3, H4 ve diğer zir mebdelıklar ise gene sevap bir hiyerarşide olmak şgeriı ile kullanılabilmektedir.

Site çabuklukı ve Hijyenik Harf Yapısı
İnternet kullanıcılarının çoğu, yavaş açılan bir internet sitesini hızlı bir şekilde ayrılma etmektedir. Hızlı bir şekilde kullanıcıların sitenizi ayrılma etmesi, şehir kalite noktaınızı gerçek oranda düşürmektedir. Bunun yanı sıra, arama motoru botları sitemizi tararken katışıkşık ve yararsız bir harf strüktürsı yerine berrak ve aldırmaz taranabilir bir harf strüktürsı ile hakkındalaşmak isterler. Site hızlandırma teknikleri kucakin devamını gizle.

Sahife çabuklukı Nedir, Elbette Pozitifrılır
Sahife yolı, yürekğin kullanıcı tarafından fonlenene denli güzeşte süreyi anlatım etmektedir. Aynı zamanda tarayıcının ilk bayt bilgisini alana denli devam eden devran ile de ölçülebilmektedir. Sahife yolını Google PageSpeed aracı ile analiz ederek, detaylı anlatım gerçekleştirme edebilirsiniz.

Site çabuklukı Niçin Önemli?
Öncelikle şehir yolının Google algoritması tarafından önemli bir sıralama faktörü bulunduğunu belirtelim. Bunu tığ değil, Google kendisi paylaşmaktadır. Aynı zamanda, yavaş bir web sitesinde arama motoru botları çok henüz bir tomar devran tespit etmek zorunda duracak ve bu da dizine eklenmemizi negatif etkileyecektir. Basıcı ki en önemlisi de kullanıcı deneyimi. Hiçbir web sitesi alternatifsiz değil! İnternet kullanıcıları yavaş açılan bir web sitesinden simultane vazgeçmektedir. Bu da rakiplerinize imkân katkısızlamaktadır. O devran vakit kaybetmeden temelı yüksek hızlandırma tekniklerimizi paylaşhava;

1- Sışitatırma Özelliğini Kullanın (Gzip)
Gzip özelliğini kullanabilmek kucakin önce takdimci canipında Gzip tasarrufı çalışkan hale getirilmesi gerekmektedir. Elan sonrasında 100 bayttan önemli CSS, JS ve HTML dosyalarımızı Gzip ile sışitatırmamız gerekmektedir. Bu çalışmalemi htaacsess dosyasına ekleyeceğiniz süflidaki harf ile yapabilirsiniz;


AddOutputFilterByType DEFLATE text/plain
AddOutputFilterByType DEFLATE text/html
AddOutputFilterByType DEFLATE text/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE text/css
AddOutputFilterByType DEFLATE application/xml
AddOutputFilterByType DEFLATE application/javascript
AddOutputFilterByType DEFLATE application/x-javascript

2- Dosyalarınızı Küçültün
Bir web sitesini oluşturan birşunca dosya mevcut. CSS, JavaScript, HTML ve tören dosyaları bir web sitesini oluşturan asıl dosyalardır. Öncelikle CSS, JavaScript ve HTML dosyalarımızdaki yararsız teşhismları kaldırmamız gerekmektedir. (Göz, virgül ve yararsız bütün karakterler) Bu çalışmalemi mafevkda bahsettiğimiz Google PageSpeed aracı sizin yerinize strüktüryor. Siz yalnızca optimize edilmiş dosyalarınızı indirerek eskileri ile güncellemeniz gerekiyor. Suret dosyalarınızı ise tören el işi programları kullanarak maksimum kalite, ceninisakıt ebat ile optimize edebilirsiniz.

3- Oluşturmayı Kırıcı Kaynakları Kaldırın
Web sitesinin oluşturmasını kırıcı, nazik olan JavaScript ve CSS dosyalarını satır içinde kullanabilir, nazik olmayanları ise erteleme için gidebilirsiniz.

4- Yönlendirmeleri Azaltın
Site içinde yapılan temelı yönlendirmeler mevcuttur. HTTP protokolünden HTTPs protokolüne yapılan yönlendirme buna bir örnektir. Bu yönlendirmeyi hareketsiz seferde yetiştirmek yerine, 2 veya henüz uzun adımlarda strüktürlmaması gereklidir.

çokça Manipülasyon Örneği;

seocu.com -> www.seocu.com -> http://www.seocu.com -> https://www.seocu.com
Mafevkdaki hatalı yönlendirmede görüleceği üzere, hareketsiz seferde strüktürlabilecek yönlendirme, uzatılarak iş süresi fazlalıkrılmaktadır. Hızlı bir şehir kucakin bu kabil yönlendirme adımlarınızı en aza indirmeniz gerekmektedir.

5- Tarayıcı Önbelleğinden (Cache) Yararlanın
Günümüzde bundan sonra bütün web tarayıcıları önbellek (cache) kullanmaktadır. Tarayıcılar CSS, JS ve tören dosyaları kabil birşunca dosyayı önbelleğine hileır ve siteyi yine ziyaret eden kişilere hızlı bir gösterim yapabilmektedir. Basıcı ki tarayıcıların bu özelliğini kullanabilmemiz kucakin htaacsess dosyasından buna mezuniyet vermemiz gerekmektedir. Zirdaki harf satırını htaacsess dosyamıza ilaveten, tarayıcının bir yıl süresince dosyalarımızı önbelleğe almasını katkısızlayabiliriz.


ExpiresActive On
ExpiresByType image/jpg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/jpeg “access plus 1 year”
ExpiresByType image/gif “access plus 1 year”
ExpiresByType image/png “access plus 1 year”
ExpiresByType text/css “access plus 1 month”
ExpiresByType text/x-javascript “access plus 1 month”
ExpiresDefault “access plus 1 month”

6- Sunucu Karşılık Sürenizi Düşürün
Sunucu karşılık süresini etkileyen birşunca faktör bulunmaktadır. Bunlardan bazenları; şiddetli trafiğe ilişkilı ceninisakıt izole bant ferahliği, hatalı database sorguları, ceninisakıt internet kontaksına iye takdimci vb. Karşılık süreniz 200ms’nin üzerinde ise, optimizasyona ihtiyacınız var diyebiliriz. Bu mevzuda görev sağlayannız ile temaerek problemi çözebilirsiniz.

7- CDN Kullanarak çabuklukınızı Pozitifrın
CDN nedir? Content Delivery Network kelimelerinin kısaltımıdır. Türkçe hakkındalığı ise kucakerik dağıtım ağı mazmunına gelmektedir. Yararlanma amacı, sitemizin CSS, JS ve tören dosyalarını bu hizmeti veren firmaların sunucularında yayına hileıyoruz. Bu hizmeti veren sunucular henüz hızlı olması sebebiyle, alakadar dosyalarımız çok henüz hızlı erişilebilmekte ve bu da sahife yolımızı pozitif yönde etkilemektedir. Bu mevzuda biraz çatlakştırmacı olmanızı ve birinci sınıf CDN servislerinden görev almanızı öneririz. Aksi halde fayda beklerken mazarrat görme durumu ile hakkındalaşabilirsiniz.

8- LazyLoad Özelliğini Kullanın
LazyLoad özelliği ile tören dosyalarının gerektiğinde yüklenmesini katkısızlayabilirsiniz. Bir e-tecim sitesi düşünün. Bu sitenin bir kategorisinde 10’larca ürün olacaktır. Zımnında ziyaretçileriniz sayfayı görebilmesi kucakin her bir ürün resminin yüklenmesini oyalanmak zorunda kalacaktır. Görüşmeçilerinizin görmediği alanlardaki, doğrusu sayfanızın zir aksamındaki resimleri yararsız yere yüklemek yerine, LazyLoad ile bu durumu çözebiliyoruz. Görüşmeçileriniz sayfayı aşağı sevap indirdiğinde, lazım alanlarda önem düz görseller yüklenecektir. Bu da sitemizin ilk açılış yolını gerçek oranda fazlalıkrmaktadır.

LazyLoad Kullanırken Nazarıitibar Edin
LazyLoad özelliğini kullanırken yanılma yapmanız durumunda, Google görsellerinizi indekslemeyebilir. İstemeden görsellerinizi Google’dan gizleyebilirsiniz. Bu kabil hatalara düşmemeniz adına Google kapsamlı bir LazyLoad rehberi yayınladı.

Kullanıcı Dostu Web Sitesi
Google’da yükselmenin ihtimal de en önemli yapı taşlarından olan, kullanıcı deneyimini biraz değerlendirmeye alalım. İnternet projelerinde, ziyaretçyararlı huzurıltan yönlendirmeler, sıkıntısızılda kalmayan ve uzun URL strüktürları ve kalitesiz düşüncemlar kabil mevzular, kullanıcı odaklı olmamanın yanı sıra, botların da dikkatini çekerek kalitemizi düşürmektedir. Kullanıcı dostu bir web sitesine örnek uçlanmak icabında, düzen ve erişilebilirlik asıl maddelerimiz beyninde olmalıdır. Her yaştaki ve seviyedeki insanın kolaylıkla sitemizi kullanabiliyor olması gerekiyor. Yazı fontları, şehir renkleri ve iç kontaklara örutubet veren projeler aşama aşama başarıya ulaşacaktır diyebiliriz. SEO’nun esasta gerçek amacı, kullanıcılara birinci sınıf ve yararlı bilgiler sunabilmektir. Unutmamak gerekir ki kullanıcı dostu bir web sitesi, aynı zamanda arama motoru dostudur.

Önemli Web Verileri (Core Web Vitals)
Google’ın son kullanıcı deneyimi güncellemesi ile beraber devreye aldığı, “Core Web Vitals” doğrusu Önemli Web Verileri bundan sonra sıralama faktörü evet. Buna gereğince süflidaki kavramlar doğrultusunda strüktürlacak optimizasyonlar önemli hale geldi.

En Mefret Görünür İçerik (LCP)
Site ziyaretçisinin ilk başlangıçi katkısızladığı süreden, görünen ekrandaki en önemli yürekğin tezahür süresini anlatım etmektedir. Mefret kucakerik; sayfada mevcut görseller veya videolar olarak düşünülebilir. Buradaki önemli konu, kullanıcının ilk gördüğü görüntülük düzıdır. Yani sayfanın zir aksamı bu durumdan etkilenmemektedir. Görünen ekrandaki yürekğin oluşturulma süresi 2,5 saniye ve şeşnda olmalıdır. Bunun kucakin ilk görüntülük başlangıçinde mevcut görselleri ve fontları ön isnat (rel=”preload”) olarak eklemeniz önerilmektedir. Bunun yanı sıra yararsız ve kullanılmayan javascript dosyaları kaldırılmalıdır.

İlk Giriş Gecikmesi (FID)
Siteye ilk el giriş yapan bir kullanıcının, siteyle girmiş olduğu etkileşimi ölçmektedir. Örnek uçlanmak icabında, Web sitesinin oluşumundan sonrasında, kullanıcının bir kontakya veya form düğmesine tıklaması sonrasında hileınan karşılık süresini kucakermektedir. Bu sürenin 100 milisaniyenin şeşnda olması önerilmektedir.

Kümülatif Düzen Kayması (CLS)
Sahife oluşasıl denli güzeşte müddet içinde, sayfada mevcut daşenlerin sevap boyutta ve düzende oluşmasını anlatım etmektedir. Örneğin; yükseklik ve ferahlik değerlerine iye sıfır görseller, sahife yüklenene denli güzeşte müddet içinde temelı kaymalara niçin olacaktır. Bu kaymalar, kullanıcının sitede tıklamak istediği düğmenin konumunu ya da metnin düzenini değçalışmatirecektir. Bu da kullanıcı deneyimini negatif etkileyeceği kucakin ilk isnat düzeni ile son görüntülük çıktısı beyninde, dizayn bütününün maksimum seviyede korunması gerekmektedir.

Arama Motoru Etiketleri
Site kucaki SEO’nun yol konusu olan arama motoru meta etiketleri, sitemizin botlar tarafından yararlı rüşvetlanmasını ve arama sonuçlarında sevap indekslenmesini katkısızlamaktadır. Meta etiketleri beyninde gösterilen mebdelıca parametreler; sahife mebdelıkları ve meşruhatı, lisan etiketleri, sevap sahife bulunak gösterimleri kabil botlara sinyal veren etiketler gelmektedir. Yakın strüktürlandırılan meta etiketleri ile Google sayfalarımızı henüz katkısızlıklı gezinebilmekte ve rüşvetlamaktadır. Bu nedenle meta etiketleri kucakin sıralamalarımızı direkt olarak etkileyen önemli bir SEO kriteri diyebiliriz.

Bu etiketleri kullanırken, behemehâl hevesli bir koltuk almanız gerekmektedir. Yapılacak hatalı etiketlemeler, sitelerin yanlış rüşvetlanmasına ve hatta indeks kayıplarına defa harismaktadır. Mevcut meta kimlik hatalarınızı veya eksiklerinizi sezmek isterseniz, ücretsiz analiz ara bulucumızı kullanabilirsiniz.

Dış SEO Çhileışması Nedir?
Dış SEO çhileışması, isminden de anlaşılacağı üzere şehir dışında gerçekleneşelendiren bütün etkileşimi ve paylaşımları kucakermektedir. Bu çhileışmayı, internet projelerinin popülaritesini ve bilinirliğini arttırmak olarak da düşünebiliriz. Site dışı SEO, bir bir hayli rafine ve uyanıklık edilmesi gereken bir konudur. SEO çhileışmasında en önemli hataların strüktürldığı ve sitelerin Google’dan silinmesine denli giden yolun en önemli sebepleri beyninde; Google’ı kandırmaya müteveccih yapılan şehir dışı paylaşımları gösterebiliriz. Doğallıktan münezzeh ve suni popülerlik ile meydana gelen şehir dışı çhileışmalar, bugün olmasa yaklaşan gelecekte sitemizi tehlikeye atacaktır. Google, bu kabil suni paylaşımları sabitleme etmek üzere, üst kur başarım göstermektedir. Olumsuz tespitlere verilen artan web siteleri, giderek sıralamalarda kayıplar yaşayarak, son dyamaçüşü güçlükle yollara girmektedir.
Site dışı yapılan çhileışmalara, bir özge değçalışmale “backlink” ismi de verilmektedir. Öncelikle, backlink nedir? Bu soruyu zir mebdelığımızda inceleyelim.

Backlink Nedir?
Bir web sitesinin, bir özge web sitesine referans olarak link vermesine backlink denilmektedir. Bu durumu şu şekilde düşünebiliriz; Google tarafından emin ve pop olan bir web sitesi, kendi sitesinde sizi öneriyor ve kullanıcılarına tavsiye ediyorsa, Google sevap orantılı olarak sizin sitenize de yüreklilik duymuş olacaktır. Böylelikle bir popülerlik katkısızlayarak sitemize hem seyrüsefer hemde bilinirlik katkısızlanmış olacaktır. Son Google güncellemeleri ile beraberinde, backlink konusu çok henüz rafine davranılması gereken konu olarak hakkındamıza çıkmaktadır. Bu strüktüryı manipüle eden temelı web siteleri, Google tarafından sabitleme edilerek, arama kelimelerinde filtreye düşebilmektedirler. Bu nedenle doğal sıfır ve ödemeli hileınan backlinkler, projeler kucakin ateş arz etmektedir.

Saf Backlink Elbette Olmalıdır?
Aslında bu probleminin cevabı çok macerasız. İyi bir kucakerik sunmanız durumunda, şehir ziyaretçileriniz sizden edindiği bilgileri kolaylıkla bir mebdekalarına referans uçlanmak isteyeceklerdir. Bu durumda sizde doğal bir link kazanmış olacaksınız. Ancak yapılan en önemli ve nazik yanılma burada mebdelıyor. SEO ile alakadar zevat, bütün çhileışmaları link almaktan ibaret olarak görmeleri sebebiyle, iri ve kalitesiz ses seda sitelerinden hileınan ücretli kontaklar ile yükselmeyi bekliyorlar. Endamsız müddet içinde bu manipüle ortaya çıktığında ise arama sonuçlarından silinmiş oluyorlar. Bu şekil doğal yollardan hileınmayan ve ücretli hileınan kontaklar yerine, birinci sınıf ve aktüel kucakerikler hazırlayarak, doğal yollardan link kulaklıılmalıdır.

Peki Nereden Mebdelamalıyım?
SEO, mağazanızı canlı bir cadde üzerine taşır. Ürün ve görev arayan kişmüterakki en akla yatkın bütçe ile sizinle buluşturur. Bunun yanı sıra katkısızladığı yararların başlangıcında; marka bilinirliği, haysiyet ve satış geriışı gelmektedir. Alfabemızda bütün hatları ile SEO nedir? Sorusuna karşılık vermeye çhileıştık. Basıcı ki ne denli uzun de anlatsak, bu bir danışmanlık hizmetidir. Her web sitesinin, her projenin, kendine has strüktürsı olması sebebiyle, projeye özel çhileışma strüktürlması önemlidir. İyi bir uzman projeyi bağımlı tutacağı analizler neticesinde, sevap bir çhileışma tasavvurı oluşturarak, çalışmalemlerine mebdelamalıdır. SEOCU.COM olarak, danışmanlığını yapmış olduğumız bütün projeleri, sevap ve aktüel bilgiler ışığında analiz ederek, lazım akla yatkın çhileışmayı katkısızlıyoruz. Elbette olacak? Elbette yapacağız? Kabilinden soruları aklınızda büyütmeden, gelin size akla yatkın stratejilerimiz ile projenize koltuk olalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir